Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 216
Like Tree248Одобрявам

Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #106

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Модела не е от най-високия клас на марката. Даже външния топлообменник е с алуминиеви тръби. Иначе е хубава машина и работи много добре.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    VanDan, JOKVN, Jack Krauser и 4 други харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Живее в
    гр. Разград
    Мнения
    7
    #107

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Работи прекрасно сравнен с вече старите тошиби , а и с други климатици, с които все пак се сблъсквам в ежедневието. Не го чувам, не ме притеснява с течение и шум - значи е прекрасен за мен и семейството. Предната зима не го видях да се зори, за тази въобще . Все пак в Разград има обикновено по 1-2 седмици температури от порядъка на -20

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #108

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    има ли топъл дефрост тоя модел или не ..
    Viking72 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #109

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Нема. Това е нисък клас. Топлият дефрост и дефростът без обръщане на режима са при топ-моделите Eolia или при европейският VZ_SKE

    健康な空気と暮らそう。Eolia<エオリア>誕生 | エアコン | Panasonic

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #110

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Чак нисък не е. Моделите еквивалентни на тоя 2011-15 имат топлия дефрост,даже се намират и нови бях дал линк.
    Този пост е редактиран от avenger; 26-03-18 в 18:32.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    4
    #111

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Ще се сдобием скоро с апартамент, тристаен, и си мисля да сложим 3 климатика, но нещо наистина качествено и надеждно, таке че да не го мисля поне 10-15 години. Харесах си първоначално FTXZ35N, европейския вариант, но сега като разбрах и като чета за японския S28TTRXS започвам сериозно да се двоумя. Много ме блазни мисълта за нещо както казахте "правено от японци за японци".

    Истината е че това са мн пари, които нямаме и сигурно ще бъде на кредит, но просто обичам нещата да се правят както трябва. Та в тази посока много ме е страх от некадърни майстори и монтажи. Гледам че този модел за София се предлага само от ТЕРМО-КЛИМА ЕООД. Някой, който си е имал вземане даване с тях, ако може да сподели някакво мнение или да предложи друга фирма, която да ги предлага или да осигурява качествен монтаж поне. Макар че не знам как стоят нещата с гаранцията ако от един ги вземеш а друг ти ги монтира.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #112

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Цитат Първоначално публикувано от K Kostadinov Виж публикацията
    ТЕРМО-КЛИМА ЕООД
    Съвет...Бягай надалече....
    bobovo и Kasap харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #113

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    K Kostadinov, съветвам те да се замислиш дали има избиване на цената тази машина. И ако има след колко години ще стане това.
    Очаквам някой да контрира с комфорта, но ще кажа, че и на ел. конвекторите комфорта няма да е по-лош.

  11. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #114

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Цитат Първоначално публикувано от K Kostadinov Виж публикацията
    Ще се сдобием скоро с апартамент, тристаен, и си мисля да сложим 3 климатика, но нещо наистина качествено и надеждно, таке че да не го мисля поне 10-15 години. Харесах си първоначално FTXZ35N, европейския вариант, но сега като разбрах и като чета за японския S28TTRXS започвам сериозно да се двоумя. Много ме блазни мисълта за нещо както казахте "правено от японци за японци".

    Истината е че това са мн пари, които нямаме и сигурно ще бъде на кредит, но просто обичам нещата да се правят както трябва. Та в тази посока много ме е страх от некадърни майстори и монтажи. Гледам че този модел за София се предлага само от ТЕРМО-КЛИМА ЕООД. Някой, който си е имал вземане даване с тях, ако може да сподели някакво мнение или да предложи друга фирма, която да ги предлага или да осигурява качествен монтаж поне. Макар че не знам как стоят нещата с гаранцията ако от един ги вземеш а друг ти ги монтира.
    Като си такъв фен на Дайкините, защо не изчакаш новите модели за 2018 год. ftxa 20-25 и т.н.,според това, което ти трябва,според спецификациите им са с cop 5,демек доста икономични както и с не лоши параметри,а ако си и естет са и с доста хубави вътрешни тела.
    Този пост е редактиран от avenger; 26-03-18 в 18:33.

  12. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #115

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Цитат Първоначално публикувано от Gyokov Виж публикацията
    K Kostadinov, съветвам те да се замислиш дали има избиване на цената тази машина. И ако има след колко години ще стане това.
    Очаквам някой да контрира с комфорта, но ще кажа, че и на ел. конвекторите комфорта няма да е по-лош.
    Нищо му няма на комфорта с ел. конвекторите, но за съжаление рано или късно идва лято. Оставаме на заден план пресният въздух, контрола на влажноста и плазмата. Иначе си прав- каквото и да купим, избиване няма. По тази логика, животът в палатка насред гората е още по-евтин.

    Цитат Първоначално публикувано от batbojko Виж публикацията
    като си такъв фен на дайкините защо не изчакаш новите модели за 2018 год. ftxa 20-25 и т.н.,според това което ти трябва,според спецификациите им са с cop 5,демек доста икономични както и с не лоши параметри,а ако си и естет са и с доста хубави вътрешни тела
    Новите стари модели на Дайкин, няма да предложат нищо по-различно от тези , произведени през последните 10 години. Коп-а ,както повечето изкарали тежки зими на студено знаят, не топли. При минус 10/15 външна, трябва груба сила, не коп.
    edi1, bobovo, DUNDURMA и 4 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #116

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    [QUOTE]Много ме блазни мисълта за нещо както казахте "правено от японци за японци"/QUOTE]
    Ако можеш да си позволиш такива машини нови ,па макар и на кредит(без да ти тежи естествено),
    въобще не се замисляй.Само се огледай кой ще ги монтира и поддържа.Форума е прекрасно място за това.

    [QUOTE]По тази логика, животът в палатка насред гората е още по-евтин./QUOTE]
    Ее..., на брега на морето-Кара дере например, е по-яко.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 26-03-18 в 02:24.
    SPSt одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #117

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    А и факта цена на европейски модел от коментираната тук нова серия - дочух, че 35-цата щяла да се продава около 2700 лв....Ако е така, нека да им честит новия паметник!

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #118

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    2700 викаш......бая пари са това, за половината пари има хубави машини и то европейчета. Иначе, от тази зима покрай нас монтираха два Дайкина, не знам модела, но не са високи класове, като знам хорицата не са богати.Добре звучаха външните, дори и като беше студено, тихички са.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #119

    Отговор: Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    Точно и аз това написах в някои теми, покрай ледените дъждове в Плевен. Нямам си представа в друго отношение как са, но по отношение шум, тракане и "чистота" на външните тела, Дайкините в квартала ми направиха много добро впечатление.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #120

    Daikin S28TTRXS Ururu Sarara

    И аз съм останал с добро впечатление, относно шума на външните тела. Само че, именно чистотата не ми допада при тях, много чести дефрости, като цяло. В повечето случаи-ненужни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin ururu sarara FTXZ50N/RXZ50N
    От elite във форум Климатици Daikin
    Отговори: 710
    Последно: 14-06-23, 09:18
  2. Профилактика на Daikin URURU SARARA
    От kojchev във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 31
    Последно: 24-06-19, 20:39
  3. Има ли впечатления от Daikin Ururu Sarara
    От ayl във форум Климатици Daikin
    Отговори: 62
    Последно: 13-11-12, 18:20
  4. Daikin AN50GRP-W Ururu Sarara
    От TODORIN777 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 25-10-11, 19:12
  5. Daikin Ururu Sarara или SKVP2 Super Daiseikai VI
    От prodan1234 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-11, 08:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе