Страница 31 от 78 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 1166
Like Tree963Одобрявам

Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #451

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Те ''Грабо '' гледат да те вземат за муле...Не съм бачкал с тях, щото искат аз да свърша работата а да вземат повече от мен,накрая нищо. Нямам представа къде съм ходил вече, установих че вече не помня първите си монтажи, които правих за други фирми, но ако е от Грабо ,със сигурност не съм аз! Познавам един колега ,който обикаляше и чисто му излизаше 10 лв.профилактиката. Че баща Ви ако се е натресъл на него, няма да е бил много доволен сигурно.
    Този пост е редактиран от microclim@; 15-02-18 в 20:29.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #452

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Явно не схващаш хумора ми.
    Към началото на другия месец ще дойда за оферта при теб.Наздраве.
    А сега нека се придържаме към темата.
    Този пост е редактиран от Genadi80; 15-02-18 в 20:37.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #453

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Към началото на другия месец ще дойда за оферта при теб.Наздраве.
    А сега нека се придържаме към темата.
    Надявам се няма да изневериш на хитака

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #454

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Надявам се няма да изневериш на хитака
    От 2007 робувам на марка телефони,и сега няма да изневеря на марката за климатик.
    Rafailiev одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #455

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Сега като каза аз май като марка само на телефони рробувам като техника.
    Всичко друго е различни марки знайни и незнайни
    Genadi80 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #456

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Ма той ми е ясен, аз го виждам..! На колегата си от форума кажи, преди да е извикал "КЗК", че тез момчета и те души носят, семейства хранят!Аз ти казах колко са 2м и един най много вън! Ай наздраве
    Колега, хубаво е, че монтираш климатици, но това не значи, че ги използваш всичките. Това, че има наивни хора, които се съгласяват на всичко е друг въпрос. Хубаво е като, цитираш е да, четеш по-внимателно ако искаш да си полезен на хората. КЗК и КЗП са съвсем различни неща. Да 18-ката е с различен компресор от 12-ката, но тук пишат само хора притежатели на 12-ки (с единствено изключение от мен) та такива шумове не са чести явления.
    Genadi80 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    119
    #457

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Аз също ползвах 5 зими без да се спира Hitachi Ras/Rac-35FH6 и на минус 20 и мъгли, но не е имал такъв звук все пак доста съм го слушал.
    Подавай оплакване и сменяй докато можеш.
    Genadi80 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #458

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Както и казах за мен лично този звук не е характерен. На снимката тръбния път е 2 метра
    Иначе звука за мен лично е много дразнещ и много е близък до този звук, казвам близък и леко жужащ, няма как да е точно на тази честота но дразненето е подобно. И не се влияе от леко повдигане, натискане на тялото.

    https://www.youtube.com/watch?v=XVTw1U3YUlU

    ** Все пак за сега не е нужно за КЗП, обещаха да го подменят като получат новото външно тяло.
    Genadi80 и microclim@ харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #459

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Интересно ми е ако се съревновават Хитачито на Генади и едно Lmce кой ли ще е победителя.Е това е интересен въпрос,касаещ еднакъв клас климатици,на еднаква цена ,чийто отговор наистина ще е от полза на много потребители.
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #460

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Не ги ползвам , но винаги ги тествам, дали след монтаж, дали след профилактика,дали след ремонт. Чул съм много машини и споделям мнение, с което не задължавам никого. Трябва да се знае ,че еднакви климатици могат да се държат различно. Най-честите подобни случаи в практиката, са точно при клиенти, които имат два еднакви климатика и намират разлика в работата им. Последния случай, две MITSUBISHI ELECTRIC-MSZ/MUZ-SF25 ,монтирани в две съседни стаи ,на един общ балкон. И двата настроени на еднакви градуси ,в едната стая баня, в другата 4-5 градуса надолу !? Е имаше си логична причина, на едната машина температурния датчик се падаше в средата на стаята, на другата до студения прозорец. Клиента беше убеден ,че единия е повреден, когато видя разположението на сензорите му стана ясно. Има някой неща ,които ги няма в "сервизното",мислех да го напиша по рано, но се сдържах, за да го направя в дискусия точно със Вас!
    dodo_pv и SPSt харесват това.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #461

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Не ги ползвам , но винаги ги тествам, дали след монтаж, дали след профилактика,дали след ремонт. Чул съм много машини и споделям мнение, с което не задължавам никого. Трябва да се знае ,че еднакви климатици могат да се държат различно. Най-честите подобни случаи в практиката, са точно при клиенти, които имат два еднакви климатика и намират разлика в работата им. Последния случай, две MITSUBISHI ELECTRIC-MSZ/MUZ-SF25 ,монтирани в две съседни стаи ,на един общ балкон. И двата настроени на еднакви градуси ,в едната стая баня, в другата 4-5 градуса надолу !? Е имаше си логична причина, на едната машина температурния датчик се падаше в средата на стаята, на другата до студения прозорец. Клиента беше убеден ,че единия е повреден, когато видя разположението на сензорите му стана ясно. Има някой неща ,които ги няма в "сервизното",мислех да го напиша по рано, но се сдържах, за да го направя в дискусия точно със Вас!
    Това със сензорите, няма нищо общо с шума на външното тяло. Ако ставаше въпрос за тях изобщо нямаше да водим тази дискусия. Специално има оплакване за кофти сензори при Грее във форума. Добре, че имат I-feel функция. Колкото до колегата, то щом са се навили от фирмата да му сменят външното, то има нещо. Не вярвам да имат външни в излишък.
    microclim@ одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #462

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Сменявай, че току някой го надупчил.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,522
    #463

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Разбира се, че проблемът тук няма нещо общо със сензорите. Но има много общо с боклуците, които се тъпчат под капаците на машините за нашия пазар. От поне 10 години насам, роторните компресори се произвеждат с по ДВА цилиндъра. Едноцилиндровите ги ползват почти само за охлаждане на геймърски машини за домашно ползване и системи с минимални количества фреон. Разни гаражни китайски производители продължават да бълват компресори по стара технология за по 20-тина долара, неотговарящи на половината стандарти. Едва ли е по-различно и с останалите компоненти в съкровищата от нисък и среден клас на пазара у нас. Стана същото, както с резервните части на лада и москвич преди години. Реколти от всеки колхоз.
    mystikalrs, ruuni9 и Mig82 харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #464

    Re: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    С двойно роторни компресори 9-ки и 12-ци се броят с пръстите на едната ръка, за жалост ,които наистина са много по безшумни, по малко вибрации, по добра работа и т.н , но продължават да си слагат едно роторните за по 20$ по масовите климатици

  18. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #465

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение

    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Не ги ползвам , но винаги ги тествам, дали след монтаж, дали след профилактика,дали след ремонт. Чул съм много машини и споделям мнение, с което не задължавам никого. Трябва да се знае ,че еднакви климатици могат да се държат различно. Най-честите подобни случаи в практиката, са точно при клиенти, които имат два еднакви климатика и намират разлика в работата им. Последния случай, две MITSUBISHI ELECTRIC-MSZ/MUZ-SF25 ,монтирани в две съседни стаи ,на един общ балкон. И двата настроени на еднакви градуси ,в едната стая баня, в другата 4-5 градуса надолу !? Е имаше си логична причина, на едната машина температурния датчик се падаше в средата на стаята, на другата до студения прозорец. Клиента беше убеден ,че единия е повреден, когато видя разположението на сензорите му стана ясно. Има някой неща ,които ги няма в "сервизното",мислех да го напиша по рано, но се сдържах, за да го направя в дискусия точно със Вас!
    Сподели кой са тези неща който не ги пише в сервизното.
    Този пост е редактиран от Genadi80; 16-02-18 в 18:35.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 78 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 04-09-18, 19:07
  2. Мнение за климатик HITACHI RAS/RAC-E10HB
    От nicci във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 20-11-16, 11:06
  3. мнение за Hitachi RAK50PEB/RAC50WEB ECONOMY
    От pastir във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 16-06-15, 14:07
  4. HITACHI RAS/RAC-E14H3 Мнение
    От bblack във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 107
    Последно: 16-12-13, 12:50
  5. Hitachi RAS-5182 18-ка моля за мнение?
    От tigara_85 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 8
    Последно: 02-10-12, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе