Страница 41 от 67 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 1005
Like Tree799Одобрявам

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    6
    #601

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    и те се продават в ***** най-вероятно....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    119
    #602

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Сутринта пуснах Change12 нагласен на 25 в стаята беше 22 а навън беше 11 градуса
    Развъртя се до 1350W и след това се успокой.Обаче мисля, че тези 200W minimum е фантазия.
    Смъква до 396 400W и държи там докато не спре
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #603

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    200W са възможни може би в режим охлаждане. На отопление са около 400 както сте забелязали...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    119
    #604

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Пробвах преди месец на студено и пак смъква до 390/400 и после спира и на двата който имам е така ������

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #605

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Имам питане за работата на този климатик.Снощи вече го включихме .Първо на 22 не тръгва и не тръгва,в стаята е 19гр.Вдигнах на 27-28 и тръгна.Днес настроен на 21 върви но не спира ,в стаята показва 22гр и той не спира да работи,а наистина е топло .Намалих го на 20 не спира,на 19 вече спря.След 5 мин вече като е спрял го направих на 22 за проба дали ще тръгне ,не тръгва вече повече от половин час.Има ли проблем този климатик не знам.От датчика ли може да е това нещо не знам.С обикновеноното дистанционно а не с това дето може да контролира температурата му.Да викам ли майстора не знам.В гаранция е още ,от миналата година е климатика.Едвам го накарах дойде на края на миналата зима да го провери фреона ,защото не топлеше този климатик както трябва.Гореше ток а не топлеше.Идва замерва включва ,изключва на топло,студено и каза че допълнил още 250гр ли милилитри не знам фреон.И наистина климатика взе да вдига 50гр веднага като сложа терм до него ,като съм го дал на 30гр. най високата температура.Преди да допълни не вдигаше 40гр.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #606

    Re: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Фреон не се допълва така. Ако има пропуск първо се установява откъде, оправя се и после се маха стария фреон, вакуумира се цялата система и се зарежда с везна точно колкото пише на табелката на климатика. Най-вероятно пак е изтекъл
    ponyasd одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #607

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Като чета, все повече се убеждавам че куцо, кьораво и сакато се занимава с климатична техника....
    oska, ruuni9 и Metod1ew харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #608

    Отговор: Re: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Фреон не се допълва така. Ако има пропуск първо се установява откъде, оправя се и после се маха стария фреон, вакуумира се цялата система и се зарежда с везна точно колкото пише на табелката на климатика. Най-вероятно пак е изтекъл
    И кое, те кара да мислиш, че не е направено точно така?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #609

    Отговор: Re: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Фреон не се допълва така. Ако има пропуск първо се установява откъде, оправя се и после се маха стария фреон, вакуумира се цялата система и се зарежда с везна точно колкото пише на табелката на климатика. Най-вероятно пак е изтекъл
    Климатика е на 1година и 3 месеца.Тогава беше на 8 месеца като го извиках да го види.И преди това го виках идва но само вътре в нас ,включва на различни степени слага си ръката на струята и вика че е добре.Така бил.Питах други познати които се занимават с климатици и те ми казаха за тозш тест с меренето на изходната температура с термометър на най висок градус ,в случая 30гр.Трябвало да вдигне 50гр и повече термометъра.Както писах не вдигаше повече от 40гр.И накрая беше март месец и му казах да идва да си взема климатика или да го оправя щото ми писна.Както писах този път беше отвън при външното тяло и закачи там някакви уреди,караше ме да пускам отвътре на топло,студено и така.Мерел налягане ли какво не знам.Колко надувал и накрая каза ,че допълнил системата още с това количество.При слагането му не бях в къщи ,климатика е на баща ми и майка ми.Не знам тогава мерил ли е нещо .След като замина го изпробвах с този тест и вдигна бързо 50гр и не чаках още дали ще вдигне.Но с това изключване така ли трябва да работи този климатик не знам тъй като в стаята наистина е топло 22гр показва живачен термометър и се седи по кэс ръкав спокойно ,но той не изключва,Чак като го свалим на 19гр изключва.И да добавя този майстор се занимава поне от 2005г. с това защото тогава си бях купил един климатик от техномаркета и той дойде да ми го слага.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #610

    Отговор: Re: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    И при мен в началото беше така-работи, топло та не се диша,но като изключи минаваше час за да тръгне пак. По мое искане ми беше преместен въздушния датчик и сега е ок.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    119
    #611

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Монтиран в 20 квадрата панелен хол с пвц дограма и изолация на стените и тавана.&nbsp;<br>Не е спиран, винаги е на 23 градуса.&nbsp;
    Единственото от което съм разрочарован е, че под 400 вата никога не е падал преди да спре.
    В повечето сайтове пишеше, че минимума е 200.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Stankov85; 10-10-17 в 20:41.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #612

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Те от тошиба лъгондрат с минимумите та какво остава за другите...
    zxc0 одобрява това.

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #613

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Те от тошиба лъгондрат с минимумите та какво остава за другите...
    ... и на клип ти го снимах и пак не се спираш. Минимумите не идват когато ти искаш. Идват, когато е заложено в софтуера.
    SPSt одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #614

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Те от тошиба лъгондрат с минимумите та какво остава за другите...
    Не лъжат, Миланов-моята Тошиба си работи на минимум и на отопление и на охлаждане. Точно колкото си пише. Въпрос на правилен избор.
    Aleksandars одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #615

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Само съм го чувал това за клипа. Дай го пак да го видиме, при какви условия се стигат 90W на отопление.
    И аз имам клип със 120W на отопление ама като не се върти турбината за какво ми е. КОП-а е 1.

    - - - - - - - - - -

    Имах в предвид одобрените за внос в Европа тошиби.

    - - - - - - - - - -

    180W, по надолу не ще.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 67 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 22:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 10:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 10:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 08:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе