Страница 9 от 26 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 381
Like Tree353Одобрявам

Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #121

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Местене на мебелите не е ли вариант, ако възникне проблем.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #122

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Няма на къде, тей като секцията е 2,4 метра и е запазено място за хладилник в другия и край, който е 90-93 см широк. Ами то ще се види или ще държа въздушната струя повдигната, или нова по- къса секциика. Дано ги нагодя някак. Като знам с кухнята кви зорове бяха, ама стана много хубава.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #123

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от koneto_ Виж публикацията
    Няма на къде, тей като секцията е 2,4 метра и е запазено място за хладилник в другия и край, който е 90-93 см широк. Ами то ще се види или ще държа въздушната струя повдигната, или нова по- къса секциика. Дано ги нагодя някак. Като знам с кухнята кви зорове бяха, ама стана много хубава.
    При това положение,преправяш секцията, ако имаш проблем и си готов.
    Този пост е редактиран от toto4ev; 16-09-17 в 20:00.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #124

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Понеделник е монтажа ще видим какво ще излезе от цялата работа Някой знае ли въздушният филтър, който се сменя на 3 месеца от къде се купува? Намерих въздушния заедно с йонизиращия на цена от 70 $. Но йонизиращия се сменя на 3 години, а и 70$ са си много! Вие сменяте ли ги тия филтри?

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #125

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Тези филтри са жив т.....к....Машината работи прекрасно и без тях.
    bobovo, С.Мезинов и ruuni9 харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #126

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Този отговор ми хареса Значи няма да се разправям с глупости.
    bobovo, Mega и ruuni9 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #127

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от koneto_ Виж публикацията
    Понеделник е монтажа ще видим какво ще излезе от цялата работа Някой знае ли въздушният филтър, който се сменя на 3 месеца от къде се купува? Намерих въздушния заедно с йонизиращия на цена от 70 $. Но йонизиращия се сменя на 3 години, а и 70$ са си много! Вие сменяте ли ги тия филтри?
    Аз мойте ги изхвърлих ,без изобщо да ги слагам на климатика.Чисто нови в наилоните.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #128

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Не обичаш мириса на ябълка ли ? В упътването пише, че намаляват въздушния поток. Друго като негатив май няма записано.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #129

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от koneto_ Виж публикацията
    ... Друго като негатив май няма записано.
    Освен цената за смяна на две хартийки. Това трябва при всички марки да струва стотинки.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #130

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    И аз така си помислих, все пак на три месеца се сменя единия, но като направих справка, (не съм се задълбочавал) излязоха други цифри. Кахетинов: UTR-FA16, йонен: UTR -FA16-2 - буквално са някакви "люспи".

    - - - - - - - - - -

    Хора, нормално ли е външното тяло да е без стойките на които стои и без тампоните? Да не са ме излъгали нещо? Говоря за 12 LTCA

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    18
    #131

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Привет,

    отскоро имам една 12ка LTCA в общо помещение трапезария/хол/кухня и една 9-тка LTCA в спалнята - и понеже това ми е първо боравене с климатици, бихте ли ми казали защо, когато климатиците в ей това време навън (дневни темп. около 15градуса, нощем 3-4) са настроени на един и същ режим (Heat, fan-auto, economy, 19 градуса) с единствена разлика, че на 12-ката е включен и сензора (energy saving) - при 12ката топлината е много по-осезаема, а при деветката се усеща, като влезеш - по-студено и много често я хващам да духа хладен въздух?

    При така зададените температури (19 градуса от дистанцинното), реалната в стаята с 12-ката е 23 в отдалечен ъгъл, в спалнята 21 пак в отдалечен ъгъл... Ама при 12ката си се усеща топло, при 9тката студено и когато вляза в стаята, все я хващам да духа леко хладко...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #132

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    А аз си мислех, че МНИ-та само подминават с 3 градуса.
    Размени термометрите или ги смени. Имам една уж метео станция и показва 2° отгоре.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #133

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Фуджицу си подминават с 2 градуса преди да изключат .. това доста намалява он-офф циклите и според мен е добре измислено .. в зависимост от разположението всеки топли различно в помещението ,21 в спалнята малко ли ти се вижда ? задаваш му 1 градус нагоре и това е .. за това има настройка на градусите
    SPSt и ruuni9 харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    18
    #134

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Фуджицу си подминават с 2 градуса преди да изключат .. това доста намалява он-офф циклите и според мен е добре измислено .. в зависимост от разположението всеки топли различно в помещението ,21 в спалнята малко ли ти се вижда ? задаваш му 1 градус нагоре и това е .. за това има настройка на градусите
    Благодаря Ви за отговорите, мен повече ме притеснява не, че си надминава гадусите, а разликата в усещането в стаята с 12ката и стаята с 9-тката - при 9-тката се усеща хладно при едни и същи настройки на двата и много често 9тката духа хладно и се чува онзи звук все едно нещо завира във вътрешното тяло... Това ми е интересно да разбера защо се случва - защо двата създават различно усещане в двете стаи при една настройка и нормално ли е това хладно духане?


    Относно термометрите, два показват почти едно и също, склонен съм да им врвам, също да допускам, че има отклонение от градус, примерно...




    Та мен въпроса ми беше защо като вляза от хола в спалнята, там е по-хладно и отида ли до 9тката усещам че духа хладно, а двата са настроени еднакво...!? Има ли разумно обяснение...?!
    Поздрави!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от loudidd; 27-10-17 в 22:27. Причина: допълнение към мнението

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #135

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    9-ката си е достигнала заданието и върти, докато на 12-ицата компресора си рабои и добавя топло в стаята.Интересно в какви квадратури са двете машини, защото това са климатизатори за големи помещения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 26 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  3. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  4. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  5. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе