Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 62

SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    20
    #31

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Ще направя снимки на всичко тази вечер, който разбира от монтажи утре ще има доста материал за смях

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #32

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Аз обаче ще те изпреваря, и първи ще покажа моя красавец!

    [img width=800 height=600]http://prikachi.com/files/1225188W.jpg[/img]

    [img width=800 height=600]http://prikachi.com/files/1225198y.jpg[/img]

    [img width=800 height=600]http://prikachi.com/files/1225200A.jpg[/img]

    [img width=800 height=600]http://prikachi.com/files/1225203U.jpg[/img]

    [img width=450 height=600]http://prikachi.com/files/1225204c.jpg[/img]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #33

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Малко е "дървен" този шарп , пластмасата изглежда евтина и зле напасната.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #34

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Дървено ти е нещо друго! За пластмасата пък въобще не позна - нито е зле напасната, нито е нискокачествена, каквато е на Саньо, Фуджи и т.н.!
    Нали разбираш с такова некомпетентно мнение колко много олекваш, а уж минаваш за човек, който е един от разбирачите тук!
    Точно от теб пък ни най-малко съм очаквал да се изкажеш толкова простовато и некомпетентно!
    Ами дай на твоята машина една снимка да ги сравним, щом претендираш, че е дърво!

    Шарп е с най-красив дизайн от всички климатици!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #35

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    ААААААА САМСУНГ е по красив

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #36

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Айде старата песен на нов глас. "Моят климатик е най-хубавия" - ми хубаво, като си го харесваш - ОК, но нали се сещаш, че не всички трябва да са на твое мнение. Все пак е за износ за FRанция, там са естети - трябва да е хубав.
    Ти Саньо виждал ли си през живота си, бе?
    На ти наистина красив климатик, ама няма да си признаеш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #37

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Е гахти и правоъгълника...ако му закача отгоре едни дръжки и ще заприлича на куфар!

    Майтап бе, Дидо!
    Сега да не вземеш да ми се разсърдиш и да не ми отговаряш 2 месеца като предишния път!

    Ама не играеш честно - показваш модел на Саньо или каквото там е на снимката, но не казваш, че машината не е за Европа и е по-нов модел от моя Шарп!

    Моята машина е модел 2007г!
    Иначе ако искаш да говорим за наистина красива машина можеш да я видиш:




  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #38

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Този европейски модел на Шарп, по-скоро има общо в дизайна и качеството си на изработка с Медея отколкото с японските модели. Иди в някой магазин за климатици и погледни на живо. Прояви малко обективност.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #39

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Добре де, Мод, ама ти как разбра, че качеството на изработка и сглобката на пластмасата не е добро?!
    Аз моя Шарп го сравнявам с опонентите му - европейските Фуджита, Панасоници, Мицубишите, Тошиби и т.н.!
    На работата имаме едно Фуджи и не ми хоресва много - има груба форма...на Шарпа все пак му е предаден някаква дизайнерска мисъл...ама като ги погледна другите марки за Европа...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #40

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Зомби, първо трябва да си въздържаш нервите и да не даваш лични квалификации защото някои други модове щяха да те пратят да почиваш за някой и друг ден. Относно дизайна не бих искал да споря защото всеки си има вкус. Климатика съм го разглеждал достатъчно и винаги съм се чудил как може Шарп да направят такова дърво, тази машина няма много общо даже и с моделите на Шарп от преди 5 години които се продаваха от Интерсервиз Узунов.

  13. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #41

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Монтажа не е читав - кабела виси много грозно,тръбите са без кабел канал...важното е да ти работи нормално и да си доволен от него,щом си доволен - другото не се брои...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #42

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Ами този кабел влиза в контакта, как да го скрия...освен да изрежа гипс-картона и да го пъхна отвътре?!
    Тръбите мисля, че са с някаква вата за изолация и са обвитис бял бленд както е на снимката!
    Така като ги натисна усещам нещо меко - ватата!

    Би ли обяснил по-подробно какво точно имаш предвид?!
    Какви са тези кабел-канали?! Те са две медни тръби и всяка оттях трябва да е отделно в такъв кабел-канал, така ли?

    Извинявам се на моя приятел Blue1, който явно съм обидил!

    Blue1, би ли обяснил какво толкова не ти харесва в моя Шарп щом си го разглеждал?
    За дизайна се разбрахме вече, макар че Фуджито и други марки климатици са с много по-груба форма!
    Отварял ли си го отвътре да го разгледаш? Ако да какво ти е мнението за качеството на материалите и на сглобката...тъй като хора, които са го отваряли са ми казвали, че машината е префектна и много прецизна?Дори много по-качествено направена от Фуджита, панасоници, Тошиби и т.н.!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #43

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    За класа си климатика не е лош, но за цената на която се продава мен лично ме разочарова. Като оставим на страна характеристиките просто го разгледай детайлно, например капачето което покрива кабелите на вътрешното тяло, клапите и хоризонталните и вертикалните, даже виж и филтрите, погледни му турбината начина на захващане на капака и т.н. после иди в някой магазин за японски машини и виж някой 15 годишен Шарп ако щеш, не дизайна защото той разбира се е остарял, но изработката му е просто перфектна, най-дребният детайл е барнат прецизно. И на всичкото от това СОР-а му е по-висок. Не исках да засягам избора ти, но за мен тази машина не си заслужава парите

  17. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #44

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    След като си с гипскартон е било по добре да се положат тръбите и кабелите предварително,за да не се вижда абсолютно нищо.Ако гипскартона е слаган преди време - тогава се скрива всичко с кабел канал(как така не знаеш какво е кабел канал- има интернет ...има снимки във форума на добре монтирани климатици...просто ги разгледай).Изолацията си е изолация,бандажа - бандаж (бялата лента за която говориш)няма проблем принципно,говоря ти само за естетическият вид на монтажа...кабела е грозно да виси от климатика по този начин - не е професионално направено...говори лошо за монтажният екип.А за климатика - незнам...всъщност ти колко климатика си отварял лично да ги разглеждаш...?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #45

    Re:SHARP AY/AE-XPC12JR - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    За класа си климатика не е лош, но за цената на която се продава мен лично ме разочарова. Като оставим на страна характеристиките просто го разгледай детайлно, например капачето което покрива кабелите на вътрешното тяло, клапите и хоризонталните и вертикалните, даже виж и филтрите, погледни му турбината начина на захващане на капака и т.н. после иди в някой магазин за японски машини и виж някой 15 годишен Шарп ако щеш, не дизайна защото той разбира се е остарял, но изработката му е просто перфектна, най-дребният детайл е барнат прецизно. И на всичкото от това СОР-а му е по-висок. Не исках да засягам избора ти, но за мен тази машина не си заслужава парите
    Ами то повечето японски климатици, които са за европейския пазар са направени по този начин!
    Аз моя Шарп го съпоставям не с машините правени за японския пазар, а за Европата!
    Благодаря за мнението все пак!Не се сърдя за нищо! Вече съм го купил...преди една година от "Интерсервиз-Узунови" ми го даваха на лизинг за една година без оскъпяване!Просто ми беше изгодно за джоба.Бях харесал един Панасоник от един хипермаркет, но ако тогава този Панасоник струваше 1 500 лв. ме товариха с лихва до 700 лв. в зависимост от годините на лизинг! Същото беше и с другите марки Фуджицу, Тошиба и др. Така този Шарп дойде в моя дом, иначе тогава мислех да си купя Мицубиши, Панасоник или Фуджитсу !Добре си работи машината, щом смогва да отоплява 30 кв на студен първи етаж!Само дето ме дразни, че е много шумен, други забележки нямам засега!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за SHARP AY-R28XC
    От ilian във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-15, 13:14
  2. Sharp LC-50LE652E
    От Ventsislav Velkov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-14, 19:03
  3. SHARP AY-XPC9JHR - мнения
    От tisho_g във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 15-12-09, 21:19
  4. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 22:31
  5. Sharp AY-U22SC - мнения
    От rumborak във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 33
    Последно: 04-12-07, 23:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе