Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Nippon ASW H14A4 / EW - съществува ли такъв модел?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    34
    #1

    Nippon ASW H14A4 / EW - съществува ли такъв модел?

    има ли такъв климатик

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #2

    Re:nippon ASW-H14 A4 EW

    Много интересно - Гугъл показва,че само тая бургаска фирма има такъв модел....
    http://www.expertclima.com/index.php...d=58&Itemid=60

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    34
    #3

    Re:nippon ASW-H14 A4 EW

    може би са се объркали с някоя буква

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    1
    #4

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Гугъл показва, че и тук също се намира този модел ...
    http://www.bittel-bg.com/content.php?ln=bg&pid=71

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    9
    #5

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Аз имам лично такъв климатик. Купих си го преди 1 месец в жегата....
    На кашона пише само ASW H 14 EW, а на гаранцията има и А4, което ми обиасниха е останало от старите им модели... нещо за хладилната систем и т.н., както и да е - не ме интересува, само да бачка добре се надиавам, чух че бил ужасно добър(искам да кажа че като система по нищо не отстъпвал на "големите" марки).

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #6

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Цитат Първоначално публикувано от beermaniak
    ...чух че бил ужасно добър(искам да кажа че като система по нищо не отстъпвал на "големите" марки).
    Сигурно...
    Защо се връзвате на приказки на търговци, чиято цел е само да си пробутат стоката?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #7

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    beermaniak, Очакваме още отзиви от теб за модела. Дали топли, замръзва ли, шумен ли е и друго, каквото ти направи впечатление.

    9-ката и 12-ката от към килограми са добре, много по-добре от Midea, която не спира да "подобрява" моделите си, като здраво ги орязва.

    Интересува ни с външен датчик за дефроста ли е или разскрежаването е по време. Има ли вибрации, шумове, бълбукания и прочие?

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #8

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    За мен Нипоните са страхотни . Вече четири години имам един.Жена ми му взима душата,не го държи по-малко от 30 градуса .Топли много,не е замръзвал ....купих го за 500-600 лв. Не знам как са марковите климатици ама този е супер.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    134
    #9

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Супер е казваш. И сигурно имате втори климатик който да охлажда на по ниска темп. от 30*С, защото хората обикновено при такава температура гледат да се охлаждат а не да се топлят? Или по вероятният вариант - настроен на 30* а той държи 20*.
    Я сподели, когато настъпваш педала на колата до дупка и чакаш да вдигне 150 а пък тя заспива на 100, много ли и се радваш и наричаш ли я страхотна? И вярваш ли на автоджамбазина, който ти я е продал?

  12. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #10

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Добро сравнение ,но се съмнявам че ще разбере за какво става въпрос...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    20
    #11

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Аз имам такъв в офиса - конвенционален. Сега кара 4-та зима. Не съм доволен - не че съм имал технически проблеми с него, но при отрицателните температури няма ефективност.От 0 до 10 градуса и супер.Офисът ми е 15 м2 с 3 външни стени и таван който се ползва за тераса отгоре . Работи непрекъсната вече 4 дни ,но температурата на 1 метър от пода не надвишава 17 градуса.
    Тази година си купих 2 Crown-а -конвенционални. Единият е 18-ска и го ползвам за хола /35м2/в еднофамилна къща. Ето тези дни при твърдо отрицателни температури работи прекрасно.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    10
    #12

    Re:Nippon ASW-H14 A4 EW - съществува ли такъв модел?

    Хейли, няма как да имаш такъв Nippon от 4 години Биттел ги вкарват от 1година и половина...
    Подобен модел от AUX може да имаш, но точно този не
    Относно рекламката на Crowna бих казал евала ... от Зора ще черпят
    Между другото Crown може да е от същия завод от където е и Nippon, Elit, NEO или Sang

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    20
    #13

    Re:Nippon ASW H14A4 / EW - съществува ли такъв модел?

    IknoW ,
    Преди малко го прочетох -Нипон ASW-14Η и сега кара 4- та зима.Купен е от "БОМИ" и заставам зад поста си. Да ти копна снимка ако имаш съмнение?

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #14

    Re:Nippon ASW H14A4 / EW - съществува ли такъв модел?

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    beermaniak, Очакваме още отзиви от теб за модела. Дали топли, замръзва ли, шумен ли е и друго, каквото ти направи впечатление.

    9-ката и 12-ката от към килограми са добре, много по-добре от Midea, която не спира да "подобрява" моделите си, като здраво ги орязва.

    Интересува ни с външен датчик за дефроста ли е или разскрежаването е по време. Има ли вибрации, шумове, бълбукания и прочие?
    аз също мисля че форума е място за споделяне на достоверна информация защото търговеца си е търговец(да са живи и здрави) но накрая друг сърба попарата.Така или иначе евтините марки ги е имало има ги и ще ги има.Колкото и да ги отричаме.Това не зависи от нас.Според мен трябва да си помагаме а не да се нападаме.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    10
    #15

    Re:Nippon ASW H14A4 / EW - съществува ли такъв модел?

    Цитат Първоначално публикувано от Хейли
    IknoW ,
    Преди малко го прочетох -Нипон ASW-14Η и сега кара 4- та зима.Купен е от "БОМИ" и заставам зад поста си. Да ти копна снимка ако имаш съмнение?
    Нямам съмнение, че имаш този модел ... Но по принцип тази 14-ка е различна от 14 EW, и работеше мн. добре.За модела, който имаш не би било проблем да стопли тези 15м2. Я викни някои да го изчисти да не се мъчиш... че онзи ден един клиент звъня няколко пъти, че една Midea не топли a той 2 години не чистил нищо. Може и някои термодатчик да ти се е прецакал... ( имаш ги 2 на вътрешното тяло )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Има ли такъв модел F28MTEV PLASMA STREAMER ???
    От logimaster във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 19-11-12, 23:36
  2. Има ли такъв модел: SHARP-AY/AE-XP-12JK ?
    От sombrero във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 11
    Последно: 31-05-11, 20:52
  3. Daikin ATXS25DAVMB - има ли такъв модел?
    От kristi77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 22-08-08, 11:46
  4. Съществува ли качествен rip на Епизод2?
    От rozovata pantera във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 04-07-02, 13:37
  5. Съществува ли такова устройство...
    От Stealth във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 21-06-02, 22:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе