Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49

SHARP AY-ZP40KR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #46

    Re:SHARP AY-ZP40KR

    На мене това което ми харесва при SHARP e че се мисли и за монтажниците... Хубави дълги уши за закрепване към стойките на външното тяло. Крановете са под известен ъгъл и е по-лесно подвеждането и свързването на тръбите. Изпипана работа. Забележка единствена, че не се маха лесно пластмасовата решетка пред вентилатора на външното тяло но поне до сега не се е налагало това да се прави на място при клиент.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #47

    Отговор: Re:SHARP AY-ZP40KR

    Цитат Първоначално публикувано от d_imige Виж публикацията
    От Русе ли го купи този Шарп ?!
    От кой магазин?!
    От доста време не бях влизал във форума и се извинявам за бавният отговор на въпроса на d_imigie - да от Русе съм го купувал климатика от магазина на ул. Славянска срещу Булстрад. Може би трябва да им искам някой лев за рекламата - ето им сайта Климатици Русе - Влади Клима Надявам се, че съм ти бил полезен и успех на всички в избора на климатици. Искам да вмъкна, че все още не съм имал издънки с климатика и продължавам да си поддържам доброто мнение за марката.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #48

    Отговор: SHARP AY-ZP40KR

    Ами и на мен от този магазин ми изпратиха една брошурка, в която GHR и компания имаха означения като НОРДИК-модели за отопление до -25, но нещо не хванах вяра, понеже пишеше на чужд, неопределим от мен език. Мислех да им бъда клиент, обаче офертата на ТМ просто беше доста примамлива, пък и монтажната фирма /за безплатен монтаж/ не беше някоя измислена - та го взех от ТМ моя Шаро. Още до дефрост не се е стигало и работи он-оХ. Та и не се учудвам - че е бил посочен ПО-ВИСОК коп на сайта, макар и по ЕВРОВЕНТ да не е така!

    Всъщност - изнамерих брошурката - от представителство Талин, Естония! Вие решете доколко е вярна!SHARP_Nordic3.pdfSHARP_Nordic1.pdfSHARP_Nordic2.pdf

    П.П. Наложи се да разделя файла на 3, за да мога да го кача! Това ограничение до под 1МВ, малко кофти. КR-e на последната страница!
    Този пост е редактиран от V_Simeonov; 22-11-12 в 21:11.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #49

    Отговор: SHARP AY-ZP40KR

    Информацията не е коректна.СОР-а е 4,21 и е до -20градуса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. SHARP AY-M28SX
    От n1k0lai40 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 15-11-11, 23:15
  2. Sharp с нов тв. стандарт SHV
    От Egu във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 19-08-11, 16:22
  3. SHARP LC-32DH500
    От ivontinov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-07-10, 22:00
  4. Sharp - цветопредаване
    От rocksolid във форум Sharp телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 30-04-09, 20:29
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе