Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 65 от общо 65

Замислих се с тези 13-ки..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    14
    #61

    Отговор: Замислих се с тези 13-ки..

    Значи,още когато започнах да го пускам го бях сложила точно на 50%,понеже вънка беше до 15 градуса.Когато се оплаках на фирмата и дойдоха техниците,ми казаха,че така съм го " спъвала" и затова виел,и тогава го направих на 100%,понеже се и застуди междувревенно.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #62

    Отговор: Замислих се с тези 13-ки..

    Daiseikai вие само във високите обороти, когато работи на максимум. Тогава работи ли при режим Hi_Power, или когато има да наваксва голяма разлика. При нормална работа машината не се чува, освен ако не се пипне с ръка.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    14
    #63

    Отговор: Замислих се с тези 13-ки..

    Както казах по-горе,отсега нататък няма да се спира,само ще намалям на 19 градуса през нощта.Презапасила съм се с 13-ка и силно се надявам да не ми ходи повече по нервите.Иначе,трябва да си купя тапи за уши,ама да му мислят комшиите.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #64

    Отговор: Замислих се с тези 13-ки..

    ElenaPetrova, Идеята е следната. Toshiba има алгоритъм за най-бързо достигане на температурата. Ако е бил изключен и го пуснате в 5 часа той се форсира, докато достигне заданието. А той може да се форсира много. Нормално е да не го спирате и нощем да си го слагате на тих вентилатор и 19 градуса (или както ви е приятно). Сутрин може да качвате температурата през два градуса. 13-ка в такова малко помещение е супер презапасяване, при условие, че и 10-ката си е 13-ка. Спокойно може да го оставите на 50% мощност, поне за сега, няма да се почуства изобщо в това помещение. Само да спомена, че при мен 10-ка в най-студеното време -18 градуса не надхвърли 400 вата при зададени 24 градуса. Ще помоля да споделите след няколко дни какъв е резултата.
    Този пост е редактиран от Mega; 17-11-12 в 20:42.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    14
    #65

    Отговор: Замислих се с тези 13-ки..

    Презапасяването е с идеята,че през зимата двата ми климатика работят нонстоп и държа вратите към коридорите отворени,понеже и двата са поставени точно срещу вратите,а коридорите са на буквата "Г".Освен ,че ми топлят коридорите и банята,се надявам daiseikai при нужда да подпомага daikin-a,именно защото има доста по-голям максимум и има накъде да се развърта,ако се наложи.Жилището е етаж от кооперация ,тухла,ПВЦ-5 камерна,но без съседи от никъде и без никаква изолация.При това в Шумен.
    Този пост е редактиран от ElenaPetrova; 19-11-12 в 11:02.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. кой от тези да избера
    От dan1234567 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-01-12, 20:14
  2. Коя от тези три марки да избера?
    От Bilbo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 15-12-07, 07:46
  3. Пак тези сметки
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 12-08-06, 14:47
  4. Как да подкарам тези ROMS ?
    От TRIPLE H във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 24-02-05, 15:25
  5. Как се тества с тези игри...
    От geniusloki във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-02, 00:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе