Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 99
Like Tree14Одобрявам

Hitachi RAC/RAS 35FH6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #61

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Днес го платих,монтажа ще е в Четвъртък следобяд!!! После ще споделя впечатления .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #62

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Днес ми монтираха климатика.Дойдоха в 15ч и в 16.45 си тръгнаха. Монтираха го без проблем. Тръбния път ми е 2.1м Включиха някакъв мотор който бръмча поне 10 мин.,после мериха и нагласяха нещата. За проба го включих на 16 гр охлаждане,задуха след няма и 2 мин студено.
    Направи ми впечатлени ,че външното тяло е по безшумно от вътрешното,може би защото вентилатора беше на максимум. Общо взето е това като за начало.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    31
    #63

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Привет! Искам да попитам имащите и знаещите как работи размразямването на въпросното хитачи, че ми трябва основно за отопление, а прочетох по-напред - веднъж на час, което ми напомня за мидеата която искам да махна. Само да не е по време.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #64

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Цитат Първоначално публикувано от sahosp Виж публикацията
    Привет! Искам да попитам имащите и знаещите как работи размразямването на въпросното хитачи, че ми трябва основно за отопление, а прочетох по-напред - веднъж на час, което ми напомня за мидеата която искам да махна. Само да не е по време.
    Не взимай тогава Хитачи вземи си Дженерал тои размразява само при нужда.
    mirandi одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    31
    #65

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Само дженерал, или може и фуджицу, фуджи? Имат ли съществена разлика?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #66

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Не взимай тогава Хитачи вземи си Дженерал тои размразява само при нужда.
    Да, бе, ама понякога може да му е трудно да "осмисли", че има нужда.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    31
    #67

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Поръчах генерал 12 LMCA от 2013 година модел. Исках 9-ка за стая 15кв. с изолация и шест камерна дограма, но разликата беше 50 лева и монтажника ме нави, че 12-ката е по добре. Чудя се обаче дали да не я сложа на по-голямо помещение което е две съединени стаи35 кв. пак с изолация но с повече дограма, . Няма да го мъча в екстремни температури, защото съм и с парно по скоро ми е за преходните сезони, а за малката стая да търся 9-ка
    mirandi одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #68

    Re: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    То тази 12-тица е с размери кг по малко дори от на 9-ка. За преходните сезони може и да стане но 35кв. са доста. Акосе ползвае при ниски температури ще работи на максимум, ще е шумен и ще прави лед външното тяло поради малките си размери и голямото помещение,няма шанс да топли. За малката стая е по добре

  11. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #69

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Цитат Първоначално публикувано от sahosp Виж публикацията
    Поръчах генерал 12 LMCA от 2013 година модел. Исках 9-ка за стая 15кв. с изолация и шест камерна дограма, но разликата беше 50 лева и монтажника ме нави, че 12-ката е по добре. Чудя се обаче дали да не я сложа на по-голямо помещение което е две съединени стаи35 кв. пак с изолация но с повече дограма, . Няма да го мъча в екстремни температури, защото съм и с парно по скоро ми е за преходните сезони, а за малката стая да търся 9-ка
    за голямата (35кв) погледни това Климатик Fujitsu ASYG12LTCA/AOYG12LTC , това Климатици Варна Добрич Силистра Разград- FUJITSU-GENERAL, MITSUBISHI, DAIKIN
    или това Климатик Fujitsu ASYG14LUCA/AOYG14LUC

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #70

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Тъпо ми се струва да даде човек 2 000 лв за климатик дето няма да може да го стопли . По добре 2300 за нoкрия .... А 12-ката в 35 кв нито ще топли нито ще охлажда ....
    Този пост е редактиран от Madj0; 09-10-13 в 23:25.
    Kasap одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    31
    #71

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Тъй като не съм имал инвертор, се опасявам 12LMC да не работи он/оф в стая 15 кв. Кое ще работи по-тихо и по добре при всякакви темп. 12LMCA или 09

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #72

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Които и да вземеш до даден момент ще работи on/off . Аз съм с 7-ца ( Toshiba 221SDR с минимум 0,300W по каталог ) в 13,6 кв която работи on/off още не съм разбрал до каква температура . Над избраната от теб машина нямам наблюдения и не знам би ли било комфортно да я сложиш в 15 кв , но предполагам , че няма да е некомфортно .

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    7
    #73

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Здравейте! Мислех да купувам това Hitachi RAC/RAS 35FH6, но не съм сигурна дали да не предпочета Toshiba RAS-13SKV-E2. Моля за съвет!

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #74

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Цитат Първоначално публикувано от cherry Виж публикацията
    Здравейте! Мислех да купувам това Hitachi RAC/RAS 35FH6, но не съм сигурна дали да не предпочета Toshiba RAS-13SKV-E2. Моля за съвет!
    За какво смяташ да ги използваш?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #75

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Миналата зима сложих хитачито в панел 17 кв с пвц нямах изолация сега имам. Цяла зима работи он офф дори и при -5 . Лед навън не съм виждал, зададен цяла зима на 23 градуса само като къпем малката на 25 . До сега проблеми не съм имал . Лятото охлажда цялата гарсониера без проблеми. Обаче сега с тази изолация мисля че по добре да бях сложил 25цата поне да не работи он офф.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик Hitachi Ras/Rac-35FH6
    От dYfs във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-12, 11:25
  2. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  3. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  4. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе