Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на нов климатик за малка стая

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #1

    Избор на нов климатик за малка стая

    Здравейте!

    Трябва да се купува климатик за спалня 14 кв.м. , добре изолирана , южна, която ще се ползва за по една седмица на 1-2 месеца. Досега се топлеше със стар конвенционален климатик- 9-ка (МЕ) , но издъхна...
    Понеже имам предпочитание към марката Дайкин, имам си един FTXS вкъщи (доволен съм) , но съм имал и FTX , който върнах (не бях доволен, поради дефроста) ....ми се иска пак да сложа отново Дайкин. Поради нечестото използване на стаята не ми се иска да взимам висок клас модел и се насочих към FTXB35...Знам , че ще дефроства на 28 мин под нулата , но поради рядката употреба дали е целесъобразно да се ориентирам към друг марка/модел в същия ценовия клас ? 1100-1200 лв. или това е оптималното съотношение цена -качество ...Струва ли се да се "преглътне" този недостатък ?
    ...
    имам лек размисъл относно ME SF25VE - 1300 лв като алтернатива (понеже 'нямал' циклични дефрости), но познат ме разубеди поради едноредовия и "непълно извит" външен топлообменник.- незнам дали е така наистина - не съм спец в занаята и затова ще са ми полезни всички мнения , които надявам се ще отсея ...

    Приятна вечер на всички и наздраве !!!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #2

    Отговор: Избор на нов климатик за малка стая

    Наздраве. Прехвърлете питането си в правилната тема, като попълните прилежно въпросите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малка стая-задух-помощ
    От injenercheto във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 13
    Последно: 19-09-13, 06:56
  2. Избор на климатик за малка стая
    От Life във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 22-07-13, 18:13
  3. Голям климатик в малка стая?
    От Kovachev във форум Климатици Daikin
    Отговори: 29
    Последно: 13-02-12, 15:44
  4. Отговори: 8
    Последно: 28-02-11, 17:54
  5. Климатик за много малка стая
    От zomane във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 47
    Последно: 11-03-09, 19:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе