Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 352

Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #16

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Ако тези АРКТИК ги внесат и в България, ще бъдат добър избор.Предходните модели АРКТИК 9 и 12 http://varmepumpe.no/images/stories/...u_arcticlg.pdf бяха с по-ниски показатели за отоплителна мощност, сега явно са подобрили доста неща. http://www.rfclimat.ru/htm/fujitsu.htm ето новата гама на ФУДЖИЦУ и цените им в *****.Пише, че ще се продават след юни 2011 г..Може да се съпостави и прецени ориентировъчна цена за България.Според мен тази година ФУДЖИЦУ обновяват цялата гама от стенни машини.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #17

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    нискотемпературната 9-ка излиза 2 213 лева, 12-ката 2 337 лева днес по курса рубла/бгн.
    и за машина на която ще можеш да разчиташ на 100% мисля не е зле цената.
    искам да попитам от другите модели кое се продава в бг или какви са разликите? предполагам ще са капацитети. защото още 4 модела 9-ки и 4 12-ки освен ниско температурния. общо 5 модела са.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #18

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    нискотемпературната 9-ка излиза 2 213 лева, 12-ката 2 337 лева днес по курса рубла/бгн.
    и за машина на която ще можеш да разчиташ на 100% мисля не е зле цената.
    искам да попитам от другите модели кое се продава в бг или какви са разликите? предполагам ще са капацитети. защото още 4 модела 9-ки и 4 12-ки освен ниско температурния. общо 5 модела са.
    Такава висока цена няма да има.Тази цена може да е само за Нокрия 9-ка, за другите модели плазма и без плазма(обикновенната серия) 9-ки и 12-ки цените ще са по-ниски с 400 до 800 лева.В ***** и сега са по-високи цените.
    Виж ако става въпрос за арктическата серия може и цените да са такива, но арктическа серия в Бг няма да се продава.РАзлика обаче между аркитеската и серията продавана у като параметри почти няма да има.НЯма кой да се занимава да прави различни компресори на един и същ модел, най-много да има нагревателен елемент в долната тава под топлообменника.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #19

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Някой има ли представа кога тези нови модели ще ги има в България? Каня се след 2 месеца да си купя 12LGC, та да не сане така аз да го купя и следващия месец да пуснат по-добри нови модели.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #20

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Впечатлен съм само от LT от новите модели на Фуджицу и то не от друго, а от двете малки графики над таблицата, които показват колко от отоплителния си капацитет запазват двата модела при отрицателни температурите.

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #21

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Впечатлен съм само от LT от новите модели на Фуджицу и то не от друго, а от двете малки графики над таблицата, които показват колко от отоплителния си капацитет запазват двата модела при отрицателни температурите.
    само да не излезе тази графика за ND моделите които ги има и на руския сайт - още доста графи по таблиците са със звездички и трябва да се има едно на ум. да не сетане като с lcc моделите да са по-добри от новите.

    а за предния комент - дават ги към юни-юли за ***** да излязат но зависи и кога ще ги внесат в бг.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    102
    #22

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    http://www.conditionery.ru/catalog/5/57/

    Тук виждаме и ценички.

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #23

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    9-ката LT излиза 68 607 Russian rubles = 3 407.69152 Bulgarian levs High COP & Powerful heating
    12-ка LT 74 763 Russian rubles = 3 713.45841 Bulgarian levs High COP & Powerful heating
    9-Ка LU 55 363 Russian rubles = 2 749.86555 Bulgarian levs High COP
    12-ka LU 60 466 Russian rubles = 3 003.33021 Bulgarian levs High COP
    9-ka LE 46 130 Russian rubles = 2 291.26488 Bulgarian levs Standard inverter
    12-ka LE 50 423 Russian rubles = 2 504.49706 Bulgarian levs Standard inverter

    И само защото в старите модели имаше разлика в цената 14-ка LE - най ниския клас от новите 58 117 Russian rubles = 2 886.656 Bulgarian levs
    Което е само 300 лева разлика в цената с 12-ката.
    Не се знае какви ще са цените в бг.
    Ако влязат с такива цени по-добре да си купуваме норкии от сега

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    68
    #24

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Хохо! Егати цените! Явно ще си слагам 12LGC за 1 300лв. с монтаж.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #25

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Впечатлен съм само от LT от новите модели на Фуджицу и то не от друго, а от двете малки графики над таблицата, които показват колко от отоплителния си капацитет запазват двата модела при отрицателни температурите.
    Колега като ползваш моя информация поне ме цитирай приятел! А по отношение на цените в рубли разделете ги на две и ще получите сумата в лв. на която ще се продават в България

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #26

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от Fares
    Хохо! Егати цените! Явно ще си слагам 12LGC за 1 300лв. с монтаж.
    1300 за LGC с монтаж е малко множко? 1250 е по-нормално.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #27

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Иключително скептично съм настроен.Ако са тези модели на тези цени по-добре милите ни "Официални Представители" да си направят един весел японски ритуал включваш остър и хладен предмет.
    И тези ли ще са "Японски" ?
    А къде ще се лепят лепенките този път,да мина да взема и аз някоя ?

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #28

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    Колега като ползваш моя информация поне ме цитирай приятел! А по отношение на цените в рубли разделете ги на две и ще получите сумата в лв. на която ще се продават в България
    30-тина хиляди лева за една дванайска ми се виждат доста пич
    аз и 3 бона няма да дам де

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #29

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    30-тина хиляди лева за една дванайска ми се виждат доста пич
    аз и 3 бона няма да дам де
    имах предвид цените в лева които се получават да ги разделиш на две и ще получиш цената в България или поне реалната им цена

  18. pas
    pas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    138
    #30

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    едно момче , което се занимава с продажба и монтаж на клими ми каза, че новата 18-ка ЛТ, е с около 200лв. по-скъпа от старата 18-ка ЛГЦ.до колко е истина предстои да видим, ако не има и други марки(кръчми) дет викат хората.едно нещо се продава за токлко, колкото е склонен да плати някой за него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  3. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  4. Fujitsu/General/Fuji Electric - за това къде се произвеждат
    От bestregards във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 11-08-09, 11:32
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе