Страница 10 от 25 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 372
Like Tree237Одобрявам

MSZ-AP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #136

    Отговор: MSZ-AP

    Много моля да се придържате към темата. Сметки за ток на жилища не се вписват в нея.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #137
    Цитат Първоначално публикувано от babatam Виж публикацията
    Тъй като съм се насочил към този модел климатик, бих искал да попитам нещо...
    Oтнocнo ĸлaпитe: гoлямaтa ĸлaпa зa вepтиĸaлнo нacoчвaнe, пpoмeня ли си пoзициятa? A xopизoнтaлнитe pъчни ли ca или мoтopизиpaни? Πитaм, зaщoтo мяcтoтo нa ĸлимaтиĸa e в ъгълa, cpeщy нeгo имa ĸoлoнa, ĸoятo cъм избeгнaл чpeз зaвъpтaнe нa xopизoнтaлнитe ĸлaпи, вepтиĸaлнoтo пoлoжeниe e пoчти в нaй-гopнo пoлoжeниe, зa дa нe дyxa нaдoлy, тъй ĸaтo cпим пoчти пoд нeгo...нo cpeщy нeгo пъĸ имa тpeгep, ĸoйтo тpябвa дa избeгнa дa нe cпиpa въздyшния пoтoĸ. И oщe: ĸaтo нacтpиш ĸлaпaтa дa дyxa нaгope, имa ли няĸaĸъв пoлъx нaдoлy? Поздрави Димитър пп: в момента колебанието е между MSZ AP 25 и RAK 25RPD. Утре, понеделник, ще ми дадат цена с монтаж и за Hitachi-то и до края на седмицата трябва да монтират един от двата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от babatam; 02-02-20 в 14:09.

  4. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,298
    #138

    Отговор: MSZ-AP

    Всички клапи си променят позицията и всички са моторизирани.
    На отопление не се усеща духне под клапите. На охлаждане не съм го ползвал още.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #139
    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Всички клапи си променят позицията и всички са моторизирани.
    Със сигурност могат , но имам предвид, когато си настроил на някакво положение клапата, след достигане на температура или размразяване тя променя ли си позицията "самоволно", или си стои в тази позиция, в която е настроена?
    А на охлаждане дали може да се вдигне максимално нагоре /би трябвало, дори по подразбиране да го прави на студено/.
    Поздрави
    Димитър

  6. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,298
    #140

    Отговор: MSZ-AP

    Винаги вдига клапите в максимално горно положение. И при рзмразяване и при достигане на зададената температура (ОФФ)
    Всичко може да правиш с клапите и турбината. Тук нещата са простио "юзърски". Няма своеволия от страна на машината.
    Казваш и "клапи горе", клапите са горе. Казваш и "клапи долу" получаваш клапи долу.
    Искаш да ти духа на 5-та, духа на 5-та до откат.
    Това е. Просто и ясно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    10
    #141

    Отговор: MSZ-AP

    Здравейте, спрял съм се на този модел, но нямам впечатления от него, та собствениците на този модел, бихте ли казали накратко плюсовете и минусите и впечатления от AP-серията, струва ли си парите или да гледам ценовите еквиваленти на другите марки?
    Поздрави

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #142

    Отговор: MSZ-AP

    За да получите адекватни отговори, е нужно да кажете за какво помещение Ви трябва климатизатор.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    10
    #143

    Отговор: MSZ-AP

    Здравейте,
    Става дума за стая около 24 кв. - северно изложение с трикамерна дограма. Досега ползвам само Fujitsu (LMCE/KGTA), но като параметри, цена и дизайн ( най-вече ), много ми допадна Mitsubishi AP 35, за това бих искал да споделят собствениците, някоя друга дума за него и дали е по-добре от посочените Fujitsu-та.
    Поздрави и весели празници

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #144

    MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от xtermal Виж публикацията
    Здравейте,
    Става дума за стая около 24 кв. - северно изложение с трикамерна дограма. Досега ползвам само Fujitsu (LMCE/KGTA), но като параметри, цена и дизайн ( най-вече ), много ми допадна Mitsubishi AP 35, за това бих искал да споделят собствениците, някоя друга дума за него и дали е по-добре от посочените Fujitsu-та.
    Поздрави и весели празници
    Може ли да попитам, какво точно Ви допадна повече в параметрите на AP 35, спрямо тези на цитираните Фуджита?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    10
    #145

    Отговор: MSZ-AP

    Здравейте,
    Допадна ми близките до LMCE параметри, но по-тежко външно тяло и предполагаемо по-високо ниво на комфорт от към шум и работа, и най-вече както бях написал - красивия дизайн.
    Поздрави

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #146

    Отговор: MSZ-AP

    Нито има читави параметри, нито има дизайн...Набедена 12-ка...
    Mega и rosswen харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #147

    Отговор: MSZ-AP

    Аз съм на различно мнение,машината не издиша изобщо и оправдава качеството на МЕ,за мен е правилен избор.
    bobivg, frick, jonny33 и 2 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #148

    MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Аз съм на различно мнение,машината не издиша изобщо и оправдава качеството на МЕ,за мен е правилен избор.
    Днес, съвсем случайно видях, че топ моделът на марката - LN 25 ползва същия компресор като AP25 и 35. Този компресор еднороторен ли е или двойнороторен?


  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #149

    Отговор: MSZ-AP

    Е, чак двойно не, еднороторен е,мисля че 50 и 60 са двойнороторен (АР).
    LN35 също двойно.
    https://translate.googleusercontent....DZQpzn2yGrll6A
    Този пост е редактиран от ccankov73; 18-04-20 в 23:45.
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #150

    MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Е, чак двойно не, еднороторен е,мисля че 50 и 60 са двойнороторен (АР).
    LN35 също двойно.
    https://translate.googleusercontent....DZQpzn2yGrll6A
    В сравнение с FH25 е като детска играчка, но за сметка на това, може да струва почти колкото Уруру. Благодаря за превода, Цанков!
    Христос Воскресе!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 25 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе