Страница 64 от 67 ПърваПърва ... 14546263646566 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1005
Like Tree799Одобрявам

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #946

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Аз не мога да си обясня ,защо само при климатиците гаранцията която се дава е свързана с даване на пари от наша страна за всяка година за да важи тя.Да дойде този който ни е сложил климатика да ми измие филтрите и да вземе 50лв.Нали затова е гаранцията 2г. като при всички други уреди като се повреди и го занасяме на сервиза ,ако е малък уреда или идва на място майстора и поправя уреда за тяхна сметка.За какво я дават тази гаранция като аз трябва да си плащам.Нещо не мога да схвана тази простотия.
    не е само при климатиците и при колите е така, трябва да си плащаш и да си я обслужваш само в оторизиран сервиз за да ти важи гаранцията, нали и тези които продават климатици трябва да се хранят от някъде, ако се надяват само на продажбите и ако климатиците не се развалят трябва да умрат от глад

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #947

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Аз не мога да си обясня ,защо само при климатиците гаранцията която се дава е свързана с даване на пари от наша страна за всяка година за да важи тя.Да дойде този който ни е сложил климатика да ми измие филтрите и да вземе 50лв.Нали затова е гаранцията 2г. като при всички други уреди като се повреди и го занасяме на сервиза ,ако е малък уреда или идва на място майстора и поправя уреда за тяхна сметка.За какво я дават тази гаранция като аз трябва да си плащам.Нещо не мога да схвана тази простотия.
    Никога ли не си си купувал досега автомобил от магазин? По-скоро, при климатиците ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ! При автомобилите няма

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #948

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Никога ли не си си купувал досега автомобил от магазин? По-скоро, при климатиците ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ! При автомобилите няма
    Tова не е така !
    ако се правят сравнения между климатици и коли.
    В пълна сила е Японския климатик е като кола от англия с обратния волан.
    Иска ти се топ клас машина , но ти мириШът чорапите и си взимаш с Обратен волан втора ръка
    shener84 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #949

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Аз не мога да си обясня ,защо само при климатиците гаранцията която се дава е свързана с даване на пари от наша страна за всяка година за да важи тя.Да дойде този който ни е сложил климатика да ми измие филтрите и да вземе 50лв.Нали затова е гаранцията 2г. като при всички други уреди като се повреди и го занасяме на сервиза ,ако е малък уреда или идва на място майстора и поправя уреда за тяхна сметка.За какво я дават тази гаранция като аз трябва да си плащам.Нещо не мога да схвана тази простотия.
    Всеки уред има 2 годишна безусловна гаранция от търговеца, независимо дали плащаш или не плащаш. Това е по законите на евросъюза. Научи си правата. Платена профилактика може да правиш, ако искаш някаква допълнителна гаранция след 2-те години.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #950

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Tова не е така !
    ако се правят сравнения между климатици и коли.
    В пълна сила е Японския климатик е като кола от англия с обратния волан.
    Иска ти се топ клас машина , но ти мириШът чорапите и си взимаш с Обратен волан втора ръка
    Само не разбрах, какво общо имат миришещите чорапи с втората ръка машинки от Япония? Ти като си събуеш обувките на Шанел ли замирисва?
    dodo_pv и spas.slavchev харесват това.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #951

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Tова не е така !
    ако се правят сравнения между климатици и коли.
    В пълна сила е Японския климатик е като кола от англия с обратния волан.
    Иска ти се топ клас машина , но ти мириШът чорапите и си взимаш с Обратен волан втора ръка
    Какво точно имаш пред вид? У нас не се продават нови автомобили с гаранция, без задължителна профилактика. Но се продават климатизатори с по 3 години гаранция, без задължителна профилактика. Кое не е ясно и какво общо имат левите волани с миризмите?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #952

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    BMW са с включено обслужване -смяна на масла, филтри, течности(без чистачки) влючая консумативите за 5 години.
    ”BMW Service Inclusive – 5 години / 100 000 км –включва периодичните обслужвания на автомобила”
    Rafailiev одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #953

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Пак не разбрах, какво общо има, дали профилактиките са включени в цената или не, след като не може да има гаранция без тях?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #954

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от shener84 Виж публикацията
    не е само при климатиците и при колите е така, трябва да си плащаш и да си я обслужваш само в оторизиран сервиз за да ти важи гаранцията, нали и тези които продават климатици трябва да се хранят от някъде, ако се надяват само на продажбите и ако климатиците не се развалят трябва да умрат от глад
    Какво ми сравняваш климатици с автомобили.Климатика си е уред като пералнята,като печката и така нататък.Тези с хладилниците и печките дето ги продават да не са умрели от глад като ги продават,гледам са затворили магазините.Че даже и с 5 г. гаранция както са уредите ,горките живи да ги оплачеш.Този с климатика сигурно без печалба работи,направо на заводски цени ни ги дават и чакат на монтажа само,който не е малък 180лв.Какво влага в тези 180лв стойка за климатика и 6 дюбела и ,ако трябва малко фреон да добави съответно.То всичко си има в комплекта.Питам за какво се дава тази гаранция като аз трябва да си плащам.Автомобила струва от 30000лв нагоре ,а климатика 1000лв.Просто няма база за сравнение.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #955

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    “Какво влага в тези 180лв стойка за климатика и 6 дюбела и ,ако трябва малко фреон да добави съответно.То всичко си има в комплекта.”
    О, повярвай ми, много повече от дюбелите и стойките е монтажа! Кат си ербап - слагай сам, че и кинти може да изкараш.
    п.с. наскоро видях с какви материали се прави “включения” монтаж от Технотата - майко мила.....
    bobovo, Aleksandars, necata2 и 1 други харесват това.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #956

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Ей това чуждо канче....Бай Ганьо.....Аман....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Mega, ivan74, SPSt и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #957

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Какво влага в тези 180лв стойка за климатика и 6 дюбела и ,ако трябва малко фреон да добави съответно.То всичко си има в комплекта.Питам за какво се дава тази гаранция като аз трябва да си плащам.Автомобила струва от 30000лв нагоре ,а климатика 1000лв.Просто няма база за сравнение.
    Фреона го остави, но я кажи кое е включено в комплекта относно монтажа и в кой климатик като модел? С моя явно съм се прецакал яко....имаше само дистанционно и книжки по дяволите?!? Бих си купил един такъв само заради перфоратора, свредлото, вакуум помпата и т.н. в комплекта Не че ми трябват, но ще е далавера. Пък и после ще ги продам да ми излезне климатика безплатен.

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #958

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    И аз съм купувал климатици с КИТ, обаче вътре нямаше "Бош-Хамър" и бургия ф40. Как само са ме минали в Техно-то?!

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #959

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Помислих си ,че на там ще отиде темата като написах за цената на монтажа.Не броя на никой парите,просто ми стана смешно на това ""тези които продават климатици трябва да се хранят от някъде, ако се надяват само на продажбите и ако климатиците не се развалят трябва да умрат от глад " ".Извинявам се ,че към засегнал някой.Но ми кажете защо се вземат пари за да важи гаранцията.Е това ми кажете.Вземайте печелете колкото искате ,само на този въпрос ми отговорете.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    23
    #960

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Реално с по-старото Gree ме изиграха, пак въпросната фирма (да не се повтарям). Подхлъзнаха ме, че гаранцията отпада изцяло ако не ги правим тези профилактики... И дойде дефакто един палячо, преди около година изми филтрите под капака на чешмата, убеди ме че машината ми е перфектна и няма нужда дори да и замерваме температурата на изходящия въздух, въпреки това я замерихме след третата ми молба. А той вече ми беше извадил касовата бележка за 50-те лв които му дължа...
    Така премина първата профилактика...
    Когато дойде времето за профилактика на по-малкото Gree от заучените фрази по телефона изкопчих информацията, че машината има 3 г. гаранция и чрез тези профилактики я удължавам на 5 г. Което нямаха намерение да ми го кажат без щателно да ги разпитам по този въпрос. Реално сега се надявам на 3 годишна гаранция, макар, че вече 2 пъти ги виках зимата, защото машината много трака докато работи в режим отопление (ако си спомняте бях писал по въпроса)...
    Как ли не се измъкваха с тяхните аварии и тем подобни глупости и така и не дойдоха, а аз нямам време всеки ден да си говоря с тях по телефона и да си уреждаме срещички вкъщи...

    С две думи прекратявам всякаквите им пародии на профилактики, филтрите и без това сам си ги мия на чешмата на всеки 1 - 2 месеца.
    Поздрави на всички.
    jonny33 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 67 ПърваПърва ... 14546263646566 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 22:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 10:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 10:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 08:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе