Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 65

Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #46

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от didi_di3
    И аз не кхващам дали изобщо могат да го направят. Сменяха му всички части и пак дава грешка. Преди малко го взеха да го пращат в София да го правят.
    Слаби техници щом не намират проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #47

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от provigo
    За тия хаИри си късметлия явно. Но освен това има едно друго условие за дълготрайната и безаварийна работа на климатиците - монтажа. Случил си на кадърни монтажници, които са си свършили добре работата, и машините ти ще работят добре, пък дори и хаири Според мен една от причините за многото дефекти е именно некадърния монтаж а не толкова марката на климатика.
    Хм,смотан монтаж може да скапе хубава машина,ама как перфектен монтаж ще накара някой боклук да работи не ми е ясно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #48

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Хм,смотан монтаж може да скапе хубава машина,ама как перфектен монтаж ще накара някой боклук да работи не ми е ясно.
    Ами отговора е много прост - колкото и да ти е кофти, излиза че не е боклук

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #49

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    heat-resistant, пропускаш нещо съществено. Твоите Haier-и са на поне 4 години доколкото разбирам. Нямат нищо общо с това, което се продава от марката сега.
    Ако си хазартен тип, вземи си още един - нов Haier и тогава пак ще си говорим.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #50

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    deian, така е карат четвъртата. Форума на setcom го открих месец-два след като ги бях купил и за огромно мое съжаление още тогава почнах да чета колко били калпави, какви боклуци били, как вече не били това което са били на времето и какво ли още не. Доста се бях ядосал от "прибързаната" си покупка, но с течение на времето, четейки и псувайки в очакване някой от тях да се сгромоляса, замръзне или спре да работи, аз неусетно изкарах зимата. После лятото, после втората зима, после второто лято и така до четири. И, о чудеса, те все още не само че работят, ами и работят перфектно. Имам доста познати с хаери и никой няма оплаквания. Не съм адвокат на HAIER нито пък влизам тук за да се впускам в безкрайни спорове коя марка ставала и коя не, а просто споделям опита си с моите машини.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #51

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от heat-resistant
    Ами отговора е много прост - колкото и да ти е кофти, излиза че не е боклук
    За кое да ми е кофти и кое е мислиш,че съм имал предвид,като не е споменато конкретно,защото са много"марки".Щом си доволен от Хаер-нека,да почерпиш и със здраве да си ги ползваш,това даже ме радва.Ама са пълни глупости,че монтажа ще накара някое/много са/техническо и конструктивно недоразумение да стане перфектно.Да си взема Москвич,да си го отремонтирам перфектно,та да ми стане Мерцедес .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #52

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    heat-resistant, пропускаш нещо съществено. Твоите Haier-и са на поне 4 години доколкото разбирам. Нямат нищо общо с това, което се продава от марката сега.
    Ако си хазартен тип, вземи си още един - нов Haier и тогава пак ще си говорим.
    deian аз имам най-новия модел същия като този в заглавието на темата обаче 9-ка . Ползвам го от лятото на 2008 иначе казано 2-ра зима и мога да ти кажа че този климатик вобще не го интерисува дали вънка -10 или -15 градуса.Задал съм му 23 градуса и в стаята е 23.И с удоволствие ще си взема оше по-новия модел .Това че не продавате хаер не означава че марката е лоша а само обеснява защо постоянно плюете по тях.
    И мога да ти кажа че сега след като знам как работи HSU-09HVA103/R2(DB) никога няма да дам три пъти повече пари за японски климатик .

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #53

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Всъштнос Хаера е с Японско сърце-компресор Тошиба.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #54

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Всъштнос Хаера е с Японско сърце-компресор Тошиба.
    Японски произведен в Китай.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #55

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Не се сещам за фирма, която да не е продавала Хаер, но 95% са се отказали.
    Радвай се,че си случил, то и от Самсунг има някой доволни клиенти, а там не се сещам за някоя фирма още да го предлага освен една, всъщност с Метро и Мосю Бриколаж стават три.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #56

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vclima
    Не се сещам за фирма, която да не е продавала Хаер, но 95% са се отказали.
    Радвай се,че си случил, то и от Самсунг има някой доволни клиенти, а там не се сещам за някоя фирма още да го предлага освен една, всъщност с Метро и Мосю Бриколаж стават три.
    А ми време е да почнеш пак да ги продаваш и ще разбереш че сте в голама грешка относно хаер.
    По тая логика ся всички трябва да спрат да продават панасоник защото преди време имаха партида със слаби компресори.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #57

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vclima
    Не се сещам за фирма, която да не е продавала Хаер, но 95% са се отказали.
    Радвай се,че си случил, то и от Самсунг има някой доволни клиенти, а там не се сещам за някоя фирма още да го предлага освен една, всъщност с Метро и Мосю Бриколаж стават три.
    Явно само "малки" фирми като технополис все още не са разбрали за какво става въпрос, изобщо не са в час с маркетинга и затова все още продават хаери.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #58

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Големите вериги хич не им дреме какво продават... Монтират го други, те да си чупят главата, парите са взети. Така че това с Техно*олис не е критерий.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #59

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Пука им, как да не им пука. Нали рекламациите се подават в магазина а не във фирмата извършила монтажа. Именно магазина носи отговорност за некачествена стока /2 години/ според закона за защите на потребителя. Какъвто и проблем да се получи - бам рекламация при тях , а после те да ходят да си правят разследвания за некачествени монтажи, фреони и каквото си искат. Нали те са си избирали фирмата монтажник, която трябва да ни монтира климатика за да ни важат гаранциите.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #60

    Re:Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа

    Не, ти си я избираш от един списък. Както и да е... Добре, че не си се опарил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпроси свързани с монтажа
    От wils0n във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 21
    Последно: 17-09-13, 14:46
  2. Климатик Haier * HSU-12HVA103/R2(DB) - грешка "E"
    От modac във форум Климатици Haier
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-13, 20:52
  3. Haer HSU-12HVA103/R2 DB
    От d_slavoff във форум Климатици Haier
    Отговори: 4
    Последно: 29-12-11, 12:03
  4. климатик Haier HSU-12HVA103/R2(DB)-памет
    От м.петров във форум Климатици Haier
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-11, 13:09
  5. Haier HSU-09HA103/R2(DB) за 750 лв. с монтажа
    От rumo във форум Климатици Haier
    Отговори: 48
    Последно: 21-09-09, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе