Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 85

Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #1

    Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Някой знае ли нещо за модела? Заслужава ли си парите?Електрическиа нагревател на втрешното тиало постоианнно ли е включен на отопление?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re: midea MSF6-12AR

    Перфектна клима. Нагревателите са два единия е 50вата и е на компресора а другия е 700вата и е във вътрешното тяло много бързо развърта и топли много след първите 15 минути може да изключваш нагревателя от дистанционното.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #3

    Re: midea MSF6-12AR

    Мерсил.Монтирал ли си доста от този модел и имаш ли ниакакви рекламацй?

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re: midea MSF6-12AR

    Доста над 60бр само от този модел. Ни като цяло с всички модели на мидеята не съм имал за сега проблеми.











  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #5

    Re: midea MSF6-12AR

    Единственият модел от всички марки и модели на пазара размер 12-ка, който съм срещал за сега че има реотан във вътрешното тяло за отопление.

    Такъв реотан няма дори и в моделите на другите марки климатици предназначени за Швеция или Норвегия, където температурите се задържат дълго време отрицателни.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    24
    #6

    Re: midea MSF6-12AR

    е кое копче на дистанциятя се изключва реотана

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    40
    #7

    Re: midea MSF6-12AR

    ИЗКЛЮЧВА СЕ от бутон ТУРБО.Много кадърен климатик,изобщо всички модили са добри с изключение на мод.CU,CSU,CS-09,012,....024 и т.нт, които не са продукти на МИДЕА а на някой незнаен китайски завод.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re: midea MSF6-12AR

    Малко съм скептично настроен към този нагревател на вътрешното тяло. Човек си купува климатик, а не печка с вентилатор (духалка).

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Re: midea MSF6-12AR

    Като си скептичен някой да те кара да си купуваш този модел. Има хаери и самсунзи клас АА дето стават за украса само. Такива нагреватели има дори в някой японски климатици от там е взаимстванно.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    8
    #10

    Re: midea MSF6-12AR

    Здравейте.
    Аз също имам този модел климатик и съм страшно доволен.Не съм използвал тези нагреватели даже и при най големите студове,просто не се е налагало по простата причина че незнам как но тези Мидеи много топлят.
    На мен ми я монтира точно VelevKlima и сън страхотно много доволен.

  13. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #11

    Re: midea MSF6-12AR

    Цитат Първоначално публикувано от berbatov76
    Аз също имам този модел климатик и съм страшно доволен.Не съм използвал тези нагреватели даже и при най големите студове,просто не се е налагало по простата причина че незнам как но тези Мидеи много топлят.
    На мен ми я монтира точно VelevKlima и сън страхотно много доволен.
    berbatov76: Реотанът (нагревател 750 вата) тръгва автоматично при първоначалното включване на климатика. Ако искаш да не работи трябва сам да го изключиш от дистанционното. Затова е напълно нормално да си толкова доволен от факта че климатикът топли много.

    Прочетох предишните ти постове и видях че си притеснен от големите си сметки за ток, ако изключиш реотана разхода на климатика ще намалее наполовина. Това което е важно в случая е че си страшно доволен от работата на климатика, това да се чува.

    Когато се налага да монтираме този модел винаги обяснявам на клиентите как да си изключват нагревателят за да не плащат големи сметки. Обикновенно евтини климатици си купуват хора с малки финансови възможности, защо да плащат повече пари за ток, спестените пари могат да изхарчат за нещо друго.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    421
    #12

    Re: midea MSF6-12AR

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Такива нагреватели има дори в някой японски климатици от там е взаимстванно.
    Само дето идеята на нагревателите в тези някои японски климатици е малко по-различна...

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #13

    Re: midea MSF6-12AR

    Преди два дни ми монтираха този модел климатик.Мисля да му направя една V-A характеристика.За тези ,които са далеч от електротехниката-това означава да направя изследвания за консумираните ток,напрежение и съответно ел.енергия при различни режими на работа-с нагревател,без нагревател при различни външни и зададени вътрешни температури.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    10
    #14

    Re: midea MSF6-12AR

    и аз имам такъв модел midea MSF6-12AR и искам да се консултирам с някой който има същия климатик
    на дистанционното имате ли бутони (reset) за анулиране на всички настройки, така пише в инструкцията
    и бутон (lock) за заключване на направените до този момент настройки
    на моето дистанционно има такива надписи ,но такива бутони няма
    midea MSF6-12AR и midea MSF6-12AR-QB6 това един и същ модел ли е
    защото моят климатик е midea MSF6-12AR-QB6
    благодаря предварително

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    8
    #15

    Re: midea MSF6-12AR

    Здравейте!
    Написах предишен пост че тока ми за един месец е 233 лв.за периода от 15 01 -15 02 2008 г.,но аз не се оплаквам да ти кажа от сметката след като гледам мойте комшии че имат с по 10-20 лева по малко от мен а са със скъпи климатици инверторни.Аз се съпоставям с тях че сме на един етаж (първи) и апартаментите са доста по студени.Имам и скъп климатик Genaral ,но немога да кажа че съм очарован от него.
    А относно по голем,ите сметки за ток вече съм предприел мерки и правя основен ремонт изолации,дограма и т.н.
    Държа да подчертая че тази сметка е с две клими Мидеи едната 12-ка а другата 18 -ка които не са изключвани,но и този въпросен нагревател не е пускан.
    Благодаря на Valen1 съветите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSF6-12AR-има ли достоен заместник?
    От naydenov69 във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 14-07-12, 23:33
  2. Midea MSF6-12AR - при включване в контакта гърми!
    От ferrarif1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 44
    Последно: 01-09-10, 12:46
  3. Проблем с Midea MSF6
    От Alloces във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 20:42
  4. Нова Midea MSG-12AR - май не е наред
    От kebo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-09, 23:12
  5. Midea MSF6-12AR - настройка на въздушната клапа?
    От rumo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 31-12-07, 13:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе