Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Резултати от 151 до 155 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #151

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Е-е-е точно в това не сте прави Malone и Black Adder.
    Абсолютно са равни по протокол и това ще рече по ранг, ако ще единия да е президент на Империята, а другия на остров Тамбукту. Ако единия може да му киха в лицето, другия спокойно може да му плюе на обувките. Точно това е постановката и мисля, че го знаете. Не знам защо се правите на щури.
    А колкото до това, че ти можеш да се държиш непочтително и това е верно, но само в тесен семеен и приятелски кръг (като нашия). Я иди да го кажеш пред репортер от телевизията, три пъти ще помислиш преди да кажеш.
    Колкото до човека, който стои зад институцията, него го преценявам не по това къде е работил, а по това което представлява и не ми пука, ако ще да е държал Лаврентий Берия за тестисите като малък.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #152

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    ОК, така да е, дори и да са равни по протокол, за мен е важен момента на възпитанието на Президента. Протокола не е индулгенция за лоша етика.
    Защо си мислиш, че нещо ми пречи да изкажа мнението си пред телевизията. Нали това беше идеята, да имаме правото да кажем какво мислим за човека, който ни представлява пред света. Мнението ми с нищо не го заплашва, още повече, че най-вероятно ще е споделено от много други хора.

    И с това се съгласявам, преценяваш президента по това, което той представлява, същото правя и аз. Очевидно имаме разлики в критериите, което е отлично, за това сме демократична и свободна държава.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #153

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    ОК, така да е, дори и да са равни по протокол, за мен е важен момента на възпитанието на Президента. Протокола не е индулгенция за лоша етика.
    ...
    Защо не искаш да разбереш, че тук нито възпитанието, нито етиката имат нещо общо? Когато двама президенти си говорят, или са на Mr. Bush и г-н Първанов, или на George и Георги. Средно положение няма! И не може да има!!!

    А да ти обяснявам, че разговорите на малки имена са послание към света, че сме дупе и гащи* с (х)американците, значи да те обидя. А не това е целта ми.

    _________________
    * Споко, на всички е ясно кой е дупето и кой - гащите. ;-)

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #154

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Жалко, че не съм чул Буш да нарича президента Жоро, Гошо или Георги.
    Ако е било така, взимам си думите обратно.
    Вицепрезидента сигурно ще е Геле. Иначе ще се сърди.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #155

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Жалко, че не съм чул Буш да нарича президента Жоро, Гошо или Георги.
    Ако е било така, взимам си думите обратно.
    Вицепрезидента сигурно ще е Геле. Иначе ще се сърди.
    Джордж Буш подчерта, че с Първанов си говорят на малки имена: Аз му казвам Георги, а той на мене - Джордж.

    Казват си Георги и Джордж - заглавие в "Стандарт"

    Пред медиите двамата президенти демонстрираха приятелски отношения, обръщайки се на моменти един към друг на малки имена. Посещението на Джордж У. Буш в България се превърна в световна новина. - БНР Има и запис на пресконференцията, т.е. може и да чуеш, не само да четеш.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе