Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 99

Hitachi RAC/RAS 35FH6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #31

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Това са три условни стойности.Топлоотдаването зависи от условията при които работи машината и заданието и.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #32

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    За да не отварям нова тема ще задам въпроса си тук. Еднакво ли ток консумира инверторния климатик при различните степени на вентилатора S Low , Low , Medium , High ? Мерси предварително

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #33

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    При различните скорости, машината има различна консумация на електроенергия.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #34

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Искам да попитам за този модел светна ми зелената лампичка за почистване на филтрите. Почистих ги обаче какво трябва да направя за да угасне лампичката? Мерси

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #35

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Почистваш и натискаш копчето за нулиране на таимера .
    Този пост е редактиран от Madj0; 01-03-13 в 16:29.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #36

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Благодаря стана изчезна лампичката угасих го от копчето и се махна обаче със това копче което е за местене на клапите нагоре надолу , но копчето което е след като отвориш капачето защото то има такова за клапите под капачето и над капачето

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #37

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Аз мисля че това съм го написал по горе в темата че става точно с този бутон нулирането на индикатора.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #38

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    При различните скорости, машината има различна консумация на електроенергия.
    С уважение към безспорния авторитет тук, ще допълня:

    Това е общо казано, но да - нормално е при по-висока скорост на вентилатора да харчи повече за електромоторчето му, НО при по-висок дебит на въздуха, който преминава през топлообменника, се подобрява топлообмена, а оттам и се подобрява икономичността на целия климатик. А оттам и довежда до по-ниска консумация за сравним период от време
    Лампата за замърсени филтри е ПРОСТ таймер, при натрупване на 200 часа работа. Изгася се с натискане на копчето за жалузите при изкючен климатик.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #39

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Аз го ползвам от 25 дена някаде климатика и откакто съм го купил го държа само на 22 градуса , които ми поддържа перфектно и вентилатора ми винаги е на медиум . Без значение нощем или денем винаги е на медиум на мен не ми пречи нито на жената и малката Веднъж пробвах през ноща го дадох на лоу и сутринта в стаята беше вместо както винаги 22 беше 19 градуса и се отказах да го намалям вече.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #40

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    От 2 месеца имам климатика и никога не съм се сещал да дам вентилатора на ауто, държа го само на медиум. Днес реших да пробвам и винаги работи на макс явно проблема с автоматичния режим не е оправен и при тази серия. Навън е 16 градуса а тука е зададен на 23 . Не ги подминава а работи по 5 минути и спира кофти работа но мен не ми пречи

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #41

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    А кое точно не е оправено? 25YH5 - на ауто включва вента на MED или HI, в зависимост колко и дали има да догонва или да поддържа само, но основно на MEDIUM. На LOW i SLEEP - само ръчно. Подминава зададената температура, но мноооооого рядко се е изключвал. На лоу и слийп - сравнително точно поддържа заданието си. Редовно си бачка на минимума, както си пише и в книгите му , което пък не мога да кажа за Шарпа си
    Този пост е редактиран от V_Simeonov; 02-04-13 в 16:07.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #42

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Аз съм много доволен от климатика наистина много точно държи градусите така като гледам и не ми харчи много ток. Просто бях чел че за предните серии пак така вентилатора на ауто работил само на макс и моя е така . Като го дам на ауто вентилатора духа само на Хаи работи 5 мин спре работи 5 мин и спре . Затова откакто съм го купил го държа на медиум и нямам проблеми доволен съм от него , другата зима ще го видя как е на -10 -15 сега немога да кажа под -5 не е падало. Аз го купих началото на февруари

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #43

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Имам на дистанционното едно копче за икономичен режим ми казаха че е , с него се задават часове има 1,2,4,7 часа и като минат тези часове и го изклщчва този режим и си работи пак нормално. Та въпроса ми е през това време как работи според моита наблщдения работи на вентилатор супер лоу през това време. И според мен през това време работи само на минимума без да се раководи от градусите които съм му задал дали е така ?

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #44

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    Това не е икономичен режим а режим сън. Ето ти книжка http://www.klimatici-pleven.com/file...ITACHI_FH6.pdf http://www.klimatici-pleven.com/file...ITACHI_FH6.pdf изтегли си я там пише кое какво на български.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #45

    Отговор: Hitachi RAC/RAS 35FH6

    А мерси за информацията изтеглих и прочетох но ме интересува как точно работи слееп режима на всеки час смъква по един градус и накрая спира или по друг начин ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик Hitachi Ras/Rac-35FH6
    От dYfs във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-12, 12:25
  2. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  3. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 22:07
  4. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе