Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 129

Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #31

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Ти нищо не каза за тази зима, а беше обещал да споделиш! Има ли ефект след като го отдели на отделен кръг? Уж щеше да е голяма зима, а даже и -20 не стана. Миналата зима беше по-голям бахър!

    Отделен токов кръг, малко изолацийка тук-таме(не само при киматика), а и съседните помещения вече се отопляват и... имаме коренно различен климатик . Държи си 22º/23º, при -15º навън, без да се пъне много, а миналата зима, на моменти имах чувството, че ще литне .А, това е при три външни стени, без изолация на стените. Просто климатика не е подходящ за помещение, с топлозагуби, като моите, преди година-две. Но, преценката не се прави от човек, купуващ си за пръв път климатик и не разбиращ абсолютно нищо, а от фирмата. Но не ми се пише за това, че се вбесявам и до сега. С всеки изминал ден, все повече ме очарова тази машина. Не е върха на технологиите, но за тези пари мисля, че 12LGC и FTX35-JV(за този впечатленията ми са само от форума и мнението ми е субективно), които са му преки конкуренти са доста назад от него в мноооого отношения. Но, това се продава. Въпрос на реклама, та дори и по форумите. Не знам как са Панасоник, в този ценови клас. Нямам наблюдения.
    Познавам няколко човека, собственици на Хитачи. Хората са доволни. Аз доста ревах тук от климатика, ма то трябвало да рева от "консултанти". А, между другото, тази зима, май нямаше оплаквания във форума от Хитачи? Мдаа, защо ли ? Дали хората спряха да купуват тази марка или...
    П.П. Този модел не е много популярен и не знам защо. За 1000/1200 лв , без да има претенциите, че е от семейството на "мерцедеса на климатиците" или че е "най-евтиния топлещ инвертор" се справя прекрасно.

  2.  
     
  3. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #32

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Браво! Много се радвам, че най-накрая климатика ти е "заработил" както трябва. Пък и ти преди време близо 2 бона му цака. А ти си мислеше, че се бъзикам миналата зима, като разправях, че моето Хитачи цепи мрака и при -25, въпреки че е от по-непрестижна серия! Но и аз като тебе ако имам 1100-1200 за климатик, без да се чудя си слагам това Хитачи. Другите нека си рекламират техния Фуджик и после да дават съвети за шум от вътрешно тяло и преливане на фреон!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    141
    #33

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Сега е на прИмоция в ТМ -- D10EX3 за 1099лв, D14EX3 за 1199 лв с БЕЗПЛАТЕН МОНТАЖ!

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #34

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Това вече си е оферта, голяма сила е този климатик. Жалко, че нямам къде да го сложа.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #35

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Жалко, че нямам къде да го сложа.
    Нали щеше да купуваш още 5-6 климатика?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #36

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Това вече си е оферта, голяма сила е този климатик. Жалко, че нямам къде да го сложа.
    Стига с тези Хитачита, ако ще е Хитачи SX8 да е, другите не ги хвали.

    Сап ти трябва на тебе, само един сап ще те оправи. SAP от SANYO. 5-6 броя за апартамента.

  8.  
     
  9. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #37

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Нали щеше да купуваш още 5-6 климатика?
    Ще купя, обаче тъй като няма разлика дали ще е 1100 или 1600 да речем, по-добре подови Дайкини.

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Стига с тези Хитачита, ако ще е Хитачи SX8 да е, другите не ги хвали.

    Сап ти трябва на тебе, само един сап ще те оправи. SAP от SANYO. 5-6 броя за апартамента.
    402-UDR съм си заплюл. Тез Саньота ми харесваха миналата година, откакто спрях да "храня" адвокати и стандартът ми на живот се повиши, нещо не ми хващат окото.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    48
    #38

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Стига с тези Хитачита, ако ще е Хитачи SX8 да е, другите не ги хвали.
    Наистина е много як ама я му виж цената

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    141
    #39

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Каква е разликата между HITACHI RAS/RAC-D14EX3 и HITACHI RAS/RAC-E14H3, че има 300 лв разлика в цената?

    Ако е само в COP-a, то при 100 вата разлика, при усреднена цена от 15 ст на клиоват, ще са необходими 28 месеца работа за да се покрие разликата в цената.

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #40

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Каквато е разликата между твоето 09LCC и 09LD да речем. Едното има плазма, по-безшумен, по-добро направено вътрешно тяло и т.н. С една дума - един клас по-нагоре.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #41

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Ето колегата Aruba да изплакне и той очите. Hitachi, RAS/RAC-35SX8 - Premium Цената не я гледй

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #42

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Защо ми се струва, че цените на SX8 са се качили с поне 300 лева от миналата година.

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #43

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Сигурно, защото се внася на кило и всеки си дава каквито цени има.

  17. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #44

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    И миналата година си беше толкова, около 2800-2900. Просто цената в PowerClima е с монтаж.

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #45

    Re:Hitachi RAS/RAC-D14EX3 - впечатления

    Да, за монтажа знам, но ми се струва ,че миналата година 25-цата беше към 2400-2500 без монтаж, може и да бъркам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC 35WX8 - впечатления
    От avast3 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 62
    Последно: 27-02-13, 23:13
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi RAS/RAC-D14EX3 антибактериален филтър
    От Abadon във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 29
    Последно: 17-11-11, 08:34
  4. HITACHI RAS/RAC-D14EX3 - става ли за 22m² ?
    От sladi4kia във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 3
    Последно: 14-10-10, 22:03
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 - споделете впечатления
    От pako1 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 2
    Последно: 05-02-07, 02:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе