Страница 10 от 44 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 657
Like Tree529Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #136

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Туй чудо нивелирано ли е, я го провери.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #137

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    IMG_20180301_161752.jpg
    Това става от неизчистен сняг от климатик/снежна шапка/.Предполагам,че при теб е същата работа.Като стане отпред,може да Счупи и перката.Затова,ако има възможност снегът се чисти!

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #138

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Туй чудо нивелирано ли е, я го провери.
    Леда е назад и обратно на компресора, изглежда ок, но отворите са запушени.
    rosswen одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    25
    #139

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Нивелирано е но не знам какво му стана досега не е имало никакъв проблем то има и вътре отстрани доста събран лед и се усеща ме се мъчи и не работи като хората просто не знам причината това да стане до сряда нямаше никакъв проблем , но нали не разбирам и затова и реших да питам

  6. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #140

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Цитат Първоначално публикувано от RaYsTLyN Виж публикацията
    Нивелирано е но не знам какво му стана досега не е имало никакъв проблем то има и вътре отстрани доста събран лед и се усеща ме се мъчи и не работи като хората просто не знам причината това да стане до сряда нямаше никакъв проблем , но нали не разбирам и затова и реших да питам
    Имаше ли отгоре сняг??

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    25
    #141

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Не той е вътре в балкона , няма как да го вали каквото и да било само вятър може да достигне до него

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #142

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Освен да го размразиш и да видиш дали ще си работи нормално.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    25
    #143

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Мерси , ще пробвам утре през деня все пак защо се е получило това нещо не е нисък клас климатик какви ли не гледаш и на съседи и то на открито при -17 вчера нямат такова нещо , къде е проблема и трябва ли да викам сервиза ?

  11. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #144

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Цитат Първоначално публикувано от RaYsTLyN Виж публикацията
    Нивелирано е но не знам какво му стана досега не е имало никакъв проблем то има и вътре отстрани доста събран лед и се усеща ме се мъчи и не работи като хората просто не знам причината това да стане до сряда нямаше никакъв проблем , но нали не разбирам и затова и реших да питам
    От натрупаният лед питата се е срастнала с тавата и сега като е влажно почва да ти заледява отдолу. Може да е заради кратка продължителност на размразяването или заради прекалено редки дефрости. Не е повод за притеснение.
    Изчакай да дойде пролетта и ще се разтопи от само себе си. Или вземаш кофата с гореща вода и го разтапяш с поливане.
    rosswen одобрява това.

  12. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #145

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    От натрупаният лед питата се е срастнала с тавата и сега като е влажно почва да ти заледява отдолу. Може да е заради кратка продължителност на размразяването или заради прекалено редки дефрости. Не е повод за притеснение.
    Изчакай да дойде пролетта и ще се разтопи от само себе си. Или вземаш кофата с гореща вода и го разтапяш с поливане.
    то добре,ама нали тези хевита(zs-s 20,25,35 и т.н.) са уж едни от най препоръчваните тука,като едни от най качествените,топлещи,безсшумни,безпроблемни и т.н.климатици,а тука от няколко дена и не само,чета за една дозина проблеми и ядове с тях от всякакво естество,ше ме извинявате ама ако ше трябва да ги оправям с кофи вода,удряне,блъскане,ритници и т.н.то за тая работа си има мидейки и треота за по 500-600-700 лева и се обзалагам че не създават и 5% от проблемите на тия хевита и то не само с моделите zs-s,а и като цяло хевитата ще се окажат едни доста проблемни климатици.
    п.с.-то се е видяло че ше се чакат новите модели на фуджаците(kgta),в тях ми е последната надежда
    zxc0, Jack Krauser, ponyasd и 2 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #146

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Че на старите какво им има,никой не се оплаквам от тях.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #147

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Снайперист,Додо да ти тунингова едно Трео и си в клуба на добрите.
    dodo_pv и rosswen харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    25
    #148
    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    то добре,ама нали тези хевита(zs-s 20,25,35 и т.н.) са уж едни от най препоръчваните тука,като едни от най качествените,топлещи,безсшумни,безпроблемни и т.н.климатици,а тука от няколко дена и не само,чета за една дозина проблеми и ядове с тях от всякакво естество,ше ме извинявате ама ако ше трябва да ги оправям с кофи вода,удряне,блъскане,ритници и т.н.то за тая работа си има мидейки и треота за по 500-600-700 лева и се обзалагам че не създават и 5% от проблемите на тия хевита и то не само с моделите zs-s,а и като цяло хевитата ще се окажат едни доста проблемни климатици.
    п.с.-то се е видяло че ше се чакат новите модели на фуджаците(kgta),в тях ми е последната надежда
    До сега никакви ядове нямаше топли няма шум комфортно изобщо не съм му обръщал внимание . То нямаше особена зима , но все пак имаше и доста студени дни никакви проблеми случи се цялата работа вторник или сряда след лудия сняг .. Както казах първа зима с климатик не разбирам , а и не ме е срам да питам нешо , което не зная . Все пак затова е и форума има хора който с това се занимават и знаят . Като цяло съм много доволен от хевито .

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #149

    Отговор: mitsubishi heavy industries srk / src 35 zs-s

    Не се притеснявай,утре го размрази и си готов.Това да ти е за урок!
    Друг път ще го наблюдаваш в такова време и ще взимаш навреме мерки,щом е с редките дефрости.

    Снимката,която бях качил е на Фуджицу,много пъти го размразяваме,заради неизчистен сняг отгоре,иначе няма проблем.
    Удобно е стълба и пистолет с горещ въздух.
    Имай предвид,че при много ниска температура,топлата вода замръзва по-бързо от студената.
    Този пост е редактиран от Viking72; 03-03-18 в 00:00.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #150
    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Не се притеснявай,утре го размрази и си готов.Това да ти е за урок!
    Друг път ще го наблюдаваш в такова време и ще взимаш навреме мерки,щом е с редките дефрости.

    Снимката,която бях качил е на Фуджицу,много пъти го размразяваме,заради неизчистен сняг отгоре,иначе няма проблем.
    Удобно е стълба и пистолет с горещ въздух.
    Имай предвид,че при много ниска температура,топлата вода замръзва по-бързо от студената.

    Съществено беше уточнението за Фуджитсу ама ... не се разбра какво да му е за урок на човека ? Да си го ползва с духалка отдолу може би ...


    Цитат Първоначално публикувано от RaYsTLyN Виж публикацията
    Не той е вътре в балкона , няма как да го вали каквото и да било само вятър може да достигне до него

    RaYsTLyN , струва ми се че проблема може да е от залепеното до стената външно тяло - малко е запушен. Дайте му "въздух" и може и да се оправи Просто като идея ...
    Този пост е редактиран от Mig82; 03-03-18 в 01:14.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 44 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  3. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  4. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40
  5. MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES SRF/SRC 50 ZJX-S или DAIKIN FVXS50F/RXS50G - подов климатик
    От George Achov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 24-01-13, 10:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе