Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 54
Like Tree23Одобрявам

TOSHIBA SUZUMI R32

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #16

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Днес монтирахме 2 Шорая 16-ки,и ме накефиха вътрешните тела.Недостатъците които съм виждъл в Сузуми вече ги няма.Шорая защипва много добре към базата защото вече е с други щипки като на другите марки(сузумито искаше все нагласяне).Кондензната вана вече е разглобяйма сваля се и може да се измие.Има изведена букса за wi-fi.Топлообменика е по-голям,пластмасата е вече по-дебела.На стената стои доста по-съвременно и луксозно от сузумито.С две думи :спечели ме.
    Aleksandars, Mega, vale2901 и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #17

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Ето и снимки,с големия топлообменик,въздушния датчик е доста изнесен за да не се влияе от топлообменика,буксата за wi-fi.и общ изглед на двете машини.


    Изпратено от моят E2303 с помощта на Tapatalk
    kokovox и ruuni9 харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #18

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    С колко тръбни датчика е?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #19

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    С колко тръбни датчика е?
    С един само.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #20

    Re: TOSHIBA SUZUMI R32

    Има ли някой впечатления при On-Off на новия Shorai, дали се усилва вентилатора. При тръгване Suzumi-то се усилва някъде малко над средната степен за 1-2 секунди.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    30
    #21

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Здравейте!
    От няколко дена имам монтирани два климатизатора Shorai (10-ки). Стаите, където са монтирани са абсолютно идентични като квадратура - по 13 кв.м. и изолация. Имам чувството, че при единия климатизатор датчика не отчита както трябва или нещо го манипулира.
    И двата при зададени 21 градуса ( на ауто вентилатор), в едната стая си е 21 градиса (климатизатора си духа топличко), а в другата - едва едва 20 градуса гони и духа една рехава топлина.
    Поиграх си с лопатките (ляво-дясно, нагоре-надолу) ... никакъв ефект. Първоначално си помислих, че може да е от телевизора, да отдава няква топлина около климатика, но го махнах - и пак така. Някакви идеи?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #22

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Увеличете температура и вижте дали ще топли повече. По принцип няма значение каква температура пише на дистанционно. Важното е машината да може да поддържа температурата, с която ви е комфортно.

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #23

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Едва ли са съвсем идентични помещенията. Еднаквата квадратура и изолация не ги прави идентични.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    30
    #24

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Увеличете температура и вижте дали ще топли повече. По принцип няма значение каква температура пише на дистанционно. Важното е машината да може да поддържа температурата, с която ви е комфортно.
    Да, топли, но ако мога така да се изразя - климатизатора минава много от рано да работи на минимум.
    Твърде вероятно е да си въобразявам...

  12. Junior Member Аватара на FatBoySlim
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    92
    #25

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    1 градус отклонение от заданието е напълно нормално. Не го мисли. Няма как да цепи термометъра.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    30
    #26

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Цитат Първоначално публикувано от FatBoySlim Виж публикацията
    1 градус отклонение от заданието е напълно нормално. Не го мисли. Няма как да цепи термометъра.
    Според нормално би било да е 1градус отгоре, както е в другата стая, а не 1 градус надолу. Направих проба като вързах на всеки един от климатиците по едно ватметърче... Еми и двата си стоят на 200вата, при външна температура 10 градуса, и този който има да наваксва градуси духа като вентилатор, докато другия си подухва топло... За мен има нещо сбъркано.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #27

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Дай им и ръчно някаква еднаква степен на вентилатора, примерно първа. И мери температурата на изходящата струя, след 30 мин .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #28

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Didko1984, при теб след Офф-Он турбината на вентилатора усилва ли се или тръгва плавно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    30
    #29

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Цитат Първоначално публикувано от niordanov Виж публикацията
    Didko1984, при теб след Офф-Он турбината на вентилатора усилва ли се или тръгва плавно.
    Тръгва плавно, но почти нямам случаи, в които да работи офф-он.
    Снощи примерно го бях оставил на 20 градуса, на два пъти мисля, че направи офф-он, но имай предвид, че беше на Quiet режим.
    Сега като се прибрах от работа, направи един офф-он понеже беше спирал тока и явно малко да понавакса градусите бая топло духаше, офф-он и след това плавно започна да подухва отново. Други Офф-он не е имал.
    Апартамента си ми е хладничък и офф-он е рядко срещано явление при мен.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #30

    Отговор: TOSHIBA SUZUMI R32

    Питам, понеже при мен Сузумито при тръгване усилва доста вентилатора за няколко секунди т.е. леко се форсира турбината. Любопитно ми беше как работи в новия модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за TOSHIBA RAS18N3KV2-E/RAS18N3AV2-E SUZUMI+
    От mirort във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 35
    Последно: 19-07-19, 22:51
  2. Toshiba AvAnt RAS-137SKV-E3 / 137SAV-E3 или Suzumi RAS-B13N3KV2-E / RAS-13N3AV2-E
    От hristokk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 196
    Последно: 09-01-17, 09:24
  3. Колко шуми Toshiba RAS-B10N3KV2-E Suzumi Plus в тих режим?
    От tedynaidenov във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 23
    Последно: 15-12-16, 17:51
  4. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  5. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе