Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 50

Климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #16

    Re:Климатик

    Кой ти гледа?Толкова квадрата-такъв!За мен,ако се ползва за отопление-60 вт в номинал за инвертор,80 вт за конвенционалка на кубик и пак е мнооого относително.Докато не добиеш представа за помещението-приказките са наизуст,пък и от климатик до климатик-разлики огромни.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #17

    Re:Климатик

    Correct!

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #18

    Re:Климатик

    Ами така ще е докато има заблудени хора да наливат вода в мелницата на втора употреба ще има и измамени. Ама има и друга причина държавата не е на мястото си контрол никъв. И що не вземеш да се обърнеш към комисята за защита да сигнализираш какво са ти продали.

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #19

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Ами така ще е докато има заблудени хора да наливат вода в мелницата на втора употреба ще има и измамени.
    Мда,накрая ще изкарате STUY виновен,че не си е взел нова мидеа,а кривнал от правия път и е взел това мицубиши,и ква е гаранцията,че и нов да вземеш,като не разбираш и попаднеш на некоректен търговец-няма да останеш излъган?

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #20

    Re:Климатик

    Това е измама и е наказуемо.Ама какво да спорим почти всички търговци на втора употреба са измамници. А пък на новите си пише на кашоните какво е дали е 9000бту или 12000 и тн.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #21

    Re:Климатик

    Не успорвам преценката на Синия за помещението, но нека нещата се комуникират с истинските стойности и имена!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #22

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Все пак не трябва да се лъжат клиентите(масова практика) и 9ки да се продават за 12ки,14ки(масова практика),при положение,че се взима предвид мощността при охлаждане,а не при отопление.Това дали става или не става е друг въпрос и много относителен,както Блу знае,че за 25 кв може и 18ка,зависи от помещението,ползването,климатика и мн. др.

    +10

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #23

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Това е измама и е наказуемо.Ама какво да спорим почти всички търговци на втора употреба са измамници. А пък на новите си пише на кашоните какво е дали е 9000бту или 12000 и тн.
    От теб пък по-голям измамник надали има! Докато продаваше употребявани боклуци беше най-големият им защитник, сега се прехвърли на китайски боклуци и взе да плюеш по това което си пробутвал на бившите си клиенти.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #24

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Абе... защо някой, като тръгне да си купува климатик, след първите 10мин. четене из нетя /вече достатъчно ограмотен/ задава на продавачи и консултанти езотеричния въпрос "Това 12ка ли е?". Такъв е отговора, който търсят хората и нерядко го получават от недобросъвестни или некомпетентни търговци. Тези дето продавате... я си спомнете, кога някой ви е попитал за последно - "Този климатик, ще е подходящ ли за 15м2". Нееее... всички сме разбирачи. ...
    ...На което празната кратуна отговорила:"Щот' след 10 минути джиткане из умнотиите, бъкащи в интерактивната мрежа, главата ти става на кифла"

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    ... и пак е мнооого относително.Докато не добиеш представа за помещението-приказките са наизуст,пък и от климатик до климатик-разлики огромни.
    Ъхъ! Съгласен! Сега ако дойде някой умен юнак в къщи, обуе домашни чехлички и започне да ми развива теории за квадратури(кубатури), BTU, мощности, номинали и т.н. умнотии, преди да ми е задал въпросите: " С какво се отоплява до сега?" и " Каква Т° поддържаше с др. вид отопление?" и "Каква е желаната Т° за помещението?", а има и много др. подсказващи въпросито, то аз собственоръчно че му усусча врата на четири и то без никакви угризения ... Напоследък съм малко груб и невъзпитан

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Кой ти гледа?Толкова квадрата-такъв!...
    Да де, ама кой да чуе? Керванът си върви, кучетата си лаят...

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #25

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    От теб пък по-голям измамник надали има! Докато продаваше употребявани боклуци беше най-големият им защитник, сега се прехвърли на китайски боклуци и взе да плюеш по това което си пробутвал на бившите си клиенти.
    Като нямаш други аргументи освен да ме обиждаш персонално няма какво да кажеш смислено. Това само е показател за лошо възпитание.
    Но не се учудвам то тук хората в подписа климатиците си слагат а ти пистолета дето ти е зачислен.
    И запомни нямам нищо против японските климатици а против измамата на хората какво купуват.

  13. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #26

    Re:Климатик

    Блу..доста груб език..не си прав...Подкрепям Велев - продажбата на втора употреба и нови 100 волтови климатици е нередна и незаконна...другото са приказки на търговци,но всеки решава за себе си...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #27

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    продажбата на втора употреба и нови 100 волтови климатици е нередна и незаконна...
    Ще ти се. И на Велев също. Хайде да не я дъвчем пак тази дъвка... При положение, че мога да си купя определена стока със съответните гаранции, фактури, фискални документи... Платя й дължимите данъци /ДДС/ и ми се признае като разход на фирмата...
    Ама отсекъде е незаконна. Щото така сте казали /двамата/.

  16. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #28

    Re:Климатик

    Ей, никой не си долюбва конкурентцията-ма сигурно е нормално?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #29

    Re:Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Като нямаш други аргументи освен да ме обиждаш персонално няма какво да кажеш смислено. Това само е показател за лошо възпитание.
    Но не се учудвам то тук хората в подписа климатиците си слагат а ти пистолета дето ти е зачислен.
    И запомни нямам нищо против японските климатици а против измамата на хората какво купуват.
    Велев, пистолета в подписа ми си е лично мой. Никога не съм търгувал с климатици и нямам общо с това. Аргументите ми спрямо твоето ренегатно поведение са в твоите постове от преди години. Пак ще те попитам, ти кога мамеше клиентите си, сега или тогава?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    43
    #30

    Re:Климатик

    .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Смяна на климатик (нов климатик-стари тръби)
    От ADAX във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-19, 19:58
  2. Климатик или климатик+парно
    От Flex във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 27-08-12, 17:14
  3. Слънчев климатик като комбинация от слънчев панел и климатик - възможни ефекти
    От onitbg във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 39
    Последно: 15-06-11, 11:34
  4. Климатик с плазмен филтър или климатик и въздухоочистител
    От ivosladur във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 20
    Последно: 04-12-10, 19:26
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе