Страница 15 от 78 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1166
Like Tree963Одобрявам

Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #211

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от corsairman01 Виж публикацията
    Хубаво описание. Пробвай със задание 24 и виж как ще е. При мен друга марка подухва хладно при задание под 23. Ще е интересно още наблюдения над интервалите за дефрост.
    Съмнява ме да духа по-топло. Това го прави, когато климатика е офф. Работи само вентилатора с консумация 14w. За толкова ватове няма как да духа топло. Просто движи въздуха в стаята.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Genadi80 одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #212

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    За тези филтри да ви кажа,че каквито ви се паднат е работата.Има жълти и черни но каквото сложат от Китай това е.
    toto4ev и Genadi80 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #213

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Не е ли още рано за дефрости?
    Тамън на време е. Вчера беше -3 с около 70% влажност, та си правеше от време на време.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Genadi80 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #214

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Малко ъпдейт и от мен - снощи влезе в дефрост, продължи около 4 минути цялата процедура. 50 минути по-късно пак дефростна, за около 3 минути цялата процедура; след около малко под 50 мин. пак за около 4 мин. После съм заспал и нямам представа дали е продължил така; сутринта докато тръгна за работа (около час и половина) не е влизал в дефрост. Тая вечер също още не е. Настроен си е на 22° и аутовент, вчера цял ден вратата на стаята беше отворена към коридора.

    Излизах да гледам питата снощи - беше суха отзад без скреж по нея, нито капеше вода отдолу. Беше студено - показваше ми на телефона -5°/-4° и странно висока влажност 91%-95%. Казвам странна, щото валя предната нощ, но вчера цял ден духаше студен вятър и асфалтът беше изсъхнал. Тук във Видин определено може да бъде и много по-влажно, затова тия отчетени 91-95% ми изглеждаха странни.

    Самият дефрост като работа на компресора е от порядъка на минута (ще гледам да го засека следващ път), после като тръгне може развърта малко повече за първия он/офф и ми се струва, че струята е по-топла от обичайната. Нямам с какво да меря консумация, казвам го като усещане.
    Тази вечер пак отива под нулата ( -2° и 87%), та ще видя,
    kokovox и Genadi80 харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #215

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Важното е че си подържат заданието.
    Genadi80 и Sergey харесват това.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #216

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Sergey Виж публикацията
    Малко ъпдейт и от мен - снощи влезе в дефрост, продължи около 4 минути цялата процедура. 50 минути по-късно пак дефростна, за около 3 минути цялата процедура; след около малко под 50 мин. пак за около 4 мин. После съм заспал и нямам представа дали е продължил така; сутринта докато тръгна за работа (около час и половина) не е влизал в дефрост. Тая вечер също още не е. Настроен си е на 22° и аутовент, вчера цял ден вратата на стаята беше отворена към коридора.

    Излизах да гледам питата снощи - беше суха отзад без скреж по нея, нито капеше вода отдолу. Беше студено - показваше ми на телефона -5°/-4° и странно висока влажност 91%-95%. Казвам странна, щото валя предната нощ, но вчера цял ден духаше студен вятър и асфалтът беше изсъхнал. Тук във Видин определено може да бъде и много по-влажно, затова тия отчетени 91-95% ми изглеждаха странни.

    Самият дефрост като работа на компресора е от порядъка на минута (ще гледам да го засека следващ път), после като тръгне може развърта малко повече за първия он/офф и ми се струва, че струята е по-топла от обичайната. Нямам с какво да меря консумация, казвам го като усещане.
    Тази вечер пак отива под нулата ( -2° и 87%), та ще видя,
    Да определено струята е по-топла след дефрост. При мен след дефрост на 23 градуса настроен, вдигна до 1.3kw и после свали до стандартното. След това го настроих на 20 градуса и легнахме да спим. Тия дни ако паднат температурите под 0 пак ще следя.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #217

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    При мен единият който снощи прави дефрост,тази вечер не е правил(около 0 градуса навън и 75 процента влажност),нагласен на 24 градуса.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #218

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Важното е че си подържат заданието.
    Да, стаята си е темперирана, няма проблем
    toto4ev одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #219

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    При мен единият който снощи прави дефрост,тази вечер не е правил(около 0 градуса навън и 75 процента влажност),нагласен на 24 градуса.
    Поправка,току що дефростна и вдигна до 950w по време на дефроста,след което ватметъра показа 13w,4 минути дефрост,и след него като че ли струята е по топла!
    toto4ev одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #220

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Пред машините ли седите цяла вечер, да не сте свършили виното и мезето и да са ви напуснали булките.
    tony34al и ruuni9 харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #221

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Пред машините ли седите цяла вечер, да не сте свършили виното и мезето и да са ви напуснали булките.
    Всичко е налице,и вино,ракийка,мезенце и булките са ни тук,просто повечето от нас започват да имат климатично изкривяване относто ,консумация,дефрости и т.н.
    Наздраве
    kokovox и Sergey харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #222

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Само питам, наздраве на всички.Нямам чашка на таблет да ви пратя една.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #223

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    климатично изкривяване ми хареса, хахахахаха

    засякох го - компресорът работи 45 секунди първия път и 52 втория

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #224

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Късметлии, аз съм на бачкане и ще пропусна винцето тази вечер. Интересното тук, е че преди няколко седмици в една от стаите монтираха климатик Вивакс(Vivax), който до тогава не знаех, че съществува като марка. Модела е 18-ка. Работи доста тихо и вътрешното и външното. Цял ден работи нон-стоп или поне не съм го забелязал да е минавал в офф. Също така не е и дефроствал. В момента е почти -2 градуса външна а той е настроен на 25 градуса.. Другия месец(догодина) ще си взема ват метъра и ще засека какъв му е минимума. Надявам се да са по-ниски температурите.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Jack Krauser и Genadi80 харесват това.

  18. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #225

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Късметлии, аз съм на бачкане и ще пропусна винцето тази вечер. Интересното тук, е че преди няколко седмици в една от стаите монтираха климатик Вивакс(Vivax), който до тогава не знаех, че съществува като марка. Модела е 18-ка. Работи доста тихо и вътрешното и външното. Цял ден работи нон-стоп или поне не съм го забелязал да е минавал в офф. Също така не е и дефроствал. В момента е почти -2 градуса външна а той е настроен на 25 градуса.. Другия месец(догодина) ще си взема ват метъра и ще засека какъв му е минимума. Надявам се да са по-ниски температурите.

    Sent from my Power_2 using Tapatalk
    Много е важно да засечеш минимума! Ще има интерес. И дали пали гумите след дефрост.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 78 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 04-09-18, 19:07
  2. Мнение за климатик HITACHI RAS/RAC-E10HB
    От nicci във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 20-11-16, 11:06
  3. мнение за Hitachi RAK50PEB/RAC50WEB ECONOMY
    От pastir във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 16-06-15, 14:07
  4. HITACHI RAS/RAC-E14H3 Мнение
    От bblack във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 107
    Последно: 16-12-13, 12:50
  5. Hitachi RAS-5182 18-ка моля за мнение?
    От tigara_85 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 8
    Последно: 02-10-12, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе