Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 238
Like Tree216Одобрявам

Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #166

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Викинг, от Румъния си купувай само флакони с фреон. Те са хубави. Машините им идват от Украйна и не е ясно кой и как ги е сглобявал. Както повечето лекарства в една популярна верига аптеки.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Да ,имат отделна поточна линия за Румъния .. същите са си машините като навсякъде ... тоя спор го водих преди време за автомобилите .. че у нас новите били по калпави

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #167

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Алекси, лоша дума за Дачия не съм казал. Мисля даже да си взема една.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #168

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Вземи си "Докер", че не ги правят в Румъния. Идват от Мароко!

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #169

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Вземи си "Докер", че не ги правят в Румъния. Идват от Мароко!
    Ти, като хвърлиш бегъл поглед на сглобките на ЦЕЛИЯ Fuckswagen Group, друга песен ще запееш
    rosswen и Rafailiev харесват това.

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #170

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Сигурен съм, че ще стане точно така......когато цъфнат налъмите!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #171

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    За всички "тарикати" които си мислят, че като си вземат нещо по на сметка, са е...ли, дявола във въздуха....Случая за пореден път доказва - икономията е майка на мизерията....
    Г-н Щерев, не е ли по-важно било то при безплатен монтаж (който най-често си е включен в продажната цена) или платен, специалистът който го извършва да има първо себеуважение, после уважение към труда си и най-сетне уважение към клиента и да не си прави тънки сметки кога да е прецизен и кога да пести усилия? Не е ли въпросът принципен и не опира ли до морал и чувство за отговорност? Къде сред тези основополагащи и екзистенциални принципи все се намира кусурът в клиента? Може пак да изтриете кометара ми като спам, той е глас в пустиня и не ще промени тази порочна логика. За прецизност само, ще се позова на чл. 18 от Правилата на форума, тъй като предният път бе пренебрегнат.
    pulsedriverbg, Rafailiev, djoro и 1 други харесват това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #172

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    dvdsub, практиката е показала, че тези които предлагат "безплатни" услуги, нямат "себеуважение, после уважение към труда си и най-сетне уважение към клиента". Мога да Ви дам примери колко искате...Вчера отново се сблъсках с подобно отношение и работа от подобни субекти...
    ivan74, Иван Вълков и ruuni9 харесват това.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #173

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Аз досега не съм видял специалист, който да няма първо себеуважение, после уважение към труда си и най-сетне уважение към клиента. Той никога не си прави тънки сметки кога да е прецизен и кога да пести усилия, защото навсякъде работи по един и същи начин. Проблемът е, че те са рядкост и ще се разреждат още повече по тези територии. Местата им ще продължават да се заемат от баш-майстори.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    gerhar и Genadi80 харесват това.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    2
    #174

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Не съм е чел цялата тема/поради липсата на време/,но такива постове много ми допадат.
    Това е истината няма как да е..е дявол във въздуха.
    Хубаво избираме клима,марка,модел-няма значение.
    Имиии..другото е за района на коя фирма,група да разчитаме за монтажа и поддръжка!
    И в този ред на мисли, я кажете някоя фирма или човек за монтаж в гр.Търговище. Благодаря предварително.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #175

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Здравейте, от както ми напълниха фреон в климатика той топли ( в топлото време ).
    Проблемът обаче е че никога не съм виждал да пада на минимума си, което не знам на какво се дължи.
    Постоянно е в ON/OFF цикли и като развърта перката на външното тяло вдига консумацията до 800 - 1200W, след около 4-5 минути пада на 400 - 450W, така се държи около 4-5 минути и влиза в OFF, който е примерно 1-2 минути :D
    Средната консумация за 1 час е около 460W почти постоянно и това при външни температури между 8-15*С.
    Пробвах да оставя вратата към коридора отворена за да стане малко по-голяма площта, която се отоплява и евентуално да спре с on/off циклите, но тогава температурата в помещението пада прекалено много а той продължава да си прави on/off цикли и съответно и консумацията се вдига а коридора е 6.5кв.м и общо със спалнята идват към 17.5кв.м, които не може да затопли и цикли постоянно on/off при положение, че му е зададена 23*С а в помещението е около 17.5*С.
    Освен това от както ми допълниха фреон и пластмасите започнаха да пукат при всеки ON цикъл пука 1-2 минути и при OFF цикъл пука почти през цялото време и ме буди цяла нощ, защото е доста шумно пукането понякога.
    Всички тези проблеми да не би да са породени от факта, че вътрешното ми тяло е монтирано на 7см от тавана и на 7 от съседната стена?!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #176

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Същата машина съм я виждал след он-оф да вдига до 450-500w макс.След това започва леко да спада и така.Има леки припуквания,но са само при дефрост.Май проблема при теб не е отстранен напълно.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #177

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Същата машина съм я виждал след он-оф да вдига до 450-500w макс.След това започва леко да спада и така.Има леки припуквания,но са само при дефрост.Май проблема при теб не е отстранен напълно.
    Точно това се чудех дали не са ми прецакали нещо компресора защото и на мен ми се вижда нереално да се развърта до 900-1200W и така държи половината ON цикъл a температурата в помещението не е паднала и с 1 десета :D

  16. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #178

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Моя се държи като на bibobore,такива он цикли каквито описваш никога не съм наблюдавал.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,931
    #179

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    Това развъртане над номинал, че даже и близо до максимал, малко ми се струва "не както трябва".
    bibobore одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #180

    Отговор: Голям проблем с нов SRC 25ZS-S

    900-1200w-за половината време през което работи ми се вижда страшно много.Не съм специалист но това не ми се вижда нормално.
    rosswen одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голям проблем!
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-11, 22:04
  2. голям проблем
    От Jepeto във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-07, 22:36
  3. голям проблем с pc-то ми
    От wheeler във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-06, 11:09
  4. АТX проблем-ГОЛЯМ...Помагайте!!
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-04-05, 11:23
  5. проблем !!!!!!!! и то голям
    От flood_master във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 27-08-03, 08:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе