SANYO SAP-ZK28X - не затопля добре помещението
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,692
    #46
  3. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    414
    #47
    Alexi,твоя работи ли он-оф в тази стая?
  4. Member
    Apr 2009
    351
    #48
    Този пост е редактиран от teon; 05-03-13 в 22:02.
  5. Moderator Аватара на Kasap
    Oct 2008
    Лудница
    7,804
    #49
    Цитат Първоначално публикувано от teon Виж публикацията
    ...при мен DK@@T под минус 7гр почва по часовник дефрос на всеки 2 часа...
  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Jul 2002
    Шумен
    #50
    JOKVN одобрява това.
  7. Тук е от
    Nov 2012
    17
    #51
    - - - Обновено - - -
    - - - Обновено - - -
    В дистанционното нямам бутонче за пиукане и движението на клапите/поне в превода който имам/
  9. rbh
    rbh е офлайн
    Junior Member
    Jun 2022
    25
    #52
    Здравейте,
  10. Senior Member Аватара на Alexi
    #53
    ако е в добро състояние ,предвид че е на 16г модел
  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Jan 2008
    Plovdiv
    #54
    Здравейте,
    Без проблем ще се справи със задачата...
    Страна производител: China
    Хладилен агент: R410A
    Тегло вътрешно тяло: 10 kg.
    Размери (mm) вътрешно тяло (височина/дължина/широчина): 295x799x227
    Тегло външно тяло: 30 kg.
    Размери (mm) външно тяло (височина/дължина/широчина): 548x720x265
    Параметри на климатизатора при 35°C външна температура (27°C в помещението):
    Охлаждаща мощност: 2.8 kW (0.5 ~ 3.5), 9556 BTU (1707 ~ 11946)
    Консумирана електроенергия: 635 W (180 ~ 1250)
    EER: 4.41 (коефициент на преобразуване – енергийна ефективност)
    Energy efficiency class: A+++
    Параметри на климатизатора при 7°С външна температура (20°C в помещението):
    Отоплителна мощност: 2.8 kW (0.5 ~ 4.6), 9556 BTU (1707 ~ 15700)
    Консумирана електроенергия: 520 W (180 ~ 1140)
    COP: 5.38 (коефициент на преобразуване – енергийна ефективност)
    Energy efficiency class: A+++
    Параметри на климатизатора при 2°С външна температура (20°C в помещението):
    Отоплителна мощност: 3.3 kW, 11263 BTU
    Консумирана електроенергия: 1010 W