Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 238
Like Tree216Одобрявам

Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #136

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Излиза, че клиентите са виновни за нещо. Монтажните фирми обикновено са и търговци.
    Освен пари за монтажа ползват и отстъпки, а те са обект на договаряне.
    При цени на дребно с 30% по-високи от тези в Румъния, поле за пазарлък има.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #137

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Аз също оставям нялой лев отгоре, когато съм доволен от услугата. Така направих и преди 2-3 седмици, когато ми монтираха последната машина. Така хем показваш на човек, че си доволен и оценяваш това, което е свършил, хем и той ще гледа на теб "с друго око", когато евентуално пак опреш до него.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #138

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Пичове дайте да сме реалисти , работил съм монтажник на дограма преди 10г. рискове си има и то не малки , разходите отделно. Реално един монтажник на климатици не трябва да взема под 2-3000лв. а доктор под 5/6. Не съм душманин на никой , когато има пари в народа икономиката се движи и всичко е ок. и професионалисти и клиенти НЕ се драчкат по форумите. Но България умишлено се държи в стагнация от доста години , това е реалността. Нататък не ми се продължава ... Нека не изкарваме клиентите скъперници , а професионалистите скъпари. Така до никъде няма да стигнем Живи и здрави всички.
    rosswen, bobi161 и Viking72 харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #139

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Не са виновни клиентите, зависи и от населеното място.От дистрибутор разбрах че във Варна са около 60-70 фирми. Как мислиш се държи цена, цените са сведени до минимум! Сега в горно нанадолнище ,ако има 1 фирма , може да държи цена.Примерно в Румъния стандарта не е малък,колко ли е монтажа там?

  6. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #140

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Офф топик.
    Съгласен ли си, клиент да изкара мастар да замери диагонали, и да ти покаже,че си усукал пистолета/вратата с прозореца/ с повече от 2см??

    Хубаво е,че малко хора са работили в строителството и имат различни дължини мастари!
    nikolov333 одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #141

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Примерно в Румъния стандарта не е малък,колко ли е монтажа там?
    Колкото и тук - 18ка 190лв, 9ка и 12ка 160лв. По-интересен е маркираният текст.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #142
    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Не са виновни клиентите, зависи и от населеното място.От дистрибутор разбрах че във Варна са около 60-70 фирми. Как мислиш се държи цена, цените са сведени до минимум! Сега в горно нанадолнище ,ако има 1 фирма , може да държи цена.Примерно в Румъния стандарта не е малък,колко ли е монтажа там?
    Би ли ги изброил, че аз повече от 10 фирми немога.Щом са толкова много значи има търсене.Всеки иска да са макс две фирми и неговата да едната ама...Или предлагаш качество и цена по добро от другите или си чао.Ако няма конкуренция нещата ще са още по зле.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    софия
    Мнения
    33
    #143

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от yavoor Виж публикацията
    Колкото и тук - 18ка 190лв, 9ка и 12ка 160лв. По-интересен е маркираният текст.

    не знам какви са им цените на монтажите,обече цените на бялата и черна техника са им брутално по ниски от цените на нашата таргашко печалбарска сган

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #144

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    И аз не мога, дистрибутора на една определена марка така каза, понеже той ги обикаля и има комуникация с тях,това му е работата. И аз не се изразих много правилно, 60-70 фирми и разни легални и нелегални монтажни групи и формации-Петьо и Иван, Драган,Стоян....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #145

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Не иЗДържам .
    Цени на които съм купувал клими от България
    Нокрия 14 1600 лв
    елетрика ФХ 9 1600 лв
    уруру 3100 лв
    мисля че ви стига !
    Това са цени от търговец с ДДС като при някой има разлика от около 50 лв + -
    какво да говорим повече
    какъо бях казал едни 20-30 % е печалбата за монтажната фирма и монтажа отделно
    Няма да коментирам повече всеки да си прави изводите
    Този пост е редактиран от Rafailiev; 07-03-18 в 21:53.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #146

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    А аз се чудех защо като пуснах дайсийкая за продаване никой го неще за 1700. Ми то нови и по-хубави били по-евтини.
    shener84 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #147

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Само ме е яд, че Рафата ми е много далеч и че вече съм се оборудвал. Иначе да е отнесъл няколко дамаджани домашно вино. Бая пара да съм спестил.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #148

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Набутал се е с уруруто. Аз го взимам на 3000 лева, без монтажа.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #149

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Отсрани като гледаш е много лесно.Във фирмата сме 10 човека (лятото повече) 2 офиса и 3 буса,трябва всеки божи ден да има по 3 монтажа за да се покриват разходите.А монтажи не всеки ден има,пазара е презалят та който иска да се пробва и ще разбере сам.Друго 150-200лв.било много ами има Безлпатни монтажи и тях не харесвате угодия няма.Отделно тук няколко човека се мъчат да помагат с професионална информация която едва ли някой ще ви я даде без пари. Бъдете живи и здрави но мен такива сметки за 10-20лв.ме засягат лично.
    Моя майстор мина 55г. и вече трудно се катери по стълбата. Чак го съжалявам - викам му - зиме лете все вън на вишката.А е шефа(собственика) на фирмата.Мотая се наоколо - ако има нещо да помогна - подай туй онуй.Но бачка , не да седи в офиса само.Тъй , че колкото-толкова, не е за всеки работа.
    microclim@ одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #150

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Разбира се, че не е за всеки. Колко хора могат да виснат с главата надолу от 16 ет. и да монтират външно тяло?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голям проблем!
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-11, 22:04
  2. голям проблем
    От Jepeto във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-07, 22:36
  3. голям проблем с pc-то ми
    От wheeler във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-06, 11:09
  4. АТX проблем-ГОЛЯМ...Помагайте!!
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-04-05, 11:23
  5. проблем !!!!!!!! и то голям
    От flood_master във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 27-08-03, 08:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе