Страница 63 от 67 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1005
Like Tree799Одобрявам

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    1
    #931

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Здравейте, колеги. Убих се да чета цял ден всички коментари и съм леко объркан. Насочил съм се към този климатик, в момента го има на промоция за 950 лв с монтаж. Трябва ми основно за лятото, понеже зимата съм на парно и сигурно ще го пусна макс 10 пъти. Говорих с двама приятели, които монтират климатици и ми казаха, че всички климатици от 1000 до 1500 лв са едни и същи, било то Gree, Daikin, Panasonik или LG. Ако съм искал хубав климатик, да извадя 2 бонбона за Mitsubishi. Иначе щом съм щял да го използвам основно за охлаждане, GRee бил моят климатик :D Мнение?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #932

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Баси глупостите....визирам приказките на Вашите приятели...

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    spas.slavchev одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #933

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Тази марка я отпиши,за какво ще даваш 950лв за климатик ,който ще го ползваш за охлаждане.Вземи си някой за 700лв с монтажа и си свиркай.Тоя и не топли и гори доста повече от другите дето си ги изредил.
    Rafailiev одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    16
    #934

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    "Тоя и не топли и гори доста повече от другите дето си ги изредил" По голяма глупост не бях чувал.Когато човек не е сигурен какво иска да каже по добре да замълчи.Без лоши помисли.Лека вечер.
    musster одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    23
    #935

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Няма как да не напиша още едно негативно мнение за АлимарКлима, вероятно не тук е мястото, но се надявам ако някой от четящите мисли да ползва услугите им да си вземе поука..
    Изключително несериозната фирма ми се обади да ми предлага профилактика на машината срещу скромната сума от 50лв... Което и ми било удължавало гаранцията от 3 на 5 години... Премислих и се съгласих... не че не си чистя филтрите и сам, което всъщност представлява тяхната "профилактика".
    Та дойде въпросният ден и час в който се бяхме разбрали и ми се обадиха да ми кажат, че колегите им били на авария и щели да се забавят... В крайна сметка така и никой не дойде, нито и се обади... Спестих си 50-те лв от шарлатанската им профилактика и силно се надявам да нямам нужда от техните гаранционни услуги.
    Изключително несериозно отношение за сравнително голяма фирма...

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #936

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Откъде знаете, че профилактиката им е шарлатанска, след като не са дошли, за да я направят? По-некоректни са фирмите, задължаващи Ви да правите ежегодна платена профилактика, от която често няма нужда. Има си раздел във форума за жалби. За мен фирмата е достатъчно сериозна, след като приоритет са и авариите и има ресурс да се справя с тях. Повечето фирми не го могат

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #937

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Петко, точно за тази фирма си в грешка на 100%

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #938

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Аз пиша принципно, не ги знам изобщо кои са. Гадното е, че са обещали нещо и не са се обадили обратно, за да откажат поръчката. Но поне не рекетират със задължителни профилактики и дават някакъв избор.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #939

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Задължителните профилактики са изискване на вносителя, не на монтажната фирма. Всяка марка има, или няма определени изисквания. За сериозните фирми тези задължителни профилактики са сериозна загуба на време и ресурс. Друг е въпроса, че задължителните профилактики не са за миене и почистване на машините, а за проверка и тест.
    Този пост е редактиран от Mega; 07-05-18 в 16:27.
    Aleksandars и Genadi80 харесват това.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #940

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Не е баш така, да знаеш! А ако си прав, би трябвало някои внасят зад гърба на вносителите, което ми се струва доста рисково и незаконно. Ако и за това трябва да следим...

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #941

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    То това е "обществена тайна"....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #942

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Не е баш така, да знаеш! А ако си прав, би трябвало някои внасят зад гърба на вносителите, което ми се струва доста рисково и незаконно. Ако и за това трябва да следим...

    Нищо незаконно няма, ако са внесени по каналния ред. Преди седмица карах климатици към о. Тасос, без никакви проблеми. На границата проверката беше само по документи. Хората свериха фактурите с машините и пожелаха лек ден. Обратното също мога да направя, абсолютно законно! Отиваш в Солун, плащаш, товариш и внасяш. Номера е след това да можеш да осигуриш сервиз и части.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    23
    #943

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Откъде знаете, че профилактиката им е шарлатанска, след като не са дошли, за да я направят? По-некоректни са фирмите, задължаващи Ви да правите ежегодна платена профилактика, от която често няма нужда. Има си раздел във форума за жалби. За мен фирмата е достатъчно сериозна, след като приоритет са и авариите и има ресурс да се справя с тях. Повечето фирми не го могат
    Знам, защото вече са ми правили въпросната профилактика на другата машина, измиха филтрите на чешмата и дори не искаха да замерят температурата на изходящия въздух... Само гледаха как да ми приберат 50 - те лв. Иначе хем боли, хем сърби... Обаждане за профилактика и реално несериозно отношение.
    А въпросната авария си беше директно препратка към Занзибар... Вероятно служителите им не са дошли на работа, защото са препили предния ден, което си е авария в тяхната фирма.

    Пак се извинявам, че не съм го публикувал в правилния раздел.
    Поздрави на всички.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #944

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Аз не мога да си обясня ,защо само при климатиците гаранцията която се дава е свързана с даване на пари от наша страна за всяка година за да важи тя.Да дойде този който ни е сложил климатика да ми измие филтрите и да вземе 50лв.Нали затова е гаранцията 2г. като при всички други уреди като се повреди и го занасяме на сервиза ,ако е малък уреда или идва на място майстора и поправя уреда за тяхна сметка.За какво я дават тази гаранция като аз трябва да си плащам.Нещо не мога да схвана тази простотия.
    sniper одобрява това.

  18. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #945

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Аз не мога да си обясня ,защо само при климатиците гаранцията която се дава е свързана с даване на пари от наша страна за всяка година за да важи тя.Да дойде този който ни е сложил климатика да ми измие филтрите и да вземе 50лв.Нали затова е гаранцията 2г. като при всички други уреди като се повреди и го занасяме на сервиза ,ако е малък уреда или идва на място майстора и поправя уреда за тяхна сметка.За какво я дават тази гаранция като аз трябва да си плащам.Нещо не мога да схвана тази простотия.
    и аз това питам,ама май нещо няма кой... да отговори.все пак да не забравяме че сме таргаш Булгаристан(демек тука е царството на таргашите)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 67 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 22:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 10:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 10:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 08:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе