Страница 11 от 20 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 288
Like Tree175Одобрявам

Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #151

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Главно разликата между LT и LUC е това, че първо LT са по - мощни и второ, че имат и така наречения "Човешки сензор", отчита присъствието на хора в стаята и ако 20 минути няма движение, минават в икономичен режим и с няколко градуса по ниска температура, съответно като установят движение си възвръщат нормалното състояние. Лично моето мнение е, че няма по - добри климатици от General, като се погледно като дизайн, мощност, качество. Вярно е, че има и други като : Daikin, Toshiba и Panasonic. Но, иам едно но, Pаnasonic - а, не климатик за отопление, може да е много икономичен, но не е за работа в ниски температури от порядъка - 15 / - 20 . За Toshiba - та, пък бих казал, че харчат много ток за по - малки мощности, съответно и големи. За Daikin - а бих казал, че в България няма кой знае какво разнообразие, като главно моделите са от 2009/2010. Докато General - ите са относително нови климатици и относително добри, малко по - скъпи, но заслужаващи своята цена. Със сигурност няма да имате проблеми с тях през зимата. Тях ги дават за основно отопление охлаждане, за разлика от Toshiba - та и Panasonic - а! Който и General - и да изберете, няма да сбъркате. Без да се замисля ще си купя 12 LT, защото смятам, че една уникална машина. Въобще не ме интересува, че пука.. Това е вледствие на разширения топлообменник и голямата температура. Но за да работи безпроблемно и да постига нормалната температура е нормално! Например Daikin - а са много шумни при размразяване. Еми общо взето е това.
    Този пост е редактиран от justify; 20-01-15 в 20:42. Причина: премахване на реклама

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #152

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Регистрираш се във форума и веднага с рогата...Тук има търговци и монтажници, сигурно с над 20 год. опит и са по-скромни в изказванията си - кое е най-доброто, кой колко разбира и прочие. Също има потребители с богат опит в използването на климатици от различни марки, което е добра обратна информация.
    Тук се стремим да уважаваме мнението на всеки, но без да се опитва да го налага.
    avenger, DUNDURMA, justify и 2 други харесват това.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #153

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Защо нападате човека така .. Той не е искал да обиди някой или да си наложи мнението. Нали все пак има свобода на словото. Изразява си мнението,вероятно със своя опит. В България за жалост е така .. Публикават нещо, макар и вярно или пък не, и случайно не е на твоето мнение, ще можеш да измислиш сякви глупости да спориш .. Много форуми прочетох и тук е единствения, където нападате някой задето е споделил мнение..
    kokovox одобрява това.

  5. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #154

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Мисля скоро да пускам метлата!
    Затова ви предлагам да продължите по темата ВСИЧКИ!
    mirandi одобрява това.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #155

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    карате ме да се намесвам в тема, в която изобщо не трябва да поглеждам!

    новодошлите няма откъде да знаят кой кой е, къде работи, колко работи и с коя ръка държи отверката
    старите няма нужда да демонстрират превъзходство, защото и те преди 1-2-3-...-n години са били зайци тук и са дошли с намерението да споделят опит и придобият нов такъв

    така че всички се дръжте малко по-толерантно и утре (на трезва глава) всички да са отново приятели

    лека и приятни
    edi1 и mirandi харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #156

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Здравейте, искам да попитам, вярно ли е това, което е написал "Ivan M."? Принципно и аз ще слагам климатик скоро и много форуми прочетох, та мисля, че разбирам нещатата на ниво. Като цяло харесвам Тошиба (телевизор, лаптоп) и съм доволен, но и аз съм забелязал, че климатиците от ниския клас харчат повече от обикновенно, ама пък "Дайсекай" е 6 точки. Панасоника нещо не ме грабват. Дайкина много ми харесват, ама нямам никакви наблюдение. Принципно и аз повече харесвам Генерал. Та въпроса ми е според вас, кое е по - добре Генерал, Тошиба или Дайкин за стая 16 кв.м с два прозореца, северо-източна (външното тяло е на севр, където духа много /Бургас/), стаята е на втори етаж засега няма изолация?
    Спрял съм се или на 12 LT , 14 LUC или 18 LFC, също и на Daikin FTX50 gv, според Вас кое ще е най - добре са основно отопление и охлаждане?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #157

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    това са много големи машини за помещението ти ,една добра 9ка ще се справя
    edi1 и mirandi харесват това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #158

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    12LUC e подходящ избор, ако си се спрял на ФУД....тата, и то с достатъчно голям запас.
    mirandi одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #159

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Ми принипно търся голям климатик защото сега съм с обикновенна Мидеа 12 - ка и за охлаждане е супер ама за отопление 0 градуса и е аут. :D

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #160

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Е, няма равенство между 12 от една марка и 12 от друга, особено в различни класове.12LT спокойно може да топли и 30 квадрата помещение, според случая, пък ти си само със 16, независимо, че си без изолация.
    mirandi и mankind харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #161

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    не сравнявай Мидея с високия клас на Фуджицу 9ЛТ няма да го усети помещението ,аз топля подобно помещение със седмица дори

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #162

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Е, няма равенство между 12 от една марка и 12 от друга, особено в различни класове.12LT спокойно може да топли и 30 квадрата помещение, според случая, пък ти си само със 16, независимо, че си без изолация.
    Напълно съм съгласен и аз клоня към 12 LT като мощност и като функционалност!
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    не сравнявай Мидея с високия клас на Фуджицу 9ЛТ няма да го усети помещението ,аз топля подобно помещение със седмица дори
    Да аз това си го знам естествено ама все пак да е по - голям, че да не ме остай зимата.

    Иначе мерси за бързите отговори!

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #163

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Абе къде ще те остави, не се губи, ако вземаш LT вземи 9-ка, макар и тя да е доста преоразмерена.Това е един от най-мощните модели за Европа.Аз с моята хилава 10-ка ХИТАЧИ топля 20 и нагоре квадрата при -20 градуса, ти се косиш за 16 квадрата.
    mirandi одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    36
    #164

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Аз нямам но нито едно от двете но мисля, че по-добрия вариант е 12LT

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    7
    #165

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от petqkslav Виж публикацията
    Аз нямам но нито едно от двете но мисля, че по-добрия вариант е 12LT
    Шо рече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 20 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 12:41
  2. FUJITSU ASYG-12LEC или Fujitsu ASHG-12LE
    От dimlubnik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 05-10-12, 22:24
  3. Fujitsu ASHG 24 LFC - Fujitsu ASYG 24 LFC
    От Sonela във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 22-07-12, 16:21
  4. Fujitsu ASYG 12 LEC or ASYB 12 LDC?
    От Dominator във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 176
    Последно: 21-02-12, 09:29
  5. Fujitsu ASYG 12LE
    От head6o във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-11, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе