Страница 12 от 34 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 502
Like Tree231Одобрявам

Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #166

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Днес по новините казаха че в япония дори децата от раиона фукошИма не ги искат в дуги раиони и се връщали.
    aruba_man одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #167

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    ... Ама кореселина скапва и пластмасата? Предполагам преди боята е минат и с пластификатор и става ... Ти поне видя ли като го монтираха какви налягания държи? Това са огън машини, трябва да праска 38-39 бара на Hi Power?

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #168

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Аз проблем с машината нямам. Работи си доволно добре за парите си. Ще му измерим и налягането ако трябва. Дразни ме, че е боядисано вътре и искам да му избода окото.
    Mega одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #169

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Дразни ме, че е боядисано вътре и искам да му избода окото.
    Ти нямаш ли какво друго да гледаш, че все ти е на мушка машината? То по-дразни шума, както казваш, ама като дойде сметката, поне трябва да те направи леко недочуващ:rolleyes:
    gnf, zzz и mitak-tv1 харесват това.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #170

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Оправи се Тошибата, аз досега съм я държал на автоматичен режим. Като смених режима почна да духа топло като змей, бях задал 22 градуса и дърпаше около 100 вата в тези дни за 35м2, като падаше до 70-75. Засилих го на 26 градуса и за няма 5 минути ги направи и което е най-важното - температурата е равномерна навсякъде. Дори в най далечния ъгъл на 8 метра от климатика и на 30 см. от пода е 25 градуса. Вече имам коренно различен климатик.

    Отказвам се да го продавам. Като го гледам не е толкова зле боядисан. На снимките наистина изглежда зле, но на живо е много по-добре. Това да му е кусура, за 1350 лева е супер. Сега гледам в НТТ-3 имат 221PDR, за 1000 лева ако е, директно го купувам.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #171

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    ето ТОЙ ПРОГЛЕДНА..................ще видиш в големи студове какъв звяр си купил.ТОШИБА=ВРАГ НА ЕРП-тата
    mitak-tv1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,143
    #172

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от kasap Виж публикацията
    да бе - некакъв будала го взе... а алекси си е купил дайсекай - че виж как им разбира.
    мда ,продаден е ( нали не сте очаквали че може да дефектира един от флагманите на панасоник на смешните 8 години ,какви пълнолетни машини търкалят още ... ) и сега му търся достоен заместник .. на 100 волта няма нищо което да ми хваща окото под 2500 лв ( които няма да дам ,има едно интересно предложение обмислям го ) така че се насочих към топ моделите на 220 волта .. но по моите критерии шестицата не се вписва там .. сложена до fd просто изглежда от по нисък клас ( то тя си е и по нисък ,има си и 5та серия ) .. то това е единствения модел който вътрешното му тяло е като на по ниския клас сузуми ,всички други топ модели на другите марки са с по луксозни тела и повечко екстрички

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #173

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Браво бе, Аруба, как можа това да направиш с режима.Нарочи машинката и няколко деня я благославя нея и всичките и роднини.Да те ползва дълго време и то безаварийно.

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #174

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Оправи се Тошибата, аз досега съм я държал на автоматичен режим. Като смених режима почна да духа топло като змей..........
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Отказвам се да го продавам. Като го гледам не е толкова зле боядисан. На снимките наистина изглежда зле, но на живо е много по-добре. Това да му е кусура, за 1350 лева е супер. Сега гледам в НТТ-3 имат 221PDR, за 1000 лева ако е, директно го купувам.

    За колко продаваш подовите дайкини? :rolleyes:
    Mega одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #175

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Оправи се Тошибата, аз досега съм я държал на автоматичен режим.
    Отказвам се да го продавам.
    Що не го държа още малко на автоматичен, че някой да излезе на далавера?:rolleyes:

  13. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #176

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията

    за колко продаваш подовите дайкини? :rolleyes:
    Рано е още за продаване. Тошибата завърши основно образование но докато се дипломира като Дайкините, трябва да изкара поне една зима като миналогодишната. Като изключих климатика температурата не пада под 21 градуса в стаята при тези температури. За справка подовият го държа на 20 и навсякъде е 22 градуса. Есетествено всяко сравнение би било грешно, понеже помещенията са много различни. Ако бяха поне в подобни условия би било правилно да се дават оценки. Иначе Тошибата засега дава надежди, но това, че са на светлинни години е по-скоро мит. Може би щях да съм по-впечатлен, но наскоро си купих от продавалник въздухопречиствател Дайкин, който просто е перфектен, но съм наясно, че цената му е 800-900 лева. това, че съм го намерил за 120 лева е единичен случай, както и Тошибата, сега и 1500 лева да извадиш - няма такъв климатик. Все пак съм реалист и вече с ръка на сърцето мога да кажа, че съм много доволен, че купих климатика. Вярвам, че при по-големи студове ще ме изненада приятно. За тези пари алтернативата е ftx35, 12lec, me35ge. Супер инвестиция е климатика. Дори и след 5 години, пак ще му взема минимум 1000 лева.
    Този пост е редактиран от aruba_man; 14-03-13 в 05:35.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #177

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Идеален избор си направил, спор няма по въпроса.А другата зима наистина ще се убедиш в качествата му.

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #178

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    А другата зима наистина ще се убедиш в качествата му.
    edi1, недей така. Тази зима си беше идеална. Не ни трябват арктически студове

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #179

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    А, чак за арктически не, и аз не ща, ама поне да стане студено, че той го взе направо на пролет, пък и кара на АУТО режим бая време.

  18. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #180

    Отговор: Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6

    Ами,аутото му е виновно-тази тошиба изобщо не е за това помещение,а и се ползва да допълни 1-2°,пък не вадела топла струя,а и доста е писано за далеч по удачни марки, за по големи помещения,а не тошиба,но кой чел -чел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 34 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос относно Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От niksan552 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 185
    Последно: 03-02-21, 21:23
  2. Mitsubishi Heavy SRK/SRC35ZJX-S vs. Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От Mega във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 74
    Последно: 03-03-16, 09:58
  3. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. Отговори: 4
    Последно: 29-11-11, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе