Страница 1 от 22 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 316
Like Tree1Одобрявам

Нов Panasonic 2012

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #1

    Нов Panasonic 2012

    Дойде наследника на E-MKE серията. Новата серия ще е с разширение NKE, освен всичко, което има E-MKE-то е оборудван със сензор за светлина (за още повече икономия на консумираната енергия), както и управление на клапите във вертикално и хоризонтално положение. Подробности - утре

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #2

    Re:Нов Panasonic 2012

    Каталог имали снимки?

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #3

    Re:Нов Panasonic 2012

    ... Това нещо като загасяш лампата и умираш от студ ли е?

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #4

    Re:Нов Panasonic 2012

    подробности утре, моля, но не вярвам като гасиш лампите и да ти става студено

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #5

    Re:Нов Panasonic 2012

    Може като изгасиш лампата и на климатика да му се изправя кривата тръба на четирипътния вентил.... и само си представете какви екстри...

  7. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #6

    Re:Нов Panasonic 2012

    Колега незнам защо така имаш прекалено негативно отношение кам тази марка или е на лична основа спрямо някои незнам

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    102
    #7

    Re:Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от cooler
    Може като изгасиш лампата и на климатика да му се изправя кривата тръба на четирипътния вентил.... и само си представете какви екстри...
    Колегата просто е зевзек. angel
    И всъщност ако се изправи кривата тръба на четирипътния си е наистина екстра, защото се намалява хидравличното съпротивление.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #8

    Re:Нов Panasonic 2012

    Абсолютно си прав Сево само дето ако се изправи, външните тела климатиците ще придобият форма на шпек както и да е сигурен съм че панасоник ще застанат крачка напред по отношение на екстрите каквото и да са измислили.....

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #9

    Re:Нов Panasonic 2012

    Понеже Cooler смени отбора, а аз досега се въздържах от коментари за неговата марка, от която взима заплата -LG, ще кажа че днес загубих 1/2 ден за да разбера поредната тъпотия на LG прехвалено мулти FM19 с бъгнал се външен датчик след около година работа. Там май успеваемостта в появата на дефекти е около 70% (поне по мое скромно мнение, а аз имам наблюдение) Така че нека първо да оправят датчиците и след това да минат на тръбите)) Иначе по темата - дойдоха днес много късно и не мога да кажа нищо конкретно

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #10

    Re:Нов Panasonic 2012

    И пет отбора да смени охладителя си е завършен специалист като не може да се отрече, че тези, които са участвали в изграждането му като охладител са оставили трайна следа в неговото ДНК, защото той тези датчици на ЛГ ги оправя с поглед, а тръбите ги огъва с неговите здрави ръчички.
    turboie - не се вързвай на охладителя, той просто се майтапи, но ако искаш да го ядосаш вземи си сложи едно ЛГ, прецакай го тайно и почни да плюеш марката като изпращаш снимки на ледени блокове по външното тяло и т.н.

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #11

    Re:Нов Panasonic 2012

    http://funnatic.es/uploads/documents/1329302086.pdf новите неща за 12-та. ще кача 1 градус ако в стаята пече слънце , на охлаждане на отопление не се знае.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #12

    Re:Нов Panasonic 2012

    Има понижаване на мощността от 6,7 на 6 кв. на 12-та при пик а при номинал от 4,4 на 4 кв и от там идва малко по високия коп.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #13

    Re:Нов Panasonic 2012

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    Понеже Cooler смени отбора, а аз досега се въздържах от коментари за неговата марка, от която взима заплата -LG, ще кажа че днес загубих 1/2 ден за да разбера поредната тъпотия на LG прехвалено мулти FM19 с бъгнал се външен датчик след около година работа. Там май успеваемостта в появата на дефекти е около 70% (поне по мое скромно мнение, а аз имам наблюдение) Така че нека първо да оправят датчиците и след това да минат на тръбите)) Иначе по темата - дойдоха днес много късно и не мога да кажа нищо конкретно
    Не само аз съм сменил отбора през годините но докато аз запазих уважение към Панасоник и техните продукти (моля за извинение ако е шегата ми за правата тръба е засегнала някой), голямата уста не прощава на марката която до скоро внасяше и хвалеше. Колкото до проблемите то пълно щастие няма при едни са компресори при други датчици при трети платки и т.н. масовата тенденция е към консумативност и поевтиняване така че това е само началото и важи за всички марки без изключение!

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #14

    Re:Нов Panasonic 2012

    голямата уста е честен комсомолец и се изказва конструктивно...

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #15

    Re:Нов Panasonic 2012

    Cooler,ти да не учиш задочно за адвокат? ) Мнооого добре извърташ нещата. Да, аз внасях LG и бях доволен от бизнеса. Но когато нещата се промениха, познай кой пръв ми обърна гръб?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 22 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-E12NKE-3 Econavi 2012 или Mitsubishi Electric MSZ-GE35VA
    От ilpe във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 19
    Последно: 13-01-13, 19:19
  2. Daikin FTXS25K и Panasonic CS/CU-E09NKE-3 -Econavi 2012 кой от двата?
    От IFF във форум Климатици Daikin
    Отговори: 24
    Последно: 09-11-12, 18:46
  3. Абитуриенти 2012
    От hristoslav2 във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 29-05-12, 15:15
  4. CES 2012
    От ivodivo във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 12-01-12, 19:26
  5. Евро 2012
    От travelerbg във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 18-10-11, 12:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе