Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 80

Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #31

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Данчомен по-добре ако не сте доволен говорете с тях за смяната на този климатик с мицубиши хеви, шарп, фуджицу или тошиба.

    Рекламацията е последно средство.

    Преди да избирате преди това попитайте във форума какво е подходящо за вашето помещение и прочетете https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%B8%D0%BA.html , защото в противен случай отнов може да сте

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #32

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Аз вече грешката съм я осъзнал.Въпроса е как да се излезе от съответно създадената ситуация ако не съм доволен от работата на климатика и ........като цяло той не може да изпълнява възложените му задачи.Какви са ми вариантите при положение че не стигнем до консенсус с фирмата.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #33

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    ти им предложи да го сменят с някакъв друг с доплащане от твоя страна .. ако не се съгласят вероятно ще пиеш една студена вода ,понеже машинката си работи това не е модел за отопление дават го да работи до -5 и той ще работи до толкова нямаш причина да го рекламираш ..

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #34

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Колега ти чете ли темата отначало? Бях споменал,че при + -ви темп. навън климатика не може да достигне зададените му стойности (давам 28 и той едвам достига 23 и почва да духа хладно) - СЯКАШ ИМАМ ПРИЧИНА ДА ГО РЕКЛАМИРАМ или поне така си мисля

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #35

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    четох ти темата ,проблема е че ти не си чел достатъчно .. климатика работи ли ? работи ..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #36

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Е, незнаех че така се разсъждава в подобни ситуаций. все пак благодаря за компетентното ти мнение. То все едно да си купиш сешоар и -той си работи, ама духа студено, пък ти си суши косата- - ВСЕ ПАК РАБОТИ ,НАЛИ? Евала брат

  8.  
     
  9. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #37

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    danchoman, напълно осъзнавам неприятната ситуация, в която си в момента, но ако наистина горе при климатика температурата е 27 градуса, то тогава проблем с машината няма.Друг въпрос е колко ще те топли зимата, но това сега не го коментираме.
    Пробвай наистина с варианта на по-силна степен на вентилация и това е.
    Казваш, че сутрин като го пуснеш и работи добре.Ами ако не е работил цяла нощ, тогава стаята ти е изстинала порядъчно и дори и горе при датчика на климатика е охладен въздуха.И затова и климатика работи добре.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #38

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Това вече звучи логично наистина. но човека от магазина ми каза че температурата в стаята се мери на нивото очите долу горе.Горе високо при климатика винаги ще е по-топло. не би ли било логично при климатика когато стане 30 да спре с топлината при зададени 27. в смисъл да има някакъв толеранс

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #39

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Цитат Първоначално публикувано от danchoman Виж публикацията
    Това вече звучи логично наистина. но човека от магазина ми каза че температурата в стаята се мери на нивото очите долу горе.Горе високо при климатика винаги ще е по-топло. не би ли било логично при климатика когато стане 30 да спре с топлината при зададени 27. в смисъл да има някакъв толеранс
    Ми хайде сега, бегом при него - да ти каже на каква температура трябва да го държиш, за да ти е топло в стаята.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #40

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX


  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #41

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Днес същата работа все едно Данчоман идва при мен в магазина да пита за тоя панасоник дето е на промоция за 1059лв същите симптоми. Изпратих го да се оплаква където си го е взел.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #42

    Re: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Колко градуса вади от клапата и колко консумира това трябва да се измери първо? Този климатик все пак е инверторен и когато е близо до зададената температура намля оборотите на компресора и не издухва топля струя като конвенционален. Има доста хора с китайски Панасоници и ако са оразмерени или по точно преоразмерени си топлят.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #43

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Странно защо в сайта на техно...с няма информация за работната температура. До кога ще заблуждават хората?

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #44

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    ... До кога ще заблуждават хората?
    Докато хората си умират да бъдат метнати. Има вериги където се налагат глоби ако клиента излезне без да купи. Продава се с цената на всичко.

  18. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #45

    Отговор: Проблемче с Panasonic CS-RENKX/CU-RE12NKX

    Обаче Панасоник си е марка. Ако не друго, поне ще накара съседите им с Осака и Мидеа да им завиждат. Много знаят те колко топли вътре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблемче
    От homeoflove във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 24-01-07, 19:04
  2. DVD Regions проблемче
    От IBANEZ_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-05, 14:39
  3. Проблемче с XP
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 01-09-04, 10:09
  4. проблемче
    От lamerko_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 17-06-03, 13:51
  5. Проблемче !!!
    От Vova във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 29-04-03, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе