Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 72

LG-не топли и изключва компресора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #31

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от fishev
    И двата климатика са монтирани от нас тази година февруари и март
    А така г-н Фишев и после пак ме убеждавай че LG са много добри климатици.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #32

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Колега сега си докара гнева на дежурните (платени) защитници на марката във форума.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #33

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    За мен ЛГ и Самсунг са един дол дренки климите им виж телефоните им май са върха сега.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #34

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    А така г-н Фишев и после пак ме убеждавай че LG са много добри климатици.
    Този човек десет дни изпитва някакви трудности да проведе един най-обикновен телефонен разговор. Изглежда има някаква вътрешна борба вътре в него и проблема изобщо не е в самия климатик.

    Необходимия сензор и ремонтната група може да се изпрати в рамките на ден два, но все пак там е работила друга фирма и би било проява на лошо отношение към колегите.

    В края на краищата има телефон и LG може да прецени, кое е най-добре. Засега обаче няма обаждане на този телефон.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #35

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    ... Всъщност един път да се съглася с dkolov. Защо още не сте позвънили на този телефон? Или има нещо недоизказано във форума?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #36

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Колега сега си докара гнева на дежурните (платени) защитници на марката във форума.
    Хич не ми пука,аз изказвам само моето мнение а то е че има пет марки климатици на БГ пазара и всичко останало е пълнеж а марките сервизирани от К и К , БГ-сервиз и Роял определено не са в класацията на климатиците(мое мнение).

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #37

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Да ама на твоя сайт стоят евтините климатици на TOSHIBA, които общо взето не са едни от най-добрите. Има и климатици на MITSUBISHI от преди поне три години, и климатици MIDEA дето хората ги купуват само да "обърнат въздуха". Мисля, че като за начало е добре да си оправиш сайта пък след това ще споделяш какви са били най-добрите марки.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #38

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от dkolov
    Този човек десет дни изпитва някакви трудности да проведе един най-обикновен телефонен разговор. Изглежда има някаква вътрешна борба вътре в него и проблема изобщо не е в самия климатик.

    Необходимия сензор и ремонтната група може да се изпрати в рамките на ден два, но все пак там е работила друга фирма и би било проява на лошо отношение към колегите.

    В края на краищата има телефон и LG може да прецени, кое е най-добре. Засега обаче няма обаждане на този телефон.

    Извинявай, d.kolov -пренебрегнах този номер като мислех, че като се обаждам директно до посочените сервизни номера в Плевен и София ще се отреагира по-бързо(а обажданията са около 10-тина за двата града) но оттам само обащават, насочват дати но така и не идва някой с оправданието, че били мн. заети. Последно от Плевен ми фиксираха посещение за 2 ноември (сряда).
    Днес се обадих на 070015454 но линиите са затворени .Работят от пон. до петък .Понеделник сутринта веднага се обаждам.


  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #39

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Значи клиентите да стискат палци климатика им да не се развали в петък вечер.

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #40

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от krasi80

    Извинявай, d.kolov -пренебрегнах този номер като мислех, че като се обаждам директно до посочените сервизни номера в Плевен и София ще се отреагира по-бързо(а обажданията са около 10-тина за двата града) но оттам само обащават, насочват дати но така и не идва някой с оправданието, че били мн. заети. Последно от Плевен ми фиксираха посещение за 2 ноември (сряда).
    Днес се обадих на 070015454 но линиите са затворени .Работят от пон. до петък .Понеделник сутринта веднага се обаждам.

    Да пишеш за резултата/развръзката на твоя случай.Че една позната се е засилила към климатици LG...

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #41

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Ако ми бяхте клиент да сте забравили че има проблем с климатика, но решението е ваше да пазарувате в маркетите.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #42

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    А така г-н Фишев и после пак ме убеждавай че LG са много добри климатици.
    Искрене при монтирани до момента над 70бр 9 ки и 12 ки имам дефектирали числом и словом 3(три ) броя Двата за датчици и един с пропуск до компресора лятото Това като брои е нищо поне според мен Мина една зима вече и пак повтарям че няма оплаквания за нетоплещи и да харчат много [quote lavsho а марките сервизирани от К и К , БГ-сервиз и Роял определено не са в класацията на климатиците(мое мнение).
    [/quote] Това е много силно изказване без реални доказателства Май забрави хайерите които Ви хранеха няколко години Или дай да си пишем щото трябва да плюваме сервизите и магзините Що не напишеш нещо за техникерите където ги раглобявахте пред клиента и им оправяхте връзкита за да тръгнат Но тогава монтирахте и мълчехте щото трябваше нещо да се яде
    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Ако ми бяхте клиент да сте забравили че има проблем с климатика, но решението е ваше да пазарувате в маркетите.
    Айде стига велики приказки В един цирк играем и си знаем номерата То и тук доскоро имаше един велик майстор който правеше всичко за клиента пък после му нацвъкаха многостранична тема в черния списък Нека изчакаме обаждането до LG в понеделник и ще видом времето за реакция Аз си позволих в петък да пратя линка от тази тема в К&К Сервиз след разговор по телефона ще видим и тяхното отношение за този случай

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #43

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от fishev
    Искрене при монтирани до момента над 70бр 9 ки и 12 ки имам дефектирали числом и словом 3(три ) броя Двата за датчици и един с пропуск до компресора лятото Това като брои е нищо поне според мен Мина една зима вече и пак повтарям че няма оплаквания за нетоплещи и да харчат много Айде стига велики приказки В един цирк играем и си знаем номерата То и тук доскоро имаше един велик майстор който правеше всичко за клиента пък после му нацвъкаха многостранична тема в черния списък Нека изчакаме обаждането до LG в понеделник и ще видом времето за реакция Аз си позволих в петък да пратя линка от тази тема в К&К Сервиз след разговор по телефона ще видим и тяхното отношение за този случай
    Браво, бре fishev.Мнението ми за теб клонеше към негативно(не че ти пука за моето мнение де, но все пак), а сега с тази ти безкомпромисност ме грабна бре човек.Че и грижа за потребителя/клиената (макар и не твой-ма това е относително, защото клиента не е вещ, за да "нечии").

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #44

    Re:LG-не топли и изключва компресора


    ... Всъщност един път да се съглася с dkolov. Защо още не сте позвънили на този телефон? Или има нещо недоизказано във форума?


    Tази сутрин се обадих на 070015454. Обясних им целия случай а те ми казаха, че проблема трябва да се реши от сервиза който го е монтирал .




  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #45

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    ... Хаха, доста полезен телефон са направили. Направо да паднеш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Whirlpool arc5521 компресора не изключва
    От stirex4 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 14
    Последно: 11-06-13, 12:31
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-11-10, 19:57
  3. Отговори: 2
    Последно: 17-08-10, 12:34
  4. Компресора работи 5-6 сек и защитата го изключва
    От rutaro във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-10, 08:00
  5. Хладилник Electrolux - компресора не изключва
    От vasskomih във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 31-08-09, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе