Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 127
Like Tree26Одобрявам

Osaka - търся съвети и мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #16

    Re: помощ за мнение за osaka

    andonis, какво стана, монтираха ли? Впечатления?
    Да не си останем само с питането ти и повече да не те видим

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #17

    Re: помощ за мнение за osaka

    С тия конверторни машини човек неможе да излезе на глава ... за 950 лв с монтажа каквато и 24 ка да му сложат все е в кереча

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    40
    #18

    Re: помощ за мнение за osaka

    ДРУГАРИ,многи ви моля дайте ми адрес,сайт на тази световно известна марка ОСАКА.Колкото пъти съм търсил ми излиза град в Япония нямащ нищо общо с клим.ОСАКА.С шегите настрани аз съм също за ОСАКА да се забрани като техника със закон.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    194
    #19

    Re: помощ за мнение за osaka

    zarzalai нямаш проблем отиваш до Бургас и си готов....

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #20

    Re: помощ за мнение за osaka

    заповядай

    http://www.osaka.bg/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #21

    Re: помощ за мнение за osaka

    Абе хора, спрете се малко бе... калпави били, в бараки се сглобявали, боклуци и тн...
    Пък аз ви казвам, че поне 50% от климите в нашия град са ОСАКА!!! Работят и това е. Сестра ми след три год. екслпоотация
    на "калпав" "Осака" 22-ка, си купиха още един 18-ка (или 17-ка не знам точно) Никакви проблеми, ни зиме ни лете. Няма замръзване, няма поливане с топла вода и други такива глупости. Е вярно е, че COP-а е около 3, но са абсолютно безпроблемни и двата. Нямат допълнителен нагревател и двата.
    ПП С това не искам да правя реклама, но май някои хора само плюят без да имат преки наблюдения, а това дразни!

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #22

    Re: помощ за мнение за osaka

    А бе друго си е да се набуташ с няколко хилки за климатик и след това да разбереш, че и 2-3 пъти по-евтин върши същата работа....а пък и ако имаш "късмета" да се повреди нещо - е тогава тръпката си е неповторима.....

    Аз с мойта "скапана" Осака 12-ка инв. вече 5 зима отоплявам 30-37кв.м и не съм виждал и грам лед по нея, нито пък ме е оставяла и в най-големите студове. А сметаката за ток - - публикувал съм я в друга тема!
    Единствения проблем който беше се появил беше от неправилен монтаж (това може да се случи на всякакъв климатик) и след отстраняването му климатика си бачка перфектно.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    40
    #23

    Re: помощ за мнение за osaka

    Приятели, нямам впредвид ОСАКА.БГ ит.нт.,дайте ми ако имате евентуално сайт на завода производител,а не такива бг,ала бала.ОСАКА.бургас.бг всички ги знаем,легенди се носят из цяла Европа за тях и сервизното им обслужване.А пък онзи ревностен превърженик по горе на това бургаско недуразумение ОСАКА,мога да му кажа,че в тяхния град всеки втори климатик може да е ОСАКА,след като имат един магазин за такава техника, максимум два,какво да види човека,той не е виновен.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #24

    Re: помощ за мнение за osaka

    Пробвай тук - може да познаеш нещо

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #25

    Re: помощ за мнение за osaka

    Вече май не са AUX. Преди години съм 100% сигурен, че осаките бяха АУКС, но май не са.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #26

    Re: помощ за мнение за osaka

    Доста от SBP моделите са Hisense - http://www.hisense.com/en/index.jsp. Имам наблюдения върху няколко и са доста добри за цената си.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    194
    #27

    Re: помощ за мнение за osaka

    zarzalai че ти не разбра ли че таков животно нема какъв азвод производител??Това си е ОЕМ сглобяване и това е...пък ако не вряваш търси си завод-"приозводител"

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #28

    Re: помощ за мнение за osaka

    Цитат Първоначално публикувано от zarzalai
    Приятели, нямам впредвид ОСАКА.БГ ит.нт.,дайте ми ако имате евентуално сайт на завода производител,а не такива бг,ала бала.ОСАКА.бургас.бг всички ги знаем,легенди се носят из цяла Европа за тях и сервизното им обслужване.А пък онзи ревностен превърженик по горе на това бургаско недуразумение ОСАКА,мога да му кажа,че в тяхния град всеки втори климатик може да е ОСАКА,след като имат един магазин за такава техника, максимум два,какво да види човека,той не е виновен.
    Приятелю, в нашия град има няколко магазина за бяла техника, а също така и Техномаркет, но не е там въпроса.
    Никой не рекламирам и не оплювам на база приказки от типа "на зет ми зълвата, чула от една жена..."

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #29

    Re: помощ за мнение за osaka

    тогава аз да ги оплюя от собствен опит. имах прозоречен модел 12ка осака, в китайската книжка пишеше, че работи до -7 *, в българската - до +5 градуса, и като паднеше под 4-5* климатика вече не духаше топло. за шума няма да говоря. проблеми не е правил, но не е и експлоатиран повече от няколко месеца.

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #30

    Re: помощ за мнение за osaka

    Е, то прозоречните модели в общи линии са си така, имат си конструктивни ограничения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. wifi usb adapter мнения и съвети
    От deadlybeast във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-12-10, 19:29
  3. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 19:49
  4. Ползвате ли GPS? Мнения, съвети, препоръки.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 31-10-06, 17:24
  5. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе