Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 130

Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #91

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Инчес9, рекламите, ревютата и многото звездички по сайтовете на гърговци и вносители са местата за възхваляване на различни технически сътворения за битови цели. Форумите са за изтъкване на НЕДОСТАТЪЦИТЕ на тези сътворения. А тези недостатъци се откриват от информирани потребители. Тази максима не се разбира от много колеги-съфорумници, чиято трудова дейност включва търговия на различни такива съкровища. Като любител и привърженик на високия клас домашна техника ми е неприятно да забележа, че принизяваш семейството до хубавата техника. Какво означава "няма да допусна да ми докоснеш собствения климатик...", сякаш става въпрос за одушевен предмет? Никой не може да направи това, което сам би могъл да си сътвориш. Тук се предлага информация за тази цел. Тя не е задължителна и не означава, че трябва да се съобразяваш с нея. Както и не можеш да забраниш на някого да пише тук, какво е забелязал. Изключение правят само случаите, в които се повтаря едно и също нещо стотици пъти. Защото наистина си имаме и тъпи колеги.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #92

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    >dodo От ревю до ревю има разлика.
    Форумите са за изтъкване на НЕДОСТАТЪЦИТЕ на тези сътворения.
    Както и от форумен писател до форумен писател.И колко човека са нужни в един форумн за да се завие една крушка?
    Ами отговори ми на конкретния въпрос...АКО ИСКАШ.Всяко нещо освен недостатъци си има и предимства.
    И много се извинявам,ама ако някои хора продължават с общите приказки и ''модване'' нищо друго не ми остава освен да предположа,че са тарикати които търсят балами за да изкарат някой лев.Защото както казах,чко бяха специалисти щяха да работят в сериозна фирма(Хитачи или не),щяха да вземат заплати от порядъка на 100 000$.....и нямаше да имат време да пишат във форуми.
    Това все още не го казвам за никой,въпреки,че колегата се скъса да гадае какъв съм аз.
    Всеки тук може да си направи за себе си извод.
    И все пак чакам конкретен отговор за климатиците от подобен клас(ценова категория),а не обяснения които можем да продължим още стотина страници без да кажем нищо.

    - - - - - - - - - -

    Изключение правят само случаите, в които се повтаря едно и също нещо стотици пъти. Защото наистина си имаме и тъпи колеги.
    Хм...
    Повтаряли сте глупости за модване и има ''тъпи'' които не са Ви разбрали?
    Или сте повтаряли кой от горепосочените климатици е по-добър и защо.Което би трябвало да правите.
    За сега се въздържам от директни обиди,които на практика започнахте.
    Моя приятел У.Чърчил ми каза,че няма да стигна далеч ако стрелям по пътя по всяко куче което ме лае.
    Тъй като аз съм тъп и не ме разбираш,дано да разбереш него.
    Този пост е редактиран от inches9; 17-12-21 в 12:45.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #93

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Ами аз съм си го модвал едното хитачи още по времето, когато форуми не съществуваха, разчитайки на собствените си познания. И нещата се получиха коректно. Сега е по-лесно, защото хората има къде да споделят. И на мен не ми харесват голяма част от глупостите на Алекси, но ги подминавам и се възползвам само от тези му постове, в които дава ценна информация. Той не е длъжен нито да е обективен, нито възпитан тук. Нали затова сме с измислени имена?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #94

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    А пък аз това Хитачи тъй като съм глупав и беден отдавна го пратих за к2у.Моя приятел за който казах ,че го държи е дългогодишен директор на горско стопанство и си имя дърва и пелети колкото си поиска.
    Иначе някой може да попита,като сме толкова умни зашо сме бедни.
    Колкото за Алекси,не съм се произнесъл с крайно мнение.
    в които дава ценна информация
    Като за начало ценната информация ще е да направи съпоставка за моделите за които говори ''на едро''....И щом не го прави ,а продължава да говори...всеки да си прави изводи.

    Той не е длъжен нито да е обективен, нито възпитан тук. Нали затова сме с измислени имена?
    Не е длъжен да е обективен.Съгласен съм.Просто трябваше да го кажем.
    За възпитан също съм съгласен.Аз като видя такива ми харесва да им отговарям по същия начин и за мен няма проблем.Но изведнъж се оказва,че ги обиждам,реват на модераторите и те наказват.....често не този който е започнал с обидите.А пък и все пак сте колеги.
    Т.е. ние двамата с него сме равни,но той е по-равен от мене(във форума).Ако не беше така щеше да ми е удоволствие да си кажем и неща които не са по правилата.

    ! И още чакам отговор на конкретния си въпрос,а не ''приказки от 1001 нощ''.
    Защото ,ако си купя Хитачито и Вие не ми го ''моднете'' ....

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #95

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Момчета, спора е излишен. Модването на климатика е избор на собственика и няма задължителен характер.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #96

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Момчета, спора е излишен. Модването на климатика е избор на собственика и няма задължителен характер.
    Напълно си прав.
    Въпроса обаче беше друг.
    Дефроства или не....на какво точно пречи товеа,по-ниък COP?Голям шум?Аварии,,,,при има няма 25 години ползване без ''модване'' или нещо друго?

    За съжаление темите са за собственици,а тук по цял ден ''специалисти'' пишат лафове.
    В темите за климатици има и други хора.Които се изказват точно,конкретно,на място и с факти.Те също имат фирми ,но явно държат на името си и на това да са обективни.И когато не са сигурни в нещо просто не го говорят.
    Рано или късно останалите ще изчезнат.Искат или не искат
    Казвам от пазара,във форума ще си стоят.

    И все още не виждам отговори на конкретните въпроси.Не се и надявам да видя.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #97

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    За съжаление, всичко винаги завършва с зле написан софтуер и кофти дефрост алгоритъм.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,034
    #98

    Re: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Престанете да спасите темата за модела. Дефроства на 50 Мин на сух топлообемник си е застраховка на производителите, че няма да замръзне. Някой хора ги дразни това както и мен и сега хитачито си работи като парно спира за дефрост само когато има нужда и си работи монотонно и незабележимо през повечето време а не през 50мин да спира за дефрост, и благодарение на няколко човека от форума се измисли мода.
    Този пост е редактиран от mystikalrs; 17-12-21 в 15:00.

  11. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #99

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Като ги дразни да си го модват или квот си искат.
    А кой кво модва си е негов проблем,особено като е майстор(на климатици или на късия разказ).
    И е ясно кой спами в темата,има няколко страници преди тази дискусия и ясно се вижда.
    Направете си отделна тема за моднати климатици и за к2у,к3у,к(n)у и си драскайте.Никой не Ви е спрял.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от morfei1 Виж публикацията
    За съжаление, всичко винаги завършва с зле написан софтуер и кофти дефрост алгоритъм.

    Остава да повярваме на хора дето правят всичко,от монтаж до софтуер и последното безплатно.
    Вече май ще се предавам.Тея от Хитачи големи будали ,наистина дават им безплатно нещо,а те плащат на неуки да им провалят климатиците.
    Колко неща може човек да разбере от един форум.Да се ненадяваш.
    Този пост е редактиран от inches9; 17-12-21 в 15:12.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #100

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от morfei1 Виж публикацията
    За съжаление, всичко винаги завършва с зле написан софтуер и кофти дефрост алгоритъм.
    За съжаление всеки си мисли, че определен модел може да отоплява при всякакви условия. Ами, не всеки го може!

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #101

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Дискусията започна да се отклонява твърде много от темата.
    Всички следващи постове със съмнителна стойност ще бъдат изтрити.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    8
    #102

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Дискусията започна да се отклонява твърде много от темата.
    Всички следващи постове със съмнителна стойност ще бъдат изтрити.
    Защо да се отклонява? Това интересува доста хора явно,а форума е точно за това. Не някой като теб да казва какво може да се обсъжда,щом е извън твоето мнение. И не виждам нещо странично написано,за да започваш със заплахите. Ако греша,може да ме оборите с факти.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #103

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Случайно да сте прочели правилата на форума?!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    8
    #104

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Случайно да сте прочели правилата на форума?!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Да, и с какво са нарушени правилата?

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #105

    Отговор: Hitachi RAK-35RXE/RAC-35WXE Akebono

    Атанасе, темата е за точно определен модел. Ние коментираме друг. Някой трябва да ни мести дискусията на друго място, което е проблем. Нищо лично, от никого.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 42
    Последно: 30-08-22, 23:29
  2. RAK-35PXB / RAC-35WXB Akebono
    От Rashidos във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 115
    Последно: 05-08-20, 21:52
  3. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  4. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе