Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 86

"Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #61

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Аз си разходих новата карта из страната тези два дни, и наблюденията ми са че покритието е доста "рехаво" особенно по междуселищните пътища. В самите градове го има, но силата на сигнала доста "играе". Като се вземе на предвид от колко време е стартирала режата, мога да кажа че покритието е добро.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #62

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Междувременно "Стандарт" продължава с оплюването като водеща новина. Причината - малко по-горе, от двете страни на името на медията. Цялата "новина": http://www.standartnews.com/archive/2005/11/15/scenario/index.htm.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #63

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Ето и информация за състоянието на базовите станции за трите оператора от един по-независим вестник:
    http://www.novinar.org/main.php?act=...r=MTc2MzsxNQ==

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #64

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Абе нека да пишат още такива глупости и да дразнят хората - току виж останали без финансирането от МТел и могат да хлопват кепенци :Super:

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #65

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Още простотии от "Стандарт":

    http://standartnews.com/archive/2005...io/s4619_4.htm


    И отговора:

    http://clubs.dir.bg/showflat.php?Boa...sed&sb=5&part=


    Забележете кой цитират! Някакви "М-Тел"-ски юзъри от dir.bg. Нямам думи за такава журналистика...
    За мен това не е вестник, а рекламна брошурка! Никога повече няма да погледна сериозно на този "вестник"!!!

    :knuppel2:

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #66

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Някой случайно да знае на този "оператор" кога му работи мрежата?* От колко до колко часа, та да си включват хората телефоните навреме?* * Егати резила... А можеби, понеже се бият в гърдите, че имат огромно покритие, затова тука "нема никой"...

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #67

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Никой не те задължава да използваш услугите на Вивател! Като не ти харесва, оди при другите двама.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #68

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    като не ви харесват жисиемите на вивател ползвайте тилифоните на биетикату

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #69

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    ДЗВЕР, за това (за да не си преименуваме улиците) от 2009 г. според инструкциите на Евросъюза телефонните номера трябва да не бъдат обвързани с доставчика на услугата, пак ще кажа - както е в белите (и някои черни) страни

    едно се чудя, толкова ли са прости всички в тази държава, че всичко стартира по най-смотания възможен начин и после се реформира неколкократно...нямаше да се налага смяната на кодовете на операторите ако още от начало системата си беше с независими от опраторите номера. Може би е нямало техническа възможност, ама едва ли

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #70

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Ско, би ли разяснил малко повече относно тази (не)зависимост. И ако може линк, че нещо ми е убягнало явно

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #71

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    Току виж докато се сетят за това и загубили сериозните си клиенти .. аз вече прекратих договора си с който бях почти 2 години и минах на pre-paid на Вива .. доколкото знам в понеделник се очертава на всички места където е намалял обхвата в столицата и провинцията да се върне както беше при старта .. тоест MAX навсякъде .. аз от вчера вече навсякъде където съм бил в Бургас ми е на максимално или 1 чертичка по-ниско за разлика от на МТел където в сгради около 3 чертички задържа средно ..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #72

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    @Zetle
    Това беше някаква Директива май... Става въпрос за правото да запазиш телефонния си номер /0888 888 888/ дори и да станеш клиент на Глобул! Малко по подобие на `крайната миля`...
    Не съм сигурен, обаче дали ще стане, щото и Големите се опъват - номера е най-привързващото условие към даден оператор според статистиката - особено за бизнеса, както посочи ДЗВЕР-а, но не само!

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #73

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    @Zetle
    В страните-членки на ЕС от 2000 г. всички абонати на фиксирани телефонни мрежи имат възможност да запазят своя телефонен номер при смяна на оператора си, в рамките на едно населено място. Преносимостта на не-географските номера трябва да бъде възможна, както в случаите на смяна на оператора, така и при промяна на адреса.
    В допълнение към тези изисквания, от 25 юни 2003 г. страните-членки на ЕС наложиха изискването за преносимост на номерата на абонатите между мобилните оператори, което е още една стъпка в развитието на конкурентен пазар. Тези условия трябва да бъдат осигурени по отношение на преносимост на мобилните телефонни номера не по-късно от 1януари 2007 г., а за номерата на фиксираните телефонни мрежи - не по-късно от 1януари2009 г.
    Ето източника (стр. 12-13): http://www.mtc.government.bg/Communi...ika%202004.doc

  17. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #74

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    И една изненадка за притежетелите на карти за предплатени услуги "Вивател". Не могат да се избира номера започващи с 0800, или 0700 и не e ясно /или поне на мене не можаха да ми отговорят/, кога ще има връзка към тях. Смеххх

  18. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #75

    Re: "Vivatel" стартира...(Какви са впечатленията Ви?)

    0800 и 0700, са услуги за стационарните абонатите на бТk. Възката между мобилните и тях, не би следвало да се смята като "задължителна".
    Поне аз така мисля

    Благодаря на echo и Ско, за инфото.
    Тази работа със запазването на номера, ще удари операторите яко под пояса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 1
    Последно: 12-01-15, 21:41
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе