Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 98
Like Tree64Одобрявам

Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #16

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Става или не става обсъжданият в темата климатик, за охлаждане и топлене, на кухня/дневна/ в панелка 16 квадрата и свод към коридор, няма врата. Западно изложение, дограма ПВЦ към остъклена с винкел тераса за сега, вътрешна изолация на северна страна. Етаж 4 ти. Външно тяло може да се сложи на панела на терасата от запад и от север, но за севера иска алпинисти и не удобно обслужване на по късен етап, поне така си мисля. :-) Притеснява ме и панела на терасата, вибрации, проблем с комшии и т.н. Апартамента е на щерката и зетя, постоянно сме в ремонти, така че може и съвет да дадете докато е време. Имам и внуче на 2 годинки. Спрели са се на този климатик, по препоръка на този който ще го слага. Цената е 1560 лв. Дали ще сбъркат ако сложат по тънкия на цена GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) или нещо друго което работи , 1560 лева е максимума който ще изплащат. Благодаря. Района е Горна Оряховица - Лясковец!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #17

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Трябва да сте голям фен на марката,че да дадете толкова парички.Има по-евтини но по-клсни машини на пример:Fujitsu 12LMCE днес го видях в Панагюрище за 1200лв.с монтажа,12LUCA пак ви е в бюджета,Hitachi 35rpc,и М.Хеви srk35zs-s което колеги често препоръчват.
    Този пост е редактиран от necata2; 25-07-17 в 19:45.
    bobovo, VeleV.Klima, Kasap и 5 други харесват това.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #18

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Трябва да сте голям фен на марката,че да дадете толкова парички.Има по-евтини но по-клсни машини на пример:Fujitsu 12LMCE днес го видях в Панагюрище за 1200лв.с монтажа,12LUCA пак ви е в бюджета,Hitachi 35rpc,и М.Хеви srk35zs-s което колеги често препоръчват.
    Добре , питам кой от посочените модели 12тици да кажем има плазмен филтър и външно тяло с тегло 43кг. Аз не видях друг климатик 12тица с тегло на външното тяло над 37кг и плазмен филтър на цена под 2400лв. Сравнявах Fujitsu 12LUCA с GREE Hansol и честно казано не разбирам защо да си купя Fujitsu???????
    Някой разбирач да пусне линк с подробна техническа информация както на GREE Hansol и за модели на другите марки защото аз намирам само някакви смешни брошури правени на коляно!!!!
    Jack Krauser одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #19

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Elektrolux EXH12HL1WI/WE е същата машина ама не съм разбирач за да ти дам линк .Като гледам сервизните на GREE са правени минимум поне на две колена .Надявам се , не почва нова рекламна кампания на GREE .

  6. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #20

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Трябва да сте голям фен на марката,че да дадете толкова парички.Има по-евтини но по-клсни машини на пример:Fujitsu 12LMCE днес го видях в Панагюрище за 1200лв.с монтажа,12LUCA пак ви е в бюджета,Hitachi 35rpc,и М.Хеви srk35zs-s което колеги често препоръчват.
    И какво му е класното на това fujitsu 12 LMCE? 8 кила вътрешно и 26 кила външно тяло, като го засипе снегът при -5° и ще увисне.
    Аз съм убеден, че при -15° Хансола ще отвее останалите по топлоотдаване и ефективност. Двойно роторният компресор саньо предполага по-тиха и мека работа под нулата в сравнение с гореизброените, а много вероятно да има и по-нисък минимум от Мицубишито. Да не говорим, че има дисплей + плазма/йонизатор, а останалите и толкова нямат.
    Аз не робувам на марки, интересува ме хардуерът, вместо гореизброените и аз бих избрал хансола.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 10-08-17 в 14:37.
    valyo68 одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #21

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Джак,защо сравняваш климатик от 1500 БЕЗ монтажа,с такъв който струва 1200 с монтажа ? Неуместно е някак си.....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #22

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Само казвам какво аз бих си избрал между гореизброените.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #23

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Ако имаш бюджет 1650 за клима,едва ли би избрал точно Hansol-a

  11. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #24

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    И какво да избера, според тебе?
    Ако ми се скапе панасоника може би ще си взема точно такова Грии. За тези пари не виждам друг климатик с такъв хардуер.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #25

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D


  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #26

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    А ето и брошурка на въпросния модел- 9.5кг вътрешното, 39кг външното и при -10 отделя 3.6kW! Какъв е компресора и подробно инфо не намерих! И този въпреки че се води ниско температурен не ми се вижда по добър от хансол. Да си го купя само щото е по известна марка не ме кефи. Ако има някой подробно инфо за модела нека пусне!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #27

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Избора е направен. Децата си избраха Хансола. Понеделник ще има монтаж. Цената е 1560 лв. с монтажа.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #28

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Цитат Първоначално публикувано от valyo68 Виж публикацията
    Избора е направен. Децата си избраха Хансола. Понеделник ще има монтаж. Цената е 1560 лв. с монтажа.
    Впечатления от работата през зимата ще споделяш ли?

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #29

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Цитат Първоначално публикувано от valyo68 Виж публикацията
    Избора е направен. Децата си избраха Хансола. Понеделник ще има монтаж. Цената е 1560 лв. с монтажа.
    Честито, ся като ти го монтират ще кажеш как ти се вижда!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #30

    Отговор: Gree Hansol GWН12ТВ-Ѕ3DNА1D

    Разбира се, че ще споделя, нека да дойде зимата. :-) Не можах да ги навия за Mitsubishi Heavy SRK/SRC 35 ZS-S Premium, избора е техен все пак. :-) Повече не мога и не искам да се меся! Дано да са направили добър избор? Времето ще покаже? Колега си взе 3 броя и ги монтираха за един ден, Долна Оряховица, Свищов и третият не знам къде си..., преди 4-5 дена и е много доволен за сега. В 3 различни имота са, така че ще има много за споделяне...:-) На щерката монтажа, за сега се очертава да е от северната страна на панелната тераса, 4 етаж. Крив апартамент, мамата си е.....:-) Ще стане майстора е добър, а и аз ще помагам! :-) Хубава и студена вечер младежи! Наздраве! :-)
    SPSt одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B13N3KV2-E1 / RAS-13N3AV2-E срещу Gree Hansol (GWH12TB-S3DNA1D/GWH12TB-S3DNA2D)
    От georat във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 38
    Последно: 23-02-17, 14:23
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 17:41
  3. need dump hansol 720d 17 inch
    От zlatin във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-03-08, 12:50
  4. Hansol 720D 17” ?
    От msashev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-06-03, 16:13
  5. HANSOL 710P
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 12-09-02, 10:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе