Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 49

SHARP AY-ZP40KR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #16

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Модела е до -20, и КОП-а му е 4,21, не, че има голямо значение.Ето мануала - http://www.savonenergiamarket.fi/esi..._ENG_NO_FI.pdf .
    аз виждам други неща http://www.prisjakt.nu/produkt.php?e=955784 а също и тук - http://www.kliima24.eu/ru/home.html?...product_id=338

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Виждаш по сайтовете за продажби.В мануала, който ти дадох и произлиза от ШАРП пише до -20, а на повечето сайтове, както и в сайта на ШАРП КОП е 4,21.Модела е от 2006 година.Както казах обаче, това не е от значение, ШАРП правят много добри машини за севера.IVT е другата търговска марка за там.Ето тук е обсъждан въпроса с информацията от брошурите - http://lampopumput.info/foorumi/index.php?topic=7812.0 .По ЕУРОВЕНТ КОП-а също е сертифициран на 4,21, това е най-сигурния източник.

  4. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #19

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Виждаш по сайтовете за продажби.В мануала, който ти дадох и произлиза от ШАРП пише до -20, а на повечето сайтове, както и в сайта на ШАРП КОП е 4,21.Модела е от 2006 година.Както казах обаче, това не е от значение, ШАРП правят много добри машини за севера.IVT е другата търговска марка за там.Ето тук е обсъждан въпроса с информацията от брошурите - http://lampopumput.info/foorumi/index.php?topic=7812.0 .По ЕУРОВЕНТ КОП-а също е сертифициран на 4,21, това е най-сигурния източник.
    Благодаря edi1 - и въпреки това Sharp-a продължава да си ми харесва и съм намислил сериозно да разуча повече за него и бих искал да го видя на живо. Привлича ме факта, че се продава предимно в скандинавските страни и имам доста добри наблюдения върху марката с други техни уреди - перфектни са, за това клоня повече към него.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #20

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Браво, много правилно си се насочил. Аз също видях, че в Италия и Германия слагат Дайкин и затова се насочих към тях. Допълнителен магнит за мен беше и ниската им цена.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #21

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Спор няма, че е много добра машина.ШАРП правят добри НОРДИК модели за нагоре.Просто трябваше да уточним истинските параметри, за да знаеш обективно какво може машината, че напоследък търговските сайтове често бъкат от грешки.Както се оказва и в Швеция така става.Между другото машината има КОП 5,1, ама не по номинал, а при 50% натоварване на компресора.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #22

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Това за този коп 5,1 го гледах снощи в една от графиките,че действително го дават на 50% натоварване при 7*,но никъде не дават при каква консумация,и как им е излезнала сметката?И много оскъдна информация за консумацията на климатика в какви граници се движи.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #23

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Наистина е много оскъдна, което е чудно според мен.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #24

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Докато вие тук сте си обсъждали темата, аз вече го купих Вчера го монтираха. Като мине малко време ще споделя впечатления, но май ще излезе сериозна машина...

  12. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #25

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Цитат Първоначално публикувано от ninia
    Докато вие тук сте си обсъждали темата, аз вече го купих Вчера го монтираха. Като мине малко време ще споделя впечатления, но май ще излезе сериозна машина...
    Честито доволен ще останеш поне аз съм доволен от моя дано дълго и безавариино да ти служи.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #26

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Да ти е честита машината , няма да имаш проблеми, за нагоре няма калпави машини.Иначе, нали трябва да си почешем езиците.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #27

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    ninia честито и със здраве да си го ползваш.И да не забравиш да споделиш как се държи.Ако сложиш някой снимка цена няма да имаш.

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #28

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Цитат Първоначално публикувано от ninia
    Докато вие тук сте си обсъждали темата, аз вече го купих Вчера го монтираха. Като мине малко време ще споделя впечатления, но май ще излезе сериозна машина...
    ninia моля за отзиви от въпросната машина защото сериозно съм решил да вземам същата в близките една две седмици.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #29

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #30

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    Честит Шаро

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SHARP AY-M28SX
    От n1k0lai40 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 15-11-11, 23:15
  2. Sharp с нов тв. стандарт SHV
    От Egu във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 19-08-11, 16:22
  3. SHARP LC-32DH500
    От ivontinov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-07-10, 22:00
  4. Sharp - цветопредаване
    От rocksolid във форум Sharp телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 30-04-09, 20:29
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе