Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 174
Like Tree115Одобрявам

MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #76

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Mimito75 Виж публикацията
    pulsedriverbg, Благодаря за разясненията.
    Не ми е приятно да влизам в обяснителен режим към всички критики по-горе, но за яснота - тялото е монтирано на 12 см. от тавана, както и външното не е под наклон. Все пак ръста ми не е на нивото на климатика и се получава зрителна измама. Дали ще си си вкопаем тръбите или ще са отвън е право на наш избор, а не на ваше предпочитание. Не мисля, че в апартамент под наем трябва да копая стените. Канал не е сложен, защото предпочитаме да си го купим ние, а не да давам пари на фирмата, а все още имаме довършителни други дейности. Ще стигнем и до него. Когато критикуваш отсрешния е много лесно.
    На въпросите на питащите за съвет отговарят 2-3 , а изведнъж сега се появиха доста компетентни мнения.
    Тук Вимакс е забранена дума .
    Те са може би една от най— големите фирми с хиляди монтажа.
    Не ги защитавам или хваля !
    Не им обръщайте внимание .
    Важното е вие / клиента да е доволен !
    Климатика е хубав и ще ви служи вярно.
    Този пост е редактиран от Rafailiev; 04-06-18 в 17:23.
    stainway и Mig82 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #77

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Тук Вимакс е забранена дума .
    Те са може би една от най— големите фирми с хиляди монтажа.
    Не ги защитавам или хваля !
    Не им обръщайте внимание .
    Важното е вие / клиента да е доволен !
    Климатика е хубав и ще ви служи вярно.
    Изобщо не е забранена дума, а нарицание за калпав монтаж. Никой няма да има нищо против тях ако им бяха хубави монтажите, но една камара хора се изредиха да се оплакват, та и затова така. Нека да показват хубави монтажи от Вимакс и хората ще започнат да си променят мнението, но засега не виждаме такива случаи.
    Aleksandars и tony34al харесват това.

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #78

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Mimito75 Виж публикацията
    pulsedriverbg, Благодаря за разясненията.
    Не ми е приятно да влизам в обяснителен режим към всички критики по-горе, но за яснота - тялото е монтирано на 12 см. от тавана, както и външното не е под наклон. Все пак ръста ми не е на нивото на климатика и се получава зрителна измама. Дали ще си си вкопаем тръбите или ще са отвън е право на наш избор, а не на ваше предпочитание. Не мисля, че в апартамент под наем трябва да копая стените. Канал не е сложен, защото предпочитаме да си го купим ние, а не да давам пари на фирмата, а все още имаме довършителни други дейности. Ще стигнем и до него. Когато критикуваш отсрешния е много лесно.
    На въпросите на питащите за съвет отговарят 2-3 , а изведнъж сега се появиха доста компетентни мнения.
    Още по зле.Нали се сещаш,че без благословията на собственика не може да кажеш как и къде ще минава тръбния сноп!
    Така,че това беше излишен коментар от твоя страна.Дали климатика е наклонен,може и да греша от снимката,но ако е така зимата ще разбереш.
    Нищо лично,но не понасям грозни изпълнения,независимо на какво е монтаж.
    219554.jpg
    В този случай,собственика плаща за автовишка!
    А фасадата и всичко е насрано,дали са Вимакс,Гимакс или бай Пешо ?
    В случая няма значение!
    Този пост е редактиран от Viking72; 05-06-18 в 00:09.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #79

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Като нормален човек - не четящ този форум от поне 1г., че да може да отсее ценните коментари, как може да знае дребните детайли? Т.е. ако го издокарат на вид, задължително монтажа е перфектен? Масово те изглеждат като нейния и хората ги приемат за нормални и качествени особено ако не са ти опропастили жилището кой знае колко. Добра идея беше да се качи снимка и да видим колко е перфектен, но само на око може ли да се предположи? Или по картинка ще гледаме дали е на нивел отново? Несериозно ми звучи. Естествено, че има професионалисти, но за съжаление всеки "майстор" се изтъква за "най най". Все пак и те трябва да се прехранват. Всеки лъже и маже.

    Колкото до безсмисленото писане на коментари, за съжаление е пълно. И да, наистина за помощ почти никой не откликва или те връщат да четеш 100 страници на зад, но ако ще е за порицание и присмиване сме на 1ва линия и тогава хич не ги мързи да пишат.
    Gyokov, bobivg, tony34al и 2 други харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #80

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Ето малко консумация,която ми беше интересна
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 09-10-18 в 05:26.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #81

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от peshocom Виж публикацията
    Ето малко консумация,която ми беше интересна
    Нещо не се вижда .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #82

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    "Този пост е редактиран от Aleksandars; Днес в 05:26."

    Поради някаква причина.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #83

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Значи до 5:00 часа кой чел чел.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #84

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Mоще Ли на лично да ми пратиш “ гадния електрик “ колко е изпапкал.
    Скоро и моя ще е с измервателен уред

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #85

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Значи до 5:00 часа кой чел чел.
    Споко, не си изпуснал нищо важно. Причината си беше напълно основателна.
    Този пост е редактиран от tony34al; 09-10-18 в 20:28.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #86

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Потребителя беше дал линк към нашия сайт. Не знам поради каква причина. Затова редактирах поста, за да няма после излишен "вой"....

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #87

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Не си длъжен да даваш обяснения Сашо.
    Ти си модератор 8 можеш да триеш.

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #88

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Пази се човека от дребни душици, които смятат, че форума храни колегата.
    bobovo, ivan74, ruuni9 и 1 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #89

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Пази се човека от дребни душици, които смятат, че форума храни колегата.
    А защо да не го храни - малко ли помага на знайни и основно незнайни!
    Да попаднеш на читав “майстор” в тея времена си е като петица(да не казвам шестица)
    от тотото.Важното е клиента да е доволен - а аз от Alexandars още не съм виждал недоволни!
    Много ме съмнява постоянно да кисне тук и ако някой напише “нещо неудобно” да трие веднага.
    Същото важи за още няколко професионалиста - те си знаят кои .
    ivodoc, rosswen, stainway и 1 други харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #90

    Отговор: MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация


    Отдавна имам идея-предложение към раздела...

    Не може ли да се направи една "заключена тема" съдържаща потребителски имена и населени места на участници във форума, които се занимават професионално с климатична техника?

    Много често освен за съвет "какъв климатизатор да купя" срещам и въпроси от рода на " предложете ми читава фирма за монтаж" .

    Хората, които следят форума ги знаят от различни дискусии, но обема на информацията е голям и често се започват дискусии за нещо друго

    Идеята ми е участниците да могат да се свързват на лично за консултация и евентуална покупка/монтаж. Много често има нужда от оглед и разбира се всеки иска качествен монтаж.

    Тези, които имат сертификат и лиценз за работа с хладилни агенти и си вършат работата добре се познават и няма нищо лошо да си имат "гилдия".

    Така ще се предпазят много хора, които пишат за некачествени монтажи и се почва едно писане....

    Предполагам участниците във форума нямат нищо против-в крайна сметка е просто информация(възможност) и никой не е задължен да я ползва-важи за двете страни.

    Не виждам и никаква "реклама" в това-тези хора така или иначе помагат в свободното си време, но не си позволяват да рекламират нищо.
    Надявам се идеята да получи подкрепа-най-малкото може да се пробва
    Този пост е редактиран от stainway; 10-10-18 в 00:34.
    bobivg одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE
    От nrjize във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 200
    Последно: 15-09-22, 03:03
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  3. Климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ Zubadan и MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ Zubadan
    От jorkata49 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 49
    Последно: 11-12-15, 22:40
  4. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 21:59
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе