Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 119 от общо 119

LG S12AT - със златно покритие

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #106

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Димитре...какви реклами бе човек- имам и Дайкин и Беко (разбирай LG ) и какво мислиш е сравнението между двете марки...?Да - нека да е реклама - щом така ти харесва.
    Жив да си RKK, че ме светна. Аз си мислех че карам OPEL, а то било BUICK. Трай си само да не надушат данъчните ....
    Между другото къде каза че са произведени твите Дайкинчета

    А сега малко цитати от нета...
    Това споразумение на Daikin с Gree засяга само стандартните инверторни климатици, докато за високо технологичните модели инверторни климатици Daikin има сключено дългосрочно споразумение с климатици Panasonic.
    По материали на JARN
    За да оптимизира работата си и разходите по доставката на компреспри. Daikin решава да създаде завод за компресори, и в Чешката република, в Бърно.
    Следвайки твоята логика това означава, че аз си имам високотехнологичен климатик, защото в търбуха на моето LG се мъдри компресор Panasonik, а ти се обзавел някакви чешки климатици.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #107

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Прочети малко повече за завода на Дайкин в Чехия, за да не се излагаш и за напред.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #108

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Искам да похваля моят Лъчко /LG S-12AT/. Държи се перфектно. Тази сутрин видях че температурата е била -10 градуса, а той си е мъркал като котенце цяла нощ.

  5. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #109

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Кой знае какви баири е изкачвал . Но да ти е жив и здрав че що реване ще има .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #110

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Di_mitar
    Искам да похваля моят Лъчко /LG S-12AT/. Държи се перфектно. Тази сутрин видях че температурата е била -10 градуса, а той си е мъркал като котенце цяла нощ.
    Де и повечето LG-ита да ''мъркаха'' така... по скоро е неприятно ръмжене
    Иначе само да те радва машинката и много безаварийни часове работа

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #111

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Благодаря TITAN!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2
    #112

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Di_mitar
    Грешно съм се изразил. Вентилатора е в автоматичен режим, а климатика е в режим отопление.
    За съжеление няма автоматичен режим на вентилатора обаче - има само 3 степени и режим хаос който в общи линии не прави нищо смислено... а в режим отопление не се саморазмразява външното тяло по мои наблюдения - само работи на макс мощност и дори не си прави труда да изключи при достигане на зададената температура .. можеби само намаля мощноста?!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #113

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от smdbg
    За съжеление няма автоматичен режим на вентилатора обаче - има само 3 степени и режим хаос който в общи линии не прави нищо смислено... а в режим отопление не се саморазмразява външното тяло по мои наблюдения - само работи на макс мощност и дори не си прави труда да изключи при достигане на зададената температура .. можеби само намаля мощноста?!
    Предполагам, че режим ХАОС е автоматичен режим на вентилатора. При мен държи 1-2 градуса над зададената температура, но може и да е от местоположението на термометъра. Трябва да се размразява - аз поне не съм виждал питата обледена. Обикновенно сутрин се чува един звук като от "изпразване", а някой го наричат "оргазъм". Това е когато климатика обръща фреона и наподобява звука на изтичащ газ - като от балон например. Това е при мен.
    За сега съм доволен.
    Искам да споделя, че си купих някакво учредче, което засича моментна консумация и т.н., а може да му се зададе и тарифа за киловат. Задаох 18 ст на киловат и до 14 дек отоплението на две стаи ми излезе 10 кинта. /нощната е по-малко от 18 ст./
    Любопитно ми е как стоят тези пари спрямо потреблението на други климатици? Ако някой има наблюдения да ги сподели

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #114

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    до 14 декември... а от кога е засечено? Колко дни/часове?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #115

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    от 7ми декември вечерта до 14 дек вечерта - приблизително 7х24 часа
    Дневна темп -22 градуса /до около 23ч/; нощна темп -19 градуса /от 23 до 7 часа сутринта/

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2
    #116

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Di_mitar
    Любопитно ми е как стоят тези пари спрямо потреблението на други климатици? Ако някой има наблюдения да ги сподели
    Няма как да разбереш колко ще консумират други модели защото консумацията не зависи толкова от модела колкото от големината на помещението - при мен този модел харчи около 20kwh дневна и 8kwh часа нощна на 24 часа ( 140лв. на месец) за помещение от 48кв.м , като много трудно качва над 22С . Tова е когато температурите навън са под 0C. В общи линии неможе да достигне нормална стайна температура (25) . П.С а режима хаос не е ауто колкото и да е жалко този климатик няма ауто...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #117

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от smdbg
    За съжеление няма автоматичен режим на вентилатора обаче - има само 3 степени и режим хаос който в общи линии не прави нищо смислено... а в режим отопление не се саморазмразява външното тяло по мои наблюдения - само работи на макс мощност и дори не си прави труда да изключи при достигане на зададената температура .. можеби само намаля мощноста?!
    Абсолютно! Това не е автоматична функция / много жалко / а просто наподобява '' Nature breeze '' или по-скоро се опитва да го направи - променя от ниска степен на средна после на висока после на ниска и така ги редува. Това го пише в обяснениято на функцията '' chaus '' в ръководството за ползване.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #118

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Имам леко заскрежаване( само побеляване) по радиатора на външното тяло, та въпроса ми е трябва ли да обърна режима на охлаждане за няколко минути да се стопи или сам ще се справи(разбира се това стана от няколкодневните тежки мъгли), или да мина на Chaos- сега съм вентилатор на средна степен.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #119

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от vyrhara
    Имам леко заскрежаване( само побеляване) по радиатора на външното тяло, та въпроса ми е трябва ли да обърна режима на охлаждане за няколко минути да се стопи или сам ще се справи(разбира се това стана от няколкодневните тежки мъгли), или да мина на Chaos- сега съм вентилатор на средна степен.
    Не го пипай.Той сам трябва да "се оправя".Това му е заводски заложено/програмирано...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Подобни теми

  1. 3G покритие Vivacom ?
    От nikolin във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-12, 20:45
  2. Скара. Метална или с тефлоново покритие?
    От kanchev във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 13-10-11, 16:18
  3. LG S12AT - теч на вода от вътрешното тяло
    От Mitko111 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 20-08-10, 17:16
  4. Крушка миньонка сребърно покритие
    От Relute във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-09, 10:23
  5. Избор на дървен профил с алуминиево покритие
    От sabuke във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 7
    Последно: 04-08-08, 10:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе