Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 174

MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #46

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Качете снимки да видим колко е перфектен монтажа и също така би било добре да посочите от кой град сте, за да имаме представа в кои региони/градове извършват качествени и в кои некачествени монтажи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #47

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Качеството не ли до фирмите , който извършват монтажа, а не до градовете или при тебе всички фирми в градът/селото ти са зле ?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #48

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от FRTCM Виж публикацията
    Качеството не ли до фирмите , който извършват монтажа, а не до градовете или при тебе всички фирми в градът/селото ти са зле ?
    Мислех, да не отговарям на този въпрос, но допускам, че може да е написан от незнание.
    Големите фирми използват различни монтажни групи в различните градове/села и съответно в твоето село може да са читави монтажниците а в моя град да са скапани

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #49

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    Качете снимки да видим колко е перфектен монтажа и също така би било добре да посочите от кой град сте, за да имаме представа в кои региони/градове извършват качествени и в кои некачествени монтажи.
    Монтажът е в Пловдив. Не съм съгласна да се слага етикет на всички просто, защото някой някъде не си е свършил работата. Фирмата е с 18 магазина. Не може качеството на услугите да са еднакво добри или лоши навсякъде.
    Как да кажа, че има проблем, като няма?! Монтажът е стандартен, с много малък тръбен път. Пуснаха си 1,5 м. тръби, сложиха им изолация, вакумираха.. Всяка стъпка се коментираше с нас, комуникацията беше постоянна. Работиха чисто. Ето снимки. Не знам какво точно искаш да покажа.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #50

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Ами.... монтажа е....ще се въздържа от коментар. Само за допълнение - 1.5 м са недостатъчни за този модел.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #51

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Ами.... монтажа е....ще се въздържа от коментар. Само за допълнение - 1.5 м са недостатъчни за този модел.
    Май единственото е “работиха чисто”.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #52

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    При 1.5 тръбен да правим разбор на останалото...За мен не е и за тампони.Също коментари и комуникация при всяка стъпка не го разбирам.Всичко се договаря предварително и екипа се оставя да си върши работата.

  10. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #53

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Sir John Виж публикацията
    При 1.5 тръбен да правим разбор на останалото...За мен не е и за тампони.Също коментари и комуникация при всяка стъпка не го разбирам.Всичко се договаря предварително и екипа се оставя да си върши работата.
    толкова не се ли сети(толкова ли е скъпо?) да покриеш вътрешния тръбен път с лайсна,толкова ли нямаше кой да ти каже или сам да се сетиш че така е грозно та дрънка?
    п.с.---коментара е до този на който е климатика.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #54
    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    толкова не се ли сети(толкова ли е скъпо?) да покриеш вътрешния тръбен път с лайсна,толкова ли нямаше кой да ти каже или сам да се сетиш че така е грозно та дрънка?
    п.с.---коментара е до този на който е климатика.
    Не мисля, че кофичка за кисело мляко, обвиваща тръбния сноп, ще промени драстично концепцията на интериорноя дизайнер.

  12. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #55

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Не мисля, че кофичка за кисело мляко, обвиваща тръбния сноп, ще промени драстично концепцията на интериорноя дизайнер.
    а аз мисля.за пръв път виждам не покрид вътрешен тръбен път.каква куха лейка трябва да си.... за да не си покриеш поне вътрешния тръбен път.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #56

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Mimito75 Виж публикацията
    Монтажът е в Пловдив. Не съм съгласна да се слага етикет на всички просто, защото някой някъде не си е свършил работата. Фирмата е с 18 магазина. Не може качеството на услугите да са еднакво добри или лоши навсякъде.
    Как да кажа, че има проблем, като няма?! Монтажът е стандартен, с много малък тръбен път. Пуснаха си 1,5 м. тръби, сложиха им изолация, вакумираха.. Всяка стъпка се коментираше с нас, комуникацията беше постоянна. Работиха чисто. Ето снимки. Не знам какво точно искаш да покажа.
    Това ако е перфектен монтаж, може и аз да кандидатсвам за монтажник.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #57
    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    а аз мисля.за пръв път виждам не покрид вътрешен тръбен път.каква куха лейка трябва да си.... за да не си покриеш поне вътрешния тръбен път.
    Как помогна на човека?
    Защо го обиждаш?

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #58

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Няма какво да се коментира,
    за съжаление повечето монтажи са такива.
    Не само на Вимкс,но и на други фирми и фирмички.
    Всички бързат и претупват монтаж.
    Разни лайсни не са решение,всичко трябва да е скрито в стените.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #59

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Хайде малко по-оптимистично- климатика е хубав и даже вакуумиран
    Все пак е начало. За монтажа..... ами вакуумирали са .
    П.П. Може да е оптична измама, но с моите любителски очи ми се струва, че вътрешното е много високо до тавана.
    Поне е вакуумиран и даже има изолация
    Този пост е редактиран от stainway; 31-05-18 в 00:11.

  18. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #60

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    И кое му е оптимистичното?
    Тръби и кабели като смоци по стените или наклона на външното тяло-напред.
    За вакуум и минимум на тръбен път,всеки производител има изсквания,които се спазват задължително!
    И не знам докога трябва да се коментират тези неща?
    За естетика са виновни не само монтажната група,но и собствениците.

    Извън темата!
    Същото е и с монтажа на дограми.
    Омръзнало ми е да гледам посукани,усукани прозорци,особено пистолети.
    Тръгнал ми на монтаж с нивелация 60см?
    Обаче няма мастар за диагонали,хубаво че хората масово неразбират.
    Този пост е редактиран от Viking72; 31-05-18 в 00:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE
    От nrjize във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 200
    Последно: 15-09-22, 04:03
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 08:47
  3. Климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ Zubadan и MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ Zubadan
    От jorkata49 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 49
    Последно: 11-12-15, 23:40
  4. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 22:59
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе