Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 40
Like Tree46Одобрявам

Ururu sarara

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    6
    #1

    Ururu sarara

    Здравейте, от няколко дни съм собственик на такава машина втора употреба. Пускам я вечер за по 2 часа и настройвам да овлажнява въздуха до 40% но дори след 2 часа показанието на влажността си седи на 25% колкото си е било в началото. Въпроса ми е овлажняването толкова бавен процес ли е и това нормално ли е?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #2

    Отговор: Ururu sarara

    Разбира се че не е нормално.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    6
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Разбира се че не е нормално.
    И от кое се разбира. За пръв път използвам такава машина и не съм запознат с действието на нейните функции

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #4

    Отговор: Ururu sarara

    Поискайте пълно упътване от продавача на български.

  6. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #5

    Отговор: Ururu sarara

    При мен вдига влажноста за 1-2 часа, но забелязах че гълта доста ток при режим уруро


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    6
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Поискайте пълно упътване от продавача на български.
    Продавача ми даде опътване на дистанционното. Правя всичко както трябва. Цветната индикация на вътрешното тяло също светва в съответния цвят за отопление+охлаждане.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #7

    Отговор: Ururu sarara

    Здравейте, взех DAIKIN N22JRS URURU SARARA 100V преди около 3 сецмици. Проблемите почнаха веднага - миризма на мухъл, значително по-шумен от другия ми DAIKIN 28STES, без значение дали е на нощен режим или авто, Дистанционното ми е ARC456A11 , ужас, толкова опции и само една картинка на едно дърво с цифра 9 до него. Всичко друго е на маймуница.

    Те пък тия японци ка не сложиха картинки на бутоните и дисплея ами само камшичета и черти!

    Кофти в случая е, че дисппея показва йероглифите много разтеглени и OCR функцията на Google Translator-a не ги разпознава. Играх си един ден на ръка на компа рисувах йероглифи цял ден и толкова се вглъбих в японското писмо, че накрая ми идеше да си направя харакири.
    Та въпросите ми са:
    - някой знае ли откъде да си намеря по-свестен певод на менюто на дистанционното;/ една китайка и помага, оказа се че имали многоеднакви чертички и чингелчета с японците, но вече ми е неудобно/;
    -тази миризма на мухъл с какво да я махна и трябва ли да се сменя този зеолитов диск от външното тяло / 10 годишен е модела на климатика/;
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от tripod731; 08-05-18 в 20:20.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #8

    Отговор: Ururu sarara

    tripod731, не е нужно да пускате няколко поста в различни теми. Явно сте взели машината от "читав" търговец, но на "уникално" добра цена....В такава ситуация се примирявате и си "сърбате" попарата. Или се оправяте сам, като в случая. Както написах - този който Ви е продал машината е изцяло виновен за сегашните Ви проблеми.
    Kasap и Rumb@ta харесват това.

  11. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #9

    Отговор: Ururu sarara

    А този който си дава парите, няма ли вина? Как купуваш нещо, което не знаеш как да ползваш и дори не си искаш превод на дистанционното?

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #10

    Отговор: Ururu sarara

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    А този който си дава парите, няма ли вина? Как купуваш нещо, което не знаеш как да ползваш и дори не си искаш превод на дистанционното?
    Има.... съгласявам се.....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  13. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #11

    Отговор: Ururu sarara

    Еми да е жива и здрава китайката да ми превежда. Аз между другото не съм видял никъде ARC456A11 да е преведено където и да е и в която и да е фирма, която продава климатици.
    Всички ми пращат снимки с преведени бутони, а дефакто проблема е да се преведе менюто.
    Така, че от който и да го взема този модел ще ми даде толкова информация, колкото и получих безвъзмездно от сливенска фирма за климатици.

    А за цената не знам колко е добра, а и никъде не помня да съм я споменал, но както и да е.
    Но със сигурност знам , че взема ли трети климатик, ще е само URURU SARARA.
    Не знам колко са иикономични другите Daikin-и / имам и 28STES , но този URURU ми дава 80W на охлаждане, като на моменти пада на 30W.
    Идея нямам дали уредчето, с което меря консумацията работи както трябва но на други климатици и на духалки такива стойности не съм виждал.

    Между другото представителя на Termo-Klima за Бургас, от където съм, е много свястно момче. Винаги се отзовава , когато имам нужда от него и работи супер качествено. Такива палачори съм видал, че направо докато пробиват дупките имам чуството , че вместо тръби ще минават кюнци през стената, и после тъпчат хартии и калчища. Селска работа.
    Оставих air purifying да работи 2 часа и забелязах, че вече миризмата на мухъл я няма.
    И другия въпрос, който имам е има ли някъде по-евтини дезодориращи филтри ли са или каквото е там, че тук една фирма ми иска 50лв. за едно парче плат с парфюм?
    Този пост е редактиран от tripod731; 08-05-18 в 20:30.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #12

    Отговор: Ururu sarara

    Палачорите сред клиентите, не са по-малко от тези , сред монтажниците. Грозни картини в снимки, пускаме редовно. И да , мръсотията е от дома на клиента, майстора не я носи в куфар.
    За превода не си прав, имам японец с превод на менюто с подточки, не само бутони!
    Kasap и SPSt харесват това.

  16. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #13

    Отговор: Ururu sarara

    Еми странни клиенти имате, няма как да държа мръсотия в собствената си къща.
    А поговорката: "Да не ти дойде майстор в къщи!" не е само измислица.
    Аз също се занимавам с клиенти, само че в моя случай те идват при мен, и изключително рядко аз при тях.

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #14

    Отговор: Ururu sarara

    Без да преведете "Инструкцията за експлоатация", няма да можете да използвате екстрите и всички функции на тази хубава машина. Без превод на менютата и подменютата е невъзможно.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #15

    Отговор: Ururu sarara

    Цитат Първоначално публикувано от tripod731 Виж публикацията
    Аз между другото не съм видял никъде ARC456A11 да е преведено където и да е и в която и да е фирма, която продава климатици.
    Всички ми пращат снимки с преведени бутони, а дефакто проблема е да се преведе менюто.
    Така, че от който и да го взема този модел ще ми даде толкова информация, колкото и получих безвъзмездно от сливенска фирма за климатици.
    Това, че Вие не сте виждали, не означава че няма. Мислех да Ви предоставя пълен превод на меню и цяло дистанционно, но ще се въздържа....
    Alexi, Kasap и tanatos харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Ururu Sarara F28HTRXS-W
    От doktor4e_to във форум Климатици Daikin
    Отговори: 11
    Последно: 24-03-22, 15:45
  2. Профилактика на Daikin URURU SARARA
    От kojchev във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 31
    Последно: 24-06-19, 20:39
  3. Има ли впечатления от Daikin Ururu Sarara
    От ayl във форум Климатици Daikin
    Отговори: 62
    Последно: 13-11-12, 18:20
  4. Ururu - Sarara - как да се използва?
    От bodlivez във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-12, 17:32
  5. Daikin AN50GRP-W Ururu Sarara
    От TODORIN777 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 25-10-11, 19:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе