Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 86

"Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #46

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    В Русе няма мрежа от 48 часа.
    Оптимизирали си мрежата.
    Да ти факам оптимизацията.
    Харесвам ги, ама защо казват "ооооооопа" преди да са скочили?!
    Направи си всичко работещо, раздай без пари 2-3 хил. карти на служителите си с тестова цел и ако всичко е наред едва тогава предлагай нещо срещу пари.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #47

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Типичен случай на информация в стил "Една жена каза"...
    Мрежата си работи и то съвсем читаво. Ето и първите наблюдения:
    1. Вчера клетката ми даваше ниво, по-ниско от средното, сега е на максимум.
    2. Изпратен СМС от GSM с карта на Vivatel до GSM с карта на Mtel пристига за 12 сек - обратно - за същото време.
    3. Сигнала е чист и силен, но има едва доловимо ехо.
    4. GPRS на предплатената карта работи нормално с автоматичните настройки.
    мрежа няма на всякаде...цяло лято в стара загора си имаше мрежа....сега не,тъй че....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    63
    #48

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    оп има мрежааа е след 26 4аса нормално е все пак да има вразка поне 1.доиде кьм13:00 4аса и след половин 4ас пак спря етооо пак доиде ве4е е 18:00 4аса, е сега ве4е има но до кога ??? аз сам си платил за да мога да проведа поне един свестен разговор и то когато аз си пожелая . не знам може би гре6а ама така мисля .6том не са готови за6то се изсилват да си пускат картите за продан??? xaxaxaxaxa да де ние живеем все пак в БЬЛГАРИЯ.аре маината му да сме живи и здрави

    [attachment deleted by admin]

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #49

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Да напомням ли с колко се забави старта от първоначално обявената дата, и също така с колко се разминава спрямо лицензния договор ?

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #50

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    ...в офиса и казали че в момента няма мрежа на Вива защото Глобул и м-Тел съдят Вива,и че не се знае кога ще тръгне мрежата им
    Съгласен съм че проблеми има, не съм съгласен с горенаписаното... И се чудя кое е по-доброто решение - да се изчака и да се види дали нещо е читаво и тогава да се купува или да се купи и после да му се търсят кусурите...

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #51

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Лупо, ако не се критикува, стоката няма да бъде осъвършенства. Или ще се осъвършенства бавно и мудно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #52

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Цитат Първоначално публикувано от Zetle
    Лупо, ако не се критикува, стоката няма да бъде осъвършенства. Или ще се осъвършенства бавно и мудно.
    Абе ти поне си пускал мрежа и знаеш, че никога не тръгва от раз.... Ще се оправят и като начало ще "удушат" Глобул. Зад гърба им стои мощна мрежа и изградена вече инфраструктура...

  10. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #53

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Абе ти поне си пускал мрежа и знаеш, че никога не тръгва от раз.... Ще се оправят и като начало ще "удушат" Глобул. Зад гърба им стои мощна мрежа и изградена вече инфраструктура...
    Ето това ще е много лошо ако единият от двата стари оператора се "гътне" остават си пак два разбират се за цени и айде пак народа е прецакан. Дано малко се усетят и да понамалят цените, така да станат по достъпни за хората.

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #54

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Те дано не се гътне някой от трите,щото останат ли два пак ще си плюят в устите и пак сбогом конкуренция

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #55

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Идеята на конкуренцията е надпревара, по качество, по цени, по грижа за клиента.
    Какъв е извода. Колкото повече се затяга примката, толкова горните три ще стват по-хубави за потребителя. Чак до елиминация ме съмнява че ще се стигне.

    Не забравяйте, че основното преимущество на viva са цените им. Другите оператори, доста бързо могат да направят корекция в тарифните си планове, и със това да се върнат на по-изгодната позиция. Или поне да се приравнят със другия(те).

    Да живее конкуренцията породена от жаждата за пари на човечеството


    П.П.: А сега се замислям, че другото преимущество на viva, е това че са нови, а българина обича да има всичко новичко, или най-малкото да го пипне

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #56

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Според мен старите два оператора няма да си понижат цените...сега ще започнат да се дуят колко са по-добри и колко повече услуги предлагат и че качеството си иска своята висока цена и т.н. простотии.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #57

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Според мен старите два оператора няма да си понижат цените...сега ще започнат да се дуят колко са по-добри и колко повече услуги предлагат и че качеството си иска своята висока цена и т.н. простотии.
    Глобул понижи цените от понеделник тази седмица. За бизнес абонати.
    Скоро ще го направи и за другите - поне така си мисля

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #58

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    А "Стандарт" продължава да плюе: http://www.standartnews.com/archive/...ic/s4616_6.htm
    Егати и платената журналистика. Ама се усетиха, че са пресолили манджата и сега не били всички станции незаконни, а само някои и нямало да спрат оператора въобще, а щяло да се наруши покритието. :coolsmiley:

  17. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #59

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)


    Баницата си е тлъстичка и борбата за нея ще включва всякакви методи

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #60

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Според мен старите два оператора няма да си понижат цените...сега ще започнат да се дуят колко са по-добри и колко повече услуги предлагат и че качеството си иска своята висока цена и т.н. простотии.
    Само дето предплатената ми Vivatel карта ми предоставя 28973419341 пъти повече "екстри" от Prima-та, която ползвам, вече 3 години (WOW). ММS, който се плаща 1 по 1 (при Прима се заплаща пакет от 16 май WOW и тогава се ползват). GPRS за 5лв/МБ (колкото при тарифен план на Мтел), който се отчита на точен КБ (няма задължително 15кб минимално отчитане) - при Прима въобще няма GPRS. Roaming - е на мен не ми трябва, НО СИ ГО ИМА.
    Като добавим и че примерно за 2 минути към Globul с Viva плащам 2 пъти по-малко от с Прима .... ами мдааа
    Още няма "семейство и приятели", но съм 99% сигурен, че при първото ми влизане в меню-то (123) чух за това !!! не ми направи впечатление - после питах операторка и каза, че още няма, но скоро ще има такава възможност! Така че М-тел да си пускат пропагандата в скапания вестник .....

    Globul няма да коментирам, тъй като не съм техен абонат !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 1
    Последно: 12-01-15, 22:41
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе