Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 85 от общо 85

Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #76

    Re: midea MSF6-12AR

    Как така не се оттича на 100 %,да не би да не е нивелиран ? Ако има малък наклон нанякъде,тогава не се оттича напълно.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    11
    #77

    Re: midea MSF6-12AR

    Здравейте!
    JORI-Разбрах че това е едно от решението да се направят дупки отдолу,но климатика е в гаранция и незнам кой да хвана да изпълни тази операция а и наистина се надявах това да бъде последното което да направя да се реши проблема.И дали вече ще му важи гаранцията ?

    vanko68-еми да си призная фирмата която монтираха климатика слагаха нивелир и мисля че проблема не е от това.Просто дупката при тези отрицателни температури замрузва и се образува една ледена висулка с рзмери около 0.50 м.Интересното е че и двете Мидеи ми правят тези проблеми .

    Ще се радвам на всякакви идеи .
    Благодаря

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #78

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Здравейте,имам същият климатик - Midea MSF6-12AR и на всеки 15-20 мин. работа започва да духа хладен въздух за около 4-5мин. и така се редуват топло студено.Може да си представите какво е да ти духа на 30гр. и в един момент когато си се затоплил да те удари студена струя.Не ми се вярва да се размразява толкова често при положение че навън темп. не е по ниска от 7-8 градуса.Ако е на време това размразяване ,то може ли да се настрои, да не се пуска толкова често.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #79

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Не може.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #80

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    patzi Студено духа зачщото компресора спира и ти върти стайния въздух , за да не изтърве Т* . На тебе ти се струва студено щото разликата м/у това когато топли и когато върти въздуха само за обдухване на датчика е голяма. Иначе размразяването е горе -долу на оклоло 1 час независимо дали отвън е + 15 гр. което си е голяма глупост , но поне бъди сигурен , че няма да ти замръзне зимата .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #81

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от rumo
    patzi Студено духа зачщото компресора спира и ти върти стайния въздух , за да не изтърве Т* . На тебе ти се струва студено щото разликата м/у това когато топли и когато върти въздуха само за обдухване на датчика е голяма. Иначе размразяването е горе -долу на оклоло 1 час независимо дали отвън е + 15 гр. което си е голяма глупост , но поне бъди сигурен , че няма да ти замръзне зимата .
    Аз лично го ползвам само в преходните сезони и да ти кажа ми се струва че доста често се включва да върти въздуха .След като го включа и има няма 10мин и ме удря студена струя.То да беше след час пак добре ама на 10-15мин. е мноо досадно

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #82

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Това , че често ти върти само въздуха е добре , защото ти достига бързо задатената Т* . Иначе ако работи по цял час както искаш ти няма да можеш да си платиш тока - това чудо ако се не лъжа дърпа 1250 или даже 1350В/ч . Не е проблем , че върти въздуха без да топли , а че е много висока скоростта на струята . Сега когато пиша това над главата ми на около 2м е моя шарп , който също върти само въздуха , но по нищо не си личи и трябва да се пресегна с ръка към клапата , за да разбера найстина ли духа или не. На работата си имам чофу то пък е на не повече от метър над мен и никога не спира да върти въздуха , но и зиме и лети си дрямам под него .
    Когато човек си купи ефтин климатик си купува в най - добрия случай топлина ( но не е задължително) , а когато си вземе скъп си купува и комфорт , който наистина си струва

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    38
    #83

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    пичове аз го имам от 4 години и при повече от –25 г.си бачка се едно е +25 и вътрешното тяло по принцип духа по топъл въздух от много други климатици казвасм го от практични занимания не се обледява никога и нямаш грижи при никакви темперетури 6 от 6 точки п.п. сажелявам само че не си взех още един че много трудно се намират вече и си купих един боклук галанц но това е друга тема.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #84

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Това се оказа жестока машина.Работи при всякакви условия.Охлажда и топли без проблеми.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #85

    Re:Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от naydenov69
    Това се оказа жестока машина.Работи при всякакви условия.Охлажда и топли без проблеми.
    За съжаление отдавна го няма а и няма достоен заместник!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Midea MSF6-12AR-има ли достоен заместник?
    От naydenov69 във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 14-07-12, 22:33
  2. Midea MSF6-12AR - при включване в контакта гърми!
    От ferrarif1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 44
    Последно: 01-09-10, 11:46
  3. Проблем с Midea MSF6
    От Alloces във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 19:42
  4. Нова Midea MSG-12AR - май не е наред
    От kebo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-09, 22:12
  5. Midea MSF6-12AR - настройка на въздушната клапа?
    От rumo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 31-12-07, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе