Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 65 от общо 65

Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #61

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Списъка в Плевен са две фирми от която едната си закри офиса. Аз пробвах да влезна в този списък но нъцки.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    18
    #62

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    от окло 8-10 години насам са минали много климатици през ръцете ми ,и от таканаречените царя "ролсройса "на климите ами вижте му COP 9 sararaururo 4,6 ,HAIER 9 SDB 6,25,SANYO 9 PUROEXELENT 6,2 ,MITSUBISHI също над 5,5 има и хора с най калпавите и презираните lg и samsung , имал съм и истински Японскиу с ироглифи ,спокойно мога да кажа ,спрете с глупостите за царя и така нататък ,вижте навсякаде има изключения но ДАЙКИН НЕ Е ЦАРЯ НИТО РОЛСА ,COP,EER - това са факторите на входяща енергия и изходяща топлинна мощност ,и работа при различните условия ,аз заложих на ХАЕР 12 сдб преди 4 години цена 1600 без монтаж, въпреки че знам с проблема с ИПМ ,Роял сервиз им изказвам благодарности ,обаждаш се "с точната диагноза" ,ако ръсиш "ами ,мисля ммии" ште те баламосват биж тва ами онова провери ли иначе праштат части , сменяш и пееш тва е имал съм 12 клими пан,миц,хитач,дайкин фуджи,осаки, от този съм впечетлен, съжелявам че не са многото не са с такъв като мен за да усетят разликата,когато избирате климатик моля ,посъветвайте се с компетентни хора незалагайте на най скъпото мислете за това ще се топлите ли или за преходния сезон ,от парното по добре за отопление на цял апартамент или къЩа просто НЕММА ДА НЕМА !

  4. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #63

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Е по голям смешник не бях чел досега...този е уникален - той да пише не може ,а тръгнал мнения да споделя....Хайер е по по най....имаш опит ясен си ми.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #64

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Е по голям смешник не бях чел досега...този е уникален - той да пише не може ,а тръгнал мнения да споделя....Хайер е по по най....имаш опит ясен си ми.
    Е, нека да не отправяме лични квалификации.Всеки има право на мнение.РКК не вярвам да пишеш и говориш на чист книжовен български език.Аз също имам познати с климатици хайер които за парите които са дали са доволни от марката.Дали аз бих си купил???Ами честно казано съм се замислял за Хайер преди да се развалят 2-та "Краун"-а...В нито един случай не бих платил 1600 лева за хайер дванайсетка, особено докато съществува дайкин FTX50GV или фуджи 12 LDC на тази цена с монтаж.

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #65

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    И моя HAIER в подписа ми струваше толкова преди 2 год.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Въпроси свързани с монтажа
    От wils0n във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 21
    Последно: 17-09-13, 14:46
  2. Климатик Haier * HSU-12HVA103/R2(DB) - грешка "E"
    От modac във форум Климатици Haier
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-13, 20:52
  3. Haer HSU-12HVA103/R2 DB
    От d_slavoff във форум Климатици Haier
    Отговори: 4
    Последно: 29-12-11, 12:03
  4. климатик Haier HSU-12HVA103/R2(DB)-памет
    От м.петров във форум Климатици Haier
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-11, 13:09
  5. Haier HSU-09HA103/R2(DB) за 750 лв. с монтажа
    От rumo във форум Климатици Haier
    Отговори: 48
    Последно: 21-09-09, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе