Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 72

LG-не топли и изключва компресора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #46

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от krasi80
    ... Всъщност един път да се съглася с dkolov. Защо още не сте позвънили на този телефон? Или има нещо недоизказано във форума?

    Tази сутрин се обадих на 070015454. Обясних им целия случай а те ми казаха, че проблема трябва да се реши от сервиза който го е монтирал .
    Става нещо нередно, но най-добре си събери документите (фискален документ за покупка, документ за извършен монтаж, документа който си получил при подаване на рекламация и т.н). Ако е изтекъл един месец от подаването на рекламация бързо в комисия за защита на потребителя.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #47

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Колеги -от сервиза в Плевен последно били поръчали частта в K&k София, но ОТ к&к нямали налична частта (била специфична за този модел).

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #48

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Бреййй, егати сервизирането.До Коледа може и да стане.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #49

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Мисля че това е един много добър пример колко важно е да се подбере фирма, която държи на своите клиенти пък после да се мисли за конкретен климатик. Така както са тръгнали нещата не е ясно до коя коледа ще се реши проблема.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #50

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    А какво стана с Хипер, Мега, Супер, Дупер телефонната линия на LG? Не е ли за това, когато има даден проблем да поемат нещата в свои ръце? Или е само да се бият по гърдите, че имат "support"? Ако се обадиш в Тошиба с подобен проблем ще попилеят монтажната фирма. Имах проблем с една чисто нова машина. Беше със счупена втулка на турбината. Вероятно при разтоварване. Обадих се на хората, предложиха ми веднага ново тяло. Казах им, че машината е монтирана, под налягане и не си заслужава да се сменя цяло тяло заради една втулка. След шест часа втулката беше в мен и монтирана на клиента.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #51

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Ако се обадиш в Тошиба с подобен проблем ще попилеят монтажната фирма.
    Предполагам че в случая пак се попилява монтажната фирма, но изглежда това не им прави впечатление. Може да има и някаква друга причина. Лично според мен такова поведение в дългосрочен план води към тотална загуба на доверие.

    В интерес на истината аз недоумявам какво се случва, защото нямам поглед върху работата на техноклима, к&k и техномаркет.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #52

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    ... Добре де, LG не го ли внасят Магнум-Д? Или и К§К имат внос. Ако е внос на К§К, да чака от умрял писмо. Там клиента е цар, докато не плати, след това може да чака. Аз така един филтър за прахосмукачка чакам вече втора година.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #53

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    0700... телефона на LG не ми помогна със нищо.Просто казаха, че проблема трябва да се реши от сервиза който го е монтирал
    По скоро мисля, че дават справка къде е най близкия сервиз

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #54

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    ... Добре де, за тази машина фактура имаш ли? Кой е продавача? Колко време те мотат вече? Някой има ли идея какво му има точно на климатика? Има комисия за защита на потребителя. Стига да на си взел климатика с фактура на фирма. Тогава там няма да помогнат. Само съда може.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #55

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Да с фактура на мое име-касов бон, гаранция и т.н. Всичко съм сканирал и пратил на офиса на Техноклима в Плевен.
    Продавач е Техномаркет -мисля, че вносител е к енд к.


  13. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #56

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    ... Добре де, LG не го ли внасят Магнум-Д? Или и К§К имат внос. Ако е внос на К§К, да чака от умрял писмо. Там клиента е цар, докато не плати, след това може да чака. Аз така един филтър за прахосмукачка чакам вече втора година.
    Може би се повтарям, но откакто сме в Европейския съюз всеки може да внася каквото си поиска. Имаш пари отиваш при производителя, поръчваш, плащаш и получаваш. Те са длъжни да ти продадат и ексклузувни представителства са забранение.

    Заради това и нашата фирма откакто сме в Европейския съюз си внася LG без проблем и няма никакви проблеми в логистиката.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #57

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Това го знам, но идеята беше тази машина е купена от Техно ..., но кой е вносителя? Магнум-Д или К§К?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #58

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Това го знам, но идеята беше тази машина е купена от Техно ..., но кой е вносителя? Магнум-Д или К§К?
    Вносител е к енд к електроникс ЕАД -София

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #59

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Ясно, до лятото ще си готов.

  18. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #60

    Re:LG-не топли и изключва компресора

    Цитат Първоначално публикувано от krasi80
    0700... телефона на LG не ми помогна със нищо.Просто казаха, че проблема трябва да се реши от сервиза който го е монтирал
    По скоро мисля, че дават справка къде е най близкия сервиз
    То малко като тел.112-прехвърлят те до най близкия офис на...МВР.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Whirlpool arc5521 компресора не изключва
    От stirex4 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 14
    Последно: 11-06-13, 13:31
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-11-10, 20:57
  3. Отговори: 2
    Последно: 17-08-10, 13:34
  4. Компресора работи 5-6 сек и защитата го изключва
    От rutaro във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-10, 09:00
  5. Хладилник Electrolux - компресора не изключва
    От vasskomih във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 31-08-09, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе