Страница 63 от 82 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1228
Like Tree701Одобрявам

Новият модел на триото KGTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #931

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    нормално е като имаш 5 фуджицута и нито един от друга марка с която да ги сравниш да си мислиш че са тихи .. даже японеца от подписа ми не е особено тих на степени различни от първа макар че е със съвсем друг дизайн на вътрешното тяло ( до европа още не е стигнал тоя дизайн ,очаквам го около 2025г )

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #932

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Много писане в темата.Прави впечатление,че хора които нямат модела постояно пишат.
    Имам климатици от други марки и този модел не е по-шумен.От една година,въпреки че миналата година нямаше голяма зима.
    Много икономичен е.Въпреки,че не може пряко да се сравнява поради различни външни темп.,миналата зима потреблението беше много по-добре от предния среден климатик.А и той е работил при подобни зимни температури,та горе-долу знам за кво става въпрос.
    В началото като че ли не правеше желаната температура както го прави ME FD(абсолютно точна и постоянна),но сега ми се струва добре.Ще поглеждам по-често да видя как е сега,ама то още няма студ,та....
    Ама приказките,че е шумен,духа много и не е за спалня ми се струват преувеличени(поне).
    zxc0 одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #933

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    нормално е като имаш 5 фуджицута...
    Нормално е като имам толкова и ги ползвам вече толкова много време да не искам да си правя експерименти с други, макар и много по-добри, но и доста по-скъпи. Сравнявам си моите с по-новите им модели, наречи го фенщина или както си искаш. Докато не се издънят, нямам намерение да сменям марката.

    Бракувал съм и два Панасоника, инвертор 12-ка на 17год. който предаде богу-дух (май компресор беше) и 18-ка конвенцинален, който също издъни компресор след 10-12година (не помня точно), че направих грешката да му купя и нов компресор - такава грешка повече никога в тоя живот. И те си вършиха работата, ма не потретих с марката.

    Бракувано Фуджицу нямам засега, просто си сменят помещението, което отопляват
    Този пост е редактиран от morfei1; 30-11-21 в 13:00.
    toto_toto одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #934

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    ами това е все едно да имаш Опел ,и да го смяташ за най добрата кола щото друга си нямал .. фенщина фенщина ама нямаме нужда да ги хвалиш във всяка тема ,имали сме фуджица ,и други марки добре ги познаваме

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #935

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ами това е все едно да имаш Опел
    А сега де.... ти къде точно прочете, че смятам Фуджаците за най-добри, при положение, че сръвнявам Фуджицу с Фуджицу в тема за Фуджицу? Дай да не говорим за коли, че по стечение на обстоятелствата т'ва ми е работа

    Нека се самоцитирам:

    Цитат Първоначално публикувано от morfei1 Виж публикацията
    Нормално е като имам толкова и ги ползвам вече толкова много време да не искам да си правя експерименти с други, макар и много по-добри, но и доста по-скъпи.
    С това удебеленото имам предвид, че има по-добри марки и модели, които обаче са и по-скъпи.
    toto_toto, dimjek и inches9 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #936

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ами това е все едно да имаш Опел ,и да го смяташ за най добрата кола щото друга си нямал .. фенщина фенщина ама нямаме нужда да ги хвалиш във всяка тема ,имали сме фуджица ,и други марки добре ги познаваме
    Теб и roswen ще помоля по-малко да се изявяват в темата.
    Не знам към кого е забележката,но ако ти си монтирал и безброй клими ,може би к2у,пм(перпетуум мобиле),аз със сигурност съм имал много повече от теб,за огромно мое съжаление.
    За съжаление,защото ако бях на годините на някои не ми и трябва да съм виждал климатик,освен за охлаждане.За отоплението все щях да се справя някак си.
    ''Пари,колкото,толкова.''

    - - - - - - - - - -

    morfei1;1022128] Дай да не говорим за коли, че по стечение на обстоятелствата т'ва ми е работа
    Не е по темата,ама остава да добавим кой е собственика на OPEL,един от най-големите гиганти към момента.Никога не съм имал такъв,просто за протокола:

    https://novini247.com/novini/avtomob...a_3578835.html

    https://www.stellantis.com/en

    https://www.capital.bg/biznes/promis...elektricheski/

    https://fakti.bg/avto/513485-peugeot...ouvar-v-evropa
    Този пост е редактиран от inches9; 30-11-21 в 13:31.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #937

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Ще си позволя да направя една авто-алюзия, щот някои зачекна темата за коли... та колите може да ги замените с марката Фуджицу.

    Карам VW Golf (не само един), а няколко варианта на модела през годините вече +30год. Нито VW е най-добрата марка за автомобили, нито е най-безпроблемната, нито Golf е най-комфортната и безшумна кола, нито е най-икономична, нито предлага най-много за парите които струва, но точно тя е моята кола (това съм го разбрал много, много отдавна), която покрива моите очаквания и нужди винаги.

    Не знам дали раздела за Фуджицу е пълен с фенове (като мен), но определено е пълен с анти-фенове. Това нещо прави впечатление за добро или лошо.

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #938

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от morfei1 Виж публикацията
    Не знам дали раздела за Фуджицу е пълен с фенове (като мен), но определено е пълен с анти-фенове. Това нещо прави впечатление за добро или лошо.
    Прави впечатление.Иначе дори нямаше към момента да изказвам мнение.
    morfei1 одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #939

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Сори за офф-а - Анти-фен е да си противник на дадена марка , по-скоро това са фенове на други марки и всеки смята своето гардже за най-хубаво. Аз ако ползвам дадена марка и преценявам и плюсовете , и минусите. И климатиците ми , и телефоните , ТВ-та , компютри и всякаква техника в течение на годините са били от различни марки. Купувал съм и флагмани , и кучи марки. Всичко е на късмет...
    За да не съм напълно извън темите - имам климатици Fujitsu 12KGTA , Panasonic Etherea , MHI 35 Diamond. Всички работят добре за местата на които са поставени. Единствено на Fujitsu не ми харесва дистанционното , но това се преживява.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #940

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    по-скоро това са фенове на други марки и всеки смята своето гардже за най-хубаво.
    Аха, все едно да си направиш рег. в BMW форума или където и да е другаде и да почнеш да им обясняваш, как колите им не стават и че има много по-хубави. Така изглеждат феновете на другите марки клими пишещи в раздела/темата за Фуджицу - смешни, поне в моите очи.

    Има си подходящи теми, където могат да се съпоставят различни марки - предимства, недостатъци, цена. Всеки си преценя.

    Поздрави! Без лоши чувства.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #941

    Новият модел на триото KGTA

    Много лично приемате нещата, момчета. Питането беше за спалня. Аз и Алекси специално имаме и сме сменили по няколко марки. Ако бяхме такива "върли фенове", нямаше да сме изритали и продали по няколко машини, в рамките на няколко години. Роднините ми също притежават няколко, с които съм експериментирал доста и имам детайлни наблюдения над тях. Жестоко се лъжете, че не споделяме негативните страни на другите марки. И не, Фуджицу не е единствената тема, в която се пишат негативи. Хубав ден и по-малко се впрягайте.
    Alexi и CubanLinx харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #942

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Пък моите роднини нямат климатици и за това не пиша по цял ден по темите за тях.
    На тебе още по-хубав ден.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #943

    Новият модел на триото KGTA

    Щом смятате, че писането само на суперлативи и премълчаването на недостатъци, като по този начин се подвеждат бъдещи потребители, е правилно и обективно, добре.
    ААТ одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #944

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    2 фуджица са ми минали през ръцете ,за чичо ми препоръчах 12KGTA за хол 30тина квадрата доволен е но шуми подухва ,има и МЕ АР и съжалява малко че не е взел още едно такова .. като цяло много софтуерни недомислици които в годините и моделите си вървят ,нищо не са пипали от 15+г по софтуера

  18. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #945

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Хм.
    Няма да броя,ама май ''мненията'' Ви станаха повече от тези на притежателите и то взети заедно.
    Обещавам че следващия път ще си сложа к2у(ако някой японец ми подари).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 82 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият AQV12YWAN
    От climamarket във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 45
    Последно: 20-01-12, 23:01
  2. Мнения за новият модел MS9A-12HRN1 Luna Split A5
    От specimen във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-11, 18:51
  3. Разлика между стария ми климатик и новият модел?
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 01:07
  4. Новият 3D тест
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-07, 23:07
  5. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе