Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Panasonic CS/CU-E12DKE - компресора изпуши

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #1

    Panasonic CS/CU-E12DKE - компресора изпуши

    Здравейте. Имам един въпрос имам 3бр. от горепосочения климатик, които са от Турската афера! Гаранцията от 2 г. изтече и единия изпуши - компресора ... Най гадното в случая че мен не съм правил профилактика през тези 2 години ... а гаранцията на компресора е 5г. /ако съм правил "профилактика" разбира се/. Възможно ли е да се направи нещо или да пия една "студена" вода ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #2

    Re: Климатик Е12DKE

    Пробвай се

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #3

    Re: Климатик Е12DKE

    едва ли ще мине номера освен ако този който го е монтирал е твой човек или имаш познат от K&K

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4

    Re: Климатик Е12DKE

    Незнам с тези компресори които ги слагат K&K читави ли са , и как им е качеството на ремонта .Moже ли да се каже че след такъв ремонт ще работи климатика по същият начин както е работил.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #5

    Re: Климатик Е12DKE

    ако въпросната "профилактика" не ти е спомената черно на бяло като условие в гаранционната карта ( за което съм 99% сигурен ) направо уведомявай КЗП и климатика ще ти го ремонтират

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #6

    Re: Климатик Е12DKE

    във всички карти на КиК е поменато,но си зависи от монтажната фирма

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #7

    Re: Климатик Е12DKE

    като продавач и монтажник на климатици от доста години насам не съм виждал карта без да е опоменато това нещо.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re: Климатик Е12DKE

    При МХИ не е упоменато, но имайки предвид цената те трябва и баница да ми носят ако решат да идват за профилактика.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #9

    Re: Климатик Е12DKE

    ми незнам аз МХИ го взимам от Роял там си е опоменато.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #10

    Re: Климатик Е12DKE

    Цитат Първоначално публикувано от T.Spasov
    Здравейте. Имам един въпрос имам 3бр. от горепосочения климатик, които са от Турската афера! Гаранцията от 2 г. изтече и единия изпуши - компресора ... Най гадното в случая че мен не съм правил профилактика през тези 2 години ... а гаранцията на компресора е 5г. /ако съм правил "профилактика" разбира се/. Възможно ли е да се направи нещо или да пия една "студена" вода ?
    Избери си някоя от упоменатите фирми от гаранционната карта, които са оторизирани от КиК за монтажи.
    Ще обясниш /на уше/ на някой шеф на монтажна група че си сгафил с профилактиките, защото не си чел гаранцията и срещу скромната сума от около 100 лева /2 профилактики+глоба/на климатик ще ти подпишат и подпечатат гаранционните карти.
    От КиК ще ти сменят компресора абсолютно безплатно, стига да им се достави външното тяло от монтажна фирма и да носи копие от гаранционна карта с подписи и печати за съответните дати в графата "профилактики".
    Може и фактурата за закупуването да ти поискат.
    Пробвай се, ако първите не искат, има и други.
    Все някой ще лапне парите , пък и не са правили профилактиките

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #11

    Re: Климатик Е12DKE

    тука не знам в каква връзка се споменава К&К човека не е написал да ги е купил от там климатиците .. аз имам 3 клими единия е Панасоник но не е от К&К ,никъде не е упоменато в гаранционните им условия някаква профилактика ,не съм се обаждал не са ме и търсили ...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #12

    Re: Климатик Е12DKE

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    тука не знам в каква връзка се споменава К&К човека не е написал да ги е купил от там климатиците .. аз имам 3 клими единия е Панасоник но не е от К&К ,никъде не е упоменато в гаранционните им условия някаква профилактика ,не съм се обаждал не са ме и търсили ...
    Ами те са официалния вносител, най-вероятно е купен от там.
    Те продават наааай-много, повярвай ми

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #13

    Re: Климатик Е12DKE

    Ми да, и комшията го купи от малка фирмичка, пък сервиза се оказа в К&К, макар че уж малката фирмичка поемала гаранция и квото там...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #14

    Re: Климатик Е12DKE

    тя винаги фирмата която го монтира си поема гаранцията въпроса е че вносителя дава частите.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #15

    Re: Климатик Е12DKE

    Цитат Първоначално публикувано от T.Spasov
    Здравейте. Имам един въпрос имам 3бр. от горепосочения климатик, които са от Турската афера! Гаранцията от 2 г. изтече и единия изпуши - компресора ... Най гадното в случая че мен не съм правил профилактика през тези 2 години ... а гаранцията на компресора е 5г. /ако съм правил "профилактика" разбира се/. Възможно ли е да се направи нещо или да пия една "студена" вода ?
    Значи-няма Турска афера,вервай ми!!!!
    Ако си от София иди до централния севиз и потърси Юли....От там нататък се разбирате двамата.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-E12DKE - въпрос към специалисти!
    От radoo във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 52
    Последно: 21-02-12, 23:25
  2. Въпрос,относно Panasonic CS/CU-E12DKE!
    От MatZo във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 6
    Последно: 31-10-11, 17:53
  3. Panasonic CS/CU-E12DKE - не иска да се саморазмразява
    От T.Spasov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 08-02-10, 12:57
  4. И моя Panasonic CS/CU-E12DKE спря да топли
    От MikiOne във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 40
    Последно: 13-01-10, 09:48
  5. Panasonic CS/CU-E12DKE - не духа топло
    От koshera във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 74
    Последно: 16-07-09, 00:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе