Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #16

    Re:Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)

    Цитат Първоначално публикувано от chachoto
    Когато имаш добра изолация става точно така. Все пак 48 см. тухла 5 см вън и 5 см. вътре изолация държи топлото да не бяга
    Едната ми стая е към булевард и там съм сложил две дограми ПВЦ една зад друга
    Явно живеем в идентични постройки. Моят зид също е 50см печена тухла, а таваните са ми на 3,09, само в едната стая сложих картон и стана 3,03. Топлозагубите действително са много малки. Аз обаче не съм слагал външна изолация, само на места на външните стени има също картон. Явно постройката в която живееш е строена или в края на 19ти или в началото на 20ти век, когато са правени подобни изпълнения и си или на 1ви или на 2ри етаж, за да имаш тая дебелина на стените, защото при тоя тип строителство носещи са точно стените

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Re:Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)

    Аз също съм с 48 см зидове /къща/ и имам външна изолация 8 и 10 см, в зависимост от разположението на стената.Само на едната стена в стаята на малкия имам вътрешна - каширана вата и дървена ламперия, поради невъзможност за сложа отвън.Направена е перфектно, понеже сам си я правих .Зиме и лете нямам никакви проблеми.Топлозагубите са много ниски и машините ми работят идеално и при -20 градуса.През лятото е хладно дори и в големите жеги, много рядко се налага да пускам на охлаждане и то за кратко време.Затова и избрах ТОШКО и ДЖЕНЕРАЛА, заради ниския минимум.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #18

    Re:Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)

    chachoto аз на твое място бих се отоплявал само с вино и секс при тези изолации

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #19

    Re:Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)



    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    chachoto аз на твое място бих се отоплявал само с вино и секс при тези изолации
    Алекси климатика работи 24/7/12месеца в годината.Виното от прекалено топлене с него има странични ефекти, но и свършва...А иначе ти завиждам за с___са, доста издръжлив трябва да е компресора/инструмента за да дава "жега" 24/7/12 и да няма износване/протриване или трябва да внимаваш със "загубата на фреон" че трябва време за зареждане...

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #20

    Re:Мнения за Panasonic (CS-229XB, CS-289XB и CS-409XB)

    Цитат Първоначално публикувано от justify


    Алекси климатика работи 24/7/12месеца в годината.Виното от прекалено топлене с него има странични ефекти, но и свършва...А иначе ти завиждам за с___са, доста издръжлив трябва да е компресора/инструмента за да дава "жега" 27/7/12 и да няма износване/протриване или трябва да внимаваш със "загубата на фреон" че трябва време за зареждане...


    Скъсах се от смях.Чудесно чувство за хумор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мнения за PANASONIC CS/CU-UE12JKE
    От sashomasho във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 12
    Последно: 18-10-12, 21:42
  2. PANASONIC CS-229XB - какъв UPS да си взема за него?
    От Divoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 6
    Последно: 11-10-10, 13:39
  3. Panasonic CS/CU-UE9JKE - мнения
    От vladisslav във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 17
    Последно: 27-08-10, 17:54
  4. Panasonic CS/CU-UW12GKE - мнения
    От conrad във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 24
    Последно: 07-09-08, 20:49
  5. Panasonic CS/CU-XE12DKE - мнения
    От gdavidkov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 17
    Последно: 07-12-05, 20:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе