Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Отново сравнения и избор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #16

    Re:Отново сравнения и избор

    аз съм от Петрич и имам general 12ld.климатика ми е нов и сега се отоплявам с дърва,но при прекъсване на тока за 1 час при изключен от дистанционното климатик започнаха да мигат двете лампи синя и червена два пъти интервал пак два пъти.исключих го от контакта за 15 мин и пак го включих и нямаше мигане но оттогава не съм го пускал.чудех се какво ли означават тези премигвания.ако може някой да даде линк кадето да са описани тези проблеми.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #17

    Re:Отново сравнения и избор


    -------------------------
    Грешката която ти е показал е тази Indoor temperature thermistor open / short - Тръбният датчик на вътрешното тяло е окъсен или разкачен. За какъв проблем става въпрос нали климатика си работи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #18

    Re:Отново сравнения и избор

    полезен линк но аз не знам кое какво означава.ако някой знае или пък е имал моя проблем нека да пише.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #19

    Re:Отново сравнения и избор

    Означава че е повреден датчика за вътрешна температура. Понеже не е работил климатика,според мен от токовия удар електрониката се е ошашкала и е подала невярна инфо за състоянието на датчика. Пусни го да работи . Ако си тръгне нормално ,нямаш никакъв проблем вече. Ако датчика е повреден,климатика няма да заработи изобщо,само ще си мига за грешката.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #20

    Re:Отново сравнения и избор

    днес пуснах климатика и работи като фурия .сигурно нещо се е объркал тогава но сега всичко е наред.искам да попитам понякога когато вентилатора работи на по високи обороти вътрешното тяло каточели издава някакъв звук като вибрация който моментално изчезва щом натисна тялото навътре към стената.по принцип климатика е застопорен здраво и не ми се вярва да е от това.ако някой знае как да го оправя нека сподели.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #21

    Re:Отново сравнения и избор

    В някоя от темите,не помня коя,има съвет да се откачи внимателно вътр.тяло от планката от един човек,да се отдели 5-6 см от нея и на планката да се метне дебело парче стар плат от втори човек . После внимателно да се закачи обратно и звука изчезвал,понеже плата служел като тампон между планката и тялото. Аз не съм го правил тоя номер,но човека твърдеше,че има резултат.Разбира се,трябва да се види как са тръбите зад тялото,и най-добре да го направи техник май....
    И я виж първо дали звука при теб не е само от капака. Отвори го,все едно чистиш филтрите,и виж как е звука така. Ако изчезне,подложи в долния край,където са щипките за закопчаване,2-3 лентички от дунапрен.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #22

    Re:Отново сравнения и избор

    Цитат Първоначално публикувано от petrucci
    днес пуснах климатика и работи като фурия .сигурно нещо се е объркал тогава но сега всичко е наред.искам да попитам понякога когато вентилатора работи на по високи обороти вътрешното тяло каточели издава някакъв звук като вибрация който моментално изчезва щом натисна тялото навътре към стената.по принцип климатика е застопорен здраво и не ми се вярва да е от това.ако някой знае как да го оправя нека сподели.
    Грешка не е закачен климатика а стойката му.Затова и вибрира.

    Направи каквото ти е казал ванко68.


  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #23

    Re:Отново сравнения и избор

    при много лек допир на капака шума спира.когато сложа дунапрен ще споделя дали шума изчезва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ии отново помощ при избор на ТВ
    От imanqma300 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-13, 20:50
  2. Отново за избор на климатик
    От RebelAct във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 46
    Последно: 30-10-12, 20:26
  3. Отново за избор на плеър
    От listening във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 57
    Последно: 04-10-11, 04:36
  4. отново избор на климатик
    От divi4 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-11, 08:07
  5. Отново за избор на 17" LCD
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-05, 00:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе