Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 67 от общо 67
Like Tree51Одобрявам

Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #61

    Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    абе не размразяват така си е .. Сузумито в такова време е инат ,беше изкривил тавата от лед ама не размразяваше много много ,и сега го гледам в офиса заскрежен яко но не размразява инак топли ама КОП колко е не е ясно ,надали е над 2
    Има ли индикация? На твоето Сузуми вътрешното е почти 1:1 с на моя убавец.
    [mention]milanov [/mention] , той твоя по принцип май си беле пуклив? Моя рядко пука, нищо фрапиращо. А и то си е нормално по време на дефрост. А иначе пъшкания, пуфтене, бълбукания, силно кипене?

    П.п. Не се оплаквам, даже напротив. При тия външни бачка без да изключва, на около 250W. Още не е паднало под -2гр. Дори не е побелял ТО. Преди 2 седмици беше побелял целия, но не спах под него и нямам представа дали е размразявал. Нямаше висулки покрай отворите на сутринта, а още бяха отрицателни температурите.
    Този пост е редактиран от rosswen; 11-01-22 в 11:24.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #62

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    И шум в тръбите.

    - - - - - - - - - -

    Нищо не мига, май.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #63

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    дефроста няма как да го пропуснеш ,яко пуфтене и шуртене пада ( но при мен е с 1.5м тръби де ,така се наложи да се монтира )

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #64

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    При мен е 4м+ тръбния път. Просто ми беше интересно дали има индикация. Явно е като при МЕ. Нищо не мига, просто по звуците ще го познаеш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #65

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Извинявам се за дублажа на мнения.
    Псевдо зимата мина, просто да споделя две думи за машината. За цялата зима, хванах точно 3 дефроста, плюс още един, който е хванала жената, защото тя спи всеки ден под него, за разлика от мен. Определено това е много важен момент за машина, под която се спи. Като се има в предвид, че има климатици за по над 2к лева, които правят по толкова за една нощ. Още по-хубавото, че самият дефрост е много тих. Пуканията са редки, кипенето на фреона се чува доста слабо и няма пуфтене/бълбукане при влизане/излизане от дефрост. Като цяло това е един от най-тихите дефтости, които съм наблюдавал/слушал. МЕ-то ми го правеше доста деликатно, но Тошибата го прави дори още по-ненатрапчиво. Като паднат температурите под 0-та, държа машината на фиксирана степен Low. Справя се чудесно на нея, поддържа температурата точно, мерена в другия край на помещението, като същевременно е достатъчно тиха за спане.
    Alexi, Aleksandars, Mega и 3 други харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    14
    #66

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Да раздвижа малко темата . Аз ползвам Daiseikai 8 - 10 ка а баща ми Daiseikai 6.5 -13 ка . Монтирани са в идентични стаи , около 18 м2 с нормална височина . Като работа са идентични , единствено на Daiseikai 6.5 вътрешното тяло е осезаемо по-малко и вследствие на това шума на вентилатора е по-силен , Но според мен не и дразнещ , може да се спи при включен климатик . Външните тела са идентични ( според мен може би еднакви) . Daiseikai 8 имаше 3 размразявания за миналата зима а Daiseikai 6.5 13 -ка нито едно . За мен са перфектни климатици , и който си купил от тях не е сбъркал . Ползвам и Fujitsu и сравнението е несравнимо . В града в който съм има само единични бройки на Daiseikai и ако не беше този форум въобще нямаше да знам за съществуването на този модел , за което благодаря !
    Aleksandars, Mega и rosswen харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #67

    Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Да, на 6.5 вътрешното е мъничко и няма как да е особено тихо в малко по-големи помещения. Висок клас машина задължително трябва да е и с по-солидно вътрешно, според мен. При 8-ма и 9-та серия това може да се каже, че е коригирано.
    wladimir1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От Mendeleev във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 501
    Последно: 29-12-16, 16:47
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?
    От Ogosh във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 6
    Последно: 22-10-12, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе