Страница 33 от 88 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 1318
Like Tree633Одобрявам

Климатици Hitachi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #481

    Отговор: Климатици Hitachi

    Да бе, само чакат да предоставиш статистиката за отоплителния сезон...

  2.  
     
  3. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #482

    Отговор: Климатици Hitachi

    Вече е сертифициран .До колкото ми е изестно има направени тестове.Дано не е само прах в очите.

  4. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #483

    Отговор: Климатици Hitachi

    Гледай ти как един нагревател в тавата прави чудеса и със сигурност вдига цената до към поне 2 чанти пари.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #484

    Отговор: Климатици Hitachi

    И моето Gree Change е с нагревател,къде трябва да се обърна за да го сертифицират и него за - 25 ? Не че искам да го продам после с печалба,просто искам да съм по спокоен зимата ? Друго си е да го имаш черно на бяло.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #485

    Отговор: Климатици Hitachi

    Какви сертификати бре, моето ХИТАЧИ, изпробвано на живо, си работи на -22 градуса без проблеми без никакви сертификати.Хем не е кой знае какво като машина.За другите ми машини не говоря.
    Aleksandars и mystikalrs харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #486

    Отговор: Климатици Hitachi

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    Вече е сертифициран .До колкото ми е изестно има направени тестове.Дано не е само прах в очите.
    Тези тестове.....производител ли ги е правил.....или на местно ниво от вносител?
    Aleksandars одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #487

    Отговор: Климатици Hitachi

    Преминали са тестове в хладилни камери,дефрост при -25гр.на 50мин.по 4мин. при 75% влажност,струята над 40гр.
    kokovox одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #488

    Отговор: Климатици Hitachi

    Като каза дефрост, при по-нормални температури -5°...-12° има ли наблюдения как размразява.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #489

    Отговор: Климатици Hitachi

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Преминали са тестове в хладилни камери,дефрост при -25гр.на 50мин.по 4мин. при 75% влажност,струята над 40гр.
    Я дай линк към тия тестове нещо..Щото иначе работата ми мяза на оная ,дека глухия чул на спирката кьоравия да казва,че видел как сакатия гонел трамвая със спуканата гума....
    Aleksandars и Genadi80 харесват това.

  12. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #490
    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Я дай линк към тия тестове нещо..Щото иначе работата ми мяза на оная ,дека глухия чул на спирката кьоравия да казва,че видел как сакатия гонел трамвая със спуканата гума....
    На necata2 може да му вярваш и без да ти дава линк!
    kokovox одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #491

    Отговор: Климатици Hitachi

    Даите линк да го видим този тест.......

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #492

    Отговор: Климатици Hitachi

    Ако е сложено в 16 квадрата с изолация що да не работи до -25°?
    Дванайската е общо взето със стандартен хардуер - 33 кила външно тяло, обикновен компресор/1,7 киловата максимална мощност(7.4A) и на отопление го дават до -15.

    За -25° си има грии-та с инжекция, двустъпални компресори и зубадани.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 21-08-17 в 20:32.
    valyo68 одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #493

    Отговор: Климатици Hitachi

    Цитат Първоначално публикувано от Sergey Виж публикацията
    Тоест, да искам да го направят около 5 м, като излишното се навива зад тялото?
    Цитат Първоначално публикувано от Sergey Виж публикацията
    Здравейте,
    купих си RAK-35RPC и чакам в близките дни да го монтират. Ще бъде поставен на мястото на предната машина (която сдаде багажа след близо 10 години работа). По спесификация минималният тръбен път е 3 м., а препоръчват да е 5 м. При мен обаче разстоянието е малко под 2,30 м. Доколко това е проблем и какво може да се направи?
    Днес го монтираха; поисках да ми направят тръбния път 4 м и го навиха отзад; накрая вакумираха системата. Питах хората за отзиви и техни наблюдения за климатика, но не можаха да ми дадат, явно не е монтиран много.

    Първи мои впечатления: пластмасата можеше да я направят по-добре изглеждаща; много е тих. Вентилаторът на лаптопа го чувам по-силно
    Genadi80 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #494

    Отговор: Климатици Hitachi

    Цитат Първоначално публикувано от Sergey Виж публикацията
    Днес го монтираха; поисках да ми направят тръбния път 4 м и го навиха отзад; накрая вакумираха системата. Питах хората за отзиви и техни наблюдения за климатика, но не можаха да ми дадат, явно не е монтиран много.

    Първи мои впечатления: пластмасата можеше да я направят по-добре изглеждаща; много е тих. Вентилаторът на лаптопа го чувам по-силно
    Как е Хитака....Доволен ли си?

    Sent from my Sony Xperia Z3 using Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #495

    Отговор: Климатици Hitachi

    Да, доволен съм, макар че нямам толкова много впечатления за тези два дни. Включен е на охлаждане; отначало го бях настроил на 25 гр./ авто режим на вентилатора. По едно време към 11 вечерта ми стана чак студено (вкъщи се мотая гол само по боксери) и увеличих на 26 гр., а намалих вентилатора на втора степен, като това доведе до влизане в режим он/офф (макар че само предполагам дали е точно този режим) - от време на време (не си правих труда да засичам) сякаш тръгва да работи, няколко секунди леко усилва струята, а после намалява до едва осезаем полъх и седи така. Вероятно отчита, че темп е ок и няма нужда да студи повече. На този етап няма никакъв проблем със спането, въобще не го чувам че да ме буди. Снощи дори намалих вента на минималната степен без да пипам градусите, че папагалът е наблизо и да не му духа много Както и да глася ламелите (горе-долу, ляво-дясно), все част от струята е насочена към птицата. Външното въобще не го чувам отвътре, даже излизах на терасата да слушам как работи.
    Учуди ме, че температурата в стаята тази вечер е 24 гр. (гледам на дистанционното), а той пак от време на време развърта вентилатора. Може би за да завърти въздуха и да провери градусите, знам ли. Отчетено пак на дистанционното, за тези 48 часа работа показва разход от 6,7 Квтч, но си нямам идея това дали е много или малко, не знам с какво да го сравня. Стаята е отворена повечето време към коридора. Мислех си, че 26 гр ще ми е топло, но се усещам, че всъщност изтегля влагата навън и си ми е съвсем комфортно, даже търся завивката Та така... Малко дълго се получи
    Genadi80 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 88 ПърваПърва ... 2331323334354383 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе